Dar 11 sportininkų ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė olimpinėse žaidynėse užėmė 4 – 8 vietas.

Premjeras sportininkams įteiks simbolinius premijų čekius. Iš viso olimpiečiams, jų treneriams bei sportininkus prižiūrėjusiems medikams ir mokslininkams bus įteikta premijų už 3,3 mln. litų.

Už pirmą vietą olimpinėse žaidynėse skiriama 400 tūkst. litų premija, antrą – 200 tūkst., trečią – 150 tūkst. litų.

Londono olimpinėse žaidynėse čempionėmis tapo plaukikė Rūta Meilutytė ir šiuolaikinės penkiakovės atstovė Laura Asadauskaitė, sidabro medalį laimėjo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, bronzos medalininkais tapo imtynininkas Aleksandras Kazakevičius bei boksininkas Evaldas Petrauskas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)