Šį triumfą L. Hamiltonas pasiekė per labai ploną plauką. Jis vos 0,003 sekundės skirtumu aplenkė pasaulio čempioną Maxą Verstappeną ir tai padarė pačiu paskutiniu kvalifikacinės sesijos ratu.

Lando Norrisas šioje kvalifikacijoje liko trečias, o jo „McLaren“ komandos draugas Oscaras Piastri liko ketvirtas.

„Red Bull“ komandoje prastą formą demonstruojantis Sergio Perezas pirmą kartą per šešias lenktynes pateko į viršutinį dešimtuką, tačiau neužtikrintai. M. Verstappeno komandos draugas liko devintas ir buvo beveik puse sekundės lėtesnis už čempioną.

Bendroje įskaitoje po 10 etapų su 255 taškais pirmauja M. Verstappenas. Jis gerokai lenkia Sergio Perezą (156 tšk.) ir Fernando Alonso (137 tšk).

Komandinėje įskaitoje pirmauja „Red Bull“ (411 tšk.) ekipa, antri rikiuojasi „Mecedes“ (203 tšk.), o trečioje vietoje žengia „Aston Martin“ (181 tšk.).

Sekmadienį pagrindinis Vengrijos GP etapas prasidės 16-ą valandą.