Du taškus prarado turnyro lyderiai Argentinos futbolininkai, kurie išvykoje sužaidė taikiai 1:1 (1:1) su Bolivijos rinktine.

Bolivijos atstovai pirmieji išsiveržė į priekį 25 min., kai smūgiu galva pasižymėjo Marcelo Moreno, tačiau Everis Banega taip pat galva dar prieš pertrauką, 44 min., rezultatą išlygino.

Beje, užsienio žiniasklaida skelbia, kad svečiai rungtynių, kurios vyko aukštikalnėse, metu susidūrė su sveikatos problemomis - kai kuriems žaidėjams svaigo galva, o Angeliui di Mariai kelioms akimirkoms prireikė ir deguonies kaukės.

Kituose susitikimuose pergales pasiekė Ekvadoro, Čilės ir Venesuelos nacionalinės komandos.

Tiesiogiai į pasaulio čempionatą Brazilijoje pateks keturios Pietų Amerikos zonos atrankos turnyro rinktinės, o penktą vietą užimsianti ekipa dėl paskutinio kelialapio varžysis su viena iš Azijos komandų.

Visi rezultatai:

Bolivija 1 - 1 Argentina
25' [1 - 0] Marcelo Moreno
44' [1 - 1] Ever Banega

Ekvadoras 4 - 1 Paragvajus
14' [0 - 1] Luis Nery Caballero
37' [1 - 1] Felipe Caicedo
49' [2 - 1] Jefferson Montero
53' [3 - 1] Cristian Benitez
75' [4 - 1] Jefferson Montero

Čilė 2 - 0 Urugvajus
10' [1 - 0] Esteban Paredes
78' [2 - 0] Eduardo Vargas

Venesuela 1 - 0 Kolumbija
13' [1 - 0] Salomon Rondon