Rūta Meilutytė

R. Meilutytė praleis Europos plaukimo čempionatą  (49)
2015 m. lapkričio 23 d. 13:18
Olimpinė čempionė ir pasaulio rekordininkė Rūta Meilutytė nedalyvaus gruodį Izraelyje vyksiančiame Europos plaukimo čempionate 25 metrų baseine. Rugsėjį alkūnės traumą patyrusi plaukikė ir jos treneris Jonas Ruddas mano, kad šiuo metu savaitė treniruočių yra geriau nei savaitė varžybų, kad ir kaip norėtųsi ginti 50 ir 100 metrų Europos čempionės titulus.
R. Meilutytei skirtą aukso medalį rusai sakosi pametę  (185)
2015 m. lapkričio 18 d. 10:39
Rusijos sportą krečiant dopingo skandalui paaiškėjo, kad dingo dėl draudžiamų preparatų vartojimo diskvalifikuotos plaukikės Julijos Jefimovos nešvariai iškovotas aukso medalis.
Rekordininkų lenktynės baseine: karaliauja R. Meilutytė, D. Rapšys vejasi V. Janušaitį  (4)
2015 m. lapkričio 16 d. 12:14
Karjerą plaukimo takelyje į darbą ministro pirmininko patarėjo kabinete išmainęs buvęs olimpietis ir Europos pirmenybių prizininkas Vytautas Janušaitis neteko vieno iš savo rekordų. Jį pagerinęs Danas Rapšys artėja prie tituluoto pirmtako ir skaičiuojant bendrą turimų rekordų kraitį.
Neaišku, ar Europos plaukimo čempionate galės varžytis olimpinė čempionė R. Meilutytė  (5)
2015 m. lapkričio 13 d. 12:20
Anykščiuose prasidėjo Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvauja beveik 300 plaukikų, tarp jų ir olimpinius kelialapius jau iškovoję Giedrius Titenis ir Danas Rapšys . Geriausiems šalies plaukikams tai bus kontrolinis startas prieš Europos čempionatą trumpame 25 metrų baseine. Dar neaišku, ar gruodžio 2 d. Izraelyje prasidėsiančiame Senojo žemyno pirmenybėse dėl rankos traumos galės varžytis olimpinė čempionė Rūta Meilutytė .
Į kampą įsprausta Rusija gali apskritai boikotuoti Rio de Žaneiro olimpiadą?  (143)
2015 m. lapkričio 12 d. 19:35
Rusijos lengvąją atletiką purtant neregėto masto dopingo skandalui iškilo grėsmė ir kitų sporto šakų atstovams – gilų susirūpinimą dėl Pasaulio antodopingo agentūros (WADA) paskelbtos medžiagos išreiškė ir Tarptautinė plaukimo federacija ( FINA ).
Tarptautinę plaukimo federaciją neramina Rusijos sportininkų pėdsakai dopingo skandale  (20)
2015 m. lapkričio 12 d. 14:07
Tarptautinė plaukimo federacija ( FINA ) pareiškė savo gilų susirūpinimą dėl Pasaulio antodopingo agentūros (WADA) paskelbtos medžiagos apie dopingo vartojimą.
Labdaringame vakare – ilgą laiką kartu nesirodę J. Leonavičiūtė ir M. Gaižauskas  (83)
2015 m. spalio 30 d. 21:13
Penktadienio vakarą vyko krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupės, padedančios Lietuvos vaikams, sergantiems vėžiu, ir Niujorko organizacijos „Les Couleurs NYC Charity“, padedančios beglobiams Haičio vaikams, renginys. Į šventę rinkosi geriems darbams ir ladbarai neabejingi žymūs žmonės.
Į Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtį Europos čempionatui įtraukta ir R. Meilutytė  (2)
2015 m. spalio 26 d. 14:05
Praėjusią savaitę Lietuvos plaukimo federacija (LPF) patvirtino Lietuvos rinktinės sudėtį, kuria ketinama startuoti šių metų Europos čempionate 25 metrų baseine. Jis gruodžio 2—6 dienomis vyks Izraelio mieste Netanijoje. Tuo tarpu šalies rinktinė, kuri pirmąsyk istorijoje dalyvaus Šiaurės šalių plaukimo čempionate, paaiškės kitą mėnesį.
Išskirtinis interviu su Rūta Meilutyte : apie tai, kas įdomu kiekvienai iš mūsų (FOTO)  (1)
2015 m. spalio 25 d. 09:40
Kai nusprendėme, kad PANELĖS rugsėjo numerio tema bus Lietuvos garbė, iškart tapo aišku, kas turėtų tapti žurnalo veidu. 18-metė Anglijoje gyvenanti ir besitreniruojanti plaukikė Rūta Meilutytė jau spėjo tapti olimpine čempione, pagerinti pasaulio rekordus, nuskinti puokštę medalių ir užsitarnauti meilę kiekvieno lietuvio širdyje.
Savaitgalį – LKL grandų kaktomūša, A lygos dvikovos ir vandensvydis  (3)
2015 m. spalio 23 d. 13:07
Pirmą kartą šį sezoną susitiks LKL favoritai Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ . Iki tol abi komandos neturėjo vargo LKL čempionate ir iškovojo po penkias pergales.
G. Titenis aplenkė R. Meilutytę
2015 m. spalio 15 d. 16:14
Paskelbtame naujausiame Lietuvos plaukimo reitinge anykštėnas Giedrius Titenis susigrąžino pirmą Lietuvos plaukimo reitingo poziciją. Tai leido padaryti pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje 100 m krūtine pusfinalyje pasiektas rezultatas (58,96 sek.), įvertintas 974 reitingo taškais.
Plaukikui A. Šidlauskui iki BMW automobilio trūksta vieno pliuso  (2)
2015 m. spalio 15 d. 11:45
Plaukikui Andriui Šidlauskui rugsėjo 1-ą Juozo Miltinio gimnazijoje buvo patikėta iškelti vėliavą, kuri paskelbė naujų mokslo metų pradžią. Jie Andriui bus paskutiniai šioje mokykloje. Jau kitąmet plaukikas rinksis, kurioje Lietuvos ar užsienio mokykloje toliau studijuoti. Kol kas panevėžietis dar nėra apsisprendęs, nes dabar jam svarbiausia – gerai pasirengti kitų metų plaukimo sezonui, įvykdyti A normatyvą ir patekti į Rio de Žaneire olimpines žaidynes.
Lietuvos įtakingiausieji: visuomenininkai ir kiti profesionalai  (211)
2015 m. spalio 14 d. 05:25
DELFI portalas tęsia projektą „Lietuvos įtakingiausieji 2015“. Šiandien skelbiame įtakingiausius visuomenininkus/savo srities profesionalus – tuos, kurie turi didžiausios įtakos Lietuvos visuomenės raidai, visuomenei ir sprendimų priėmėjams.
Lietuvos plaukikų vyriausiasis treneris: Rio žaidynėms rengiamės sistemingai
2015 m. spalio 13 d. 15:09
Prasidėjo naujas – olimpinis – Lietuvos plaukikų sezonas. Tai – ypač svarbus metas ne tik jiems, bet ir treneriams. Apie tai – pokalbis su Lietuvos plaukimo rinktinės vyriausiuoju treneriu Žilvinu Ovsiuku.
Vilniaus Gedimino prospektas virs futbolo stadionu  (7)
2015 m. spalio 9 d. 11:41
Prieš istorines rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos rinktinių futbolo dvasia šeštadienį pulsuos pagrindinė Vilniaus arterija – šventėje „ Football is Great“ galima pajusti britų sporto dvasią.
R. Meilutytė nuo šiol treniruosis su viena pagrindinių savo konkurenčių  (12)
2015 m. spalio 6 d. 09:39
18-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė atsakingiausiam kito sezono startui – Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms – rengsis kartu su viena iš savo konkurenčių.
Vyriausybė žada skirti 1,6 mln. eurų baseinui Vilniuje  (6)
2015 m. rugsėjo 30 d. 17:01
Vyriausybė žada prisidėti 1,6 mln. eurų prie naujo baseino statybų Vilniuje, Fabijoniškėse, sako premjeras Algirdas Butkevičius . Premjeras tai tvirtino sutaręs su finansų ministru trečiadienį, po susitikimo su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.
J. Jefimova: R. Meilutytė susilaužė ranką? Nieko tokio  (47)
2015 m. rugsėjo 22 d. 11:57
Pagrindinė 18-metės Lietuvos plaukimo žvaigždės Rūtos Meilutytės varžovė baseine 23-ejų metų rusė Julija Jefimova sužinojo apie neseniai lietuvės patirtą alkūnės traumą ir pakomentavo ją.
Auksinė Lietuvos Rūta: tokios plaukikės dar nematėte(FOTO)  (64)
2015 m. rugsėjo 14 d. 12:26
Kai nusprendėme, kad PANELĖS rugsėjo numerio tema bus Lietuvos auksas, iškart tapo aišku, kas turėtų tapti žurnalo veidu. 18-metė Anglijoje gyvenanti ir besitreniruojanti plaukikė Rūta Meilutytė jau spėjo tapti Olimpine čempione, pagerinti pasaulio rekordus, nuskinti puokštę medalių ir užsitarnauti meilę kiekvieno lietuvio širdyje. „Rūta, tu – mūsų auksas“, tokius ir panašius komentarus kiekvieną dieną po jos nuotraukomis ir būsenos atnaujinimais socialiniuose tinkluose palieka plaukikės gerbėjai.
R. Meilutytė patyrė traumą: jos laukia operacija  (133)
2015 m. rugsėjo 13 d. 10:54
Plaukikė Rūta Meilutytė patyrė alkūnės traumą, jos laukia nedidelė operacija. Apie tai praneša Lietuvos plaukimo federacija.
SPECIALUS TALENTŲ NUMERIS: PANELĖS komanda skaitytojams dovanoja staigmeną(FOTO)  (23)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:33
PANELĖS komanda naujųjų mokslo metų proga savo skaitytojams paruošė ypatingą staigmeną: didesnio formato numerį, dedikuotą ryškiausiems Lietuvos talentams. Viršelio mergina – olimpinė čempionė Rūta Meilutytė !
R. Meilutytė: nuolatiniai klausimai apie J. Jefimovą kelia įtampą  (36)
2015 m. rugsėjo 2 d. 06:58
Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė neslepia, kad neseniai pasibaigęs pasaulio čempionatas Rusijoje ją nuvylė. Tačiau plaukikė sako išmokusi pamokas ir dabar visą dėmesį telkia artėjančioms olimpinėms žaidynėms Brazilijoje. Ateinantis sezonas R. Meilutytei bus ypač sunkus – be olimpiados, jos laukia ir mokyklos baigimo egzaminai.
Pasaulio jaunimo čempiono auksas netenkina: noriu plaukti olimpiadoje  (4)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:15
Didžiausi autoritetai jam – Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, tad Andrius Šidlauskas nesulaukia, kada galės įsilieti į Lietuvos plaukimo rinktinę ir treniruotis kartu su ryškiausiomis jos žvaigždėmis. Kol kas 18-metis panevėžietis blyksi tarptautinėse jaunimo varžybose, bet net tapęs pasaulio čempionu išlieka savikritiškas: jo tikslas – Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės.
Rugpjūtį buvo populiariausios neįtikėtinos, bet tikros istorijos ir VP skyrybos  (5)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:24
Rugpjūčio mėnesį DELFI daug dėmesio skyrė istorijoms, kuriomis sunku net patikėti. Bet, pasirodo, tereikia iškelti koją iš Vilniaus, ir galima išvysti siužetų, kurių nesugalvotų joks scenaristas. DELFI grupė rugpjūtį išspausdino 10 166 tekstų ir vaizdo reportažų, 25 600 nuotraukų, ir turėjo 126 tiesiogines transliacijas.
Atsikvėpusi tropikų rojuje R. Meilutytė pradės ruoštis svarbiausiam sezonui  (17)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 13:13
Nuo vizito pas sunkiomis ligomis sergančius mažuosius – iki apsilankymo pas stomatologą. Savaitgalį tėvo Sauliaus Meilučio ir ilgametės jo draugės Rasos vestuves atšventusi plaukikė Rūta Meilutytė per trumpas atostogas tėvynėje vos spėja suktis. Bet atitrūkti nuo visų rūpesčių geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė galėjo egzotiškoje Aruboje.
R. Meilutytė – jau prie prabangaus ketvirtos serijos BMW vairo  (210)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:51
Sidabro medalį pasaulio plaukimo čempionate iškovojusi pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė trumpam sugrįžo į Lietuvą. Prieš prasidedant naujam sezonui pailsėti ir susitikti su artimaisiais atvykusi olimpinė čempionė, vos prieš keletą mėnesių gavusi vairuotojo pažymėjimą, sėdo prie stilingo BMW 4 serijos automobilio.
Kaune susituokė R. Meilutytės tėvas  (116)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 11:40
Šeštadienį Kauno rotušėje tuokiasi olimpinės plaukikės Rūtos Meilutytės tėtis Saulius Meilutis . Amžiną meilę jis prisiekia savo išrinktajai, ilgametei gyvenimo draugei Rasai Švenčionienei.
„120“ žinios: Rusijos politikos triukai ir apokalipsė Kinijoje
2015 m. rugpjūčio 13 d. 17:29
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: naujas Rusijos triukas: gimė Odesoje, Rusijoje; R. Meilutytei aukso medalio taip ir negrąžinusi J. Jefimova patyrė traumą ir praleis Europos čempionatą, po milžiniškų sprogimų Kinijoje – apokaliptiniai vaizdai, orų prognozė ir dienos kadras.
R. Meilutytei aukso medalio taip ir negrąžinusi J. Jefimova patyrė traumą ir praleis Europos čempionatą  (244)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 14:14
Pasibaigus pasaulio čempionatui 23-ejų metų Rusijos plaukimo žvaigždė Julija Jefimova Maskvos Olimpiniame sporto komplekse surengė savo autografų dalijimo vakarą.