Rūta Meilutytė

Varžybose Šefilde – antras R. Meilutytės auksas  (8)
2015 m. kovo 29 d. 16:31
Šefilde (Didžioji Britanija) sekmadienį tęsiasi „Premier Open Meet 2015“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja trys lietuviai – sezoną pradedanti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė , Jūratė Ščerbinskaitė ir Mindaugas Sadauskas .
NCAA plaukimo varžybų finale – net keturi S. Biliaus medaliai  (4)
2015 m. kovo 29 d. 13:12
Savaitgalį Ajovos (JAV) 25 jardų baseine baigėsi tris dienas trukęs pagrindinis NCAA vyrų plaukimo finalas, kuriame varžėsi ir keturi lietuviai: Simonas Bilis , Tadas Duškinas , Igor Kozlovskij ir Rokas Čepulis.
Šefilde – M. Sadausko auksas ir sidabras  (12)
2015 m. kovo 28 d. 23:17
Šefilde ( Didžioji Britanija ) šeštadienį tęsėsi „Premier Open Meet 2015“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja trys lietuviai – sezoną pradedanti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė , Jūratė Ščerbinskaitė ir Mindaugas Sadauskas .
R. Meilutytė Šefilde J. Jefimovos sezono rezultato nepagerino, bet iškovojo auksą  (37)
2015 m. kovo 28 d. 15:30
Šefilde ( Didžioji Britanija ) šeštadienį startavo „Premier Open Meet 2015“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja trys lietuviai – sezoną pradedanti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė , Jūratė Ščerbinskaitė ir Mindaugas Sadauskas .
L. Donskis: Anglijos rinktinė yra legendinė, o klubinis futbolas – geriausias pasaulyje  (40)
2015 m. kovo 23 d. 12:45
Kovo 27-tą laukia neeilinis įvykis mūsų futbolo istorijoje – Lietuvos futbolo rinktinės dvikova su futbolo tėvynės Anglijos atstovais. Filosofas, visuomenės veikėjas Leonidas Donskis mano, kad dvikova legendiniame stadione su legendine komanda - puiki galimybė susitelkti lietuvių bendruomenei Jungtinėje Karalystėje .
Rusės jėga: į baseiną grįžusi J. Jefimova laimėjo visas rungtis  (70)
2015 m. kovo 23 d. 10:57
Savaitgalį 22-ejų metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova pademonstravo, kad jos neišmušė iš vėžių Tarptautinės plaukimo federacijos ( FINA ) skirta 16-os mėnesių diskvalifikacija dėl dopingo vartojimo – rusė ne tik užfiksavo geriausią moterų 100 m krūtine sezono rezultatą, bet ir laimėjo dar dvi rungtis.
Trys čempionės R. Meilutytės linkėjimai lietuviams  (12)
2015 m. kovo 20 d. 10:01
Plaukikė, olimpinė, Pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė Lietuvai padovanojo daugybę džiaugsmo akimirkų. Ką tik aštuonioliktąjį gimtadienį atšventusi Rūta gimė jau nepriklausomoje Lietuvoje, ji – puiki Nepriklausomos kartos atstovė.
Savarankišką gyvenimą pradedanti R. Meilutytė ieško būsto su vaizdu į jūrą  (53)
2015 m. kovo 19 d. 06:19
15-metės mergaitės ašaros ant Londono olimpinės pakylos, suvirpinusios širdį visai Lietuvai – jau praeitis. Ketvirtadienį pilnametystės sulaukusi Rūta Meilutytė įsikūrė išsinuomotame bute, lanko vairavimo kursus. Plimute ( Anglija ) gyvenanti plaukikė neslepia: dabar ji kur kas labiau pasitiki savimi nei prieš trejus metus, kuomet tapo olimpine čempione.
Moterimi kate virtusi K. Navickaitė-Tina nepaliko abejingų  (17)
2015 m. kovo 14 d. 17:41
Buvęs sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas užpuolė „Žuvėdros“ šokėjo Dmitriijaus Popovo sužadėtinę, tačiau mylintis vyras būsimą žmoną išgelbėjo. Tokios aistros šeštadienį virė Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume, kur buvo filmuojama viena projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laidų.
The dream that came true: alpine skier Ieva Januškevičiūtė is ready for more
2015 m. kovo 3 d. 15:35
Ieva Januškevičiūtė, 20-year-old Lithuanian alpine skier, made her dream to take part in winter Olympic Games come true. At the age of 18, she broke Lithuanian national record of women's alpine skiing FIS points. In 2013 she finished 81st in the Giant Slalom event in the World championships, and in 2014 she was the first Lithuanian woman to represent the country in alpine skiing in Sochi Olympic Games.
Sėkmingi plaukikų M. Sadausko ir J. Ščerbinskaitės startai Portugalijoje
2015 m. vasario 9 d. 23:08
Portugalijos sostinėje vykusiose tarptautinėse „VII Lisbon International meeting“ plaukimo varžybose sėkmingai pasirodė 2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių kandidatas Mindaugas Sadauskas ir Lietuvos rinktinės narė Jūratė Ščerbinskaitė .
Išvykusi į Angliją administratorė atrado save: tapo pripažinta  (6)
2015 m. vasario 9 d. 09:59
Jauna, žavi ir energinga bei visuomet kupina idėjų Deimantė – tikra žvaigždutė Londono mados pasaulyje. Gavusi ne vieną pripažinimą ir laimėjimą lietuvė tikina, kad kurti ją įkvepia viskas: nuo pasivaikščiojimų gamtoje iki žmonių, su kuriais ji bendrauja.
P. Auštrevičius ragina boikotuoti pasaulio plaukimo čempionatą ir kitas varžybas Rusijoje  (123)
2015 m. sausio 27 d. 14:11
Europarlamentaras Petras Auštrevičius ragina 2018-aisiais Rusijoje planuojamą pasaulio futbolo čempionatą perkelti į kitą valstybę, priešingu atveju – jį ignoruoti.
J. Ruddas: R. Meilutytė – stipresnė, vyresnė ir labiau užsidegusi  (1)
2015 m. sausio 27 d. 09:24
Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė nedalyvavo Lietuvos sporto apdovanojimų iškilmėse Vilniuje. Jai skirtą Metų sportininkės prizą atsiėmė plaukikės tėvas Saulius Meilutis . O didžiausia mūsų šalies sporto viltis tuo metu jau buvo treniruočių stovykloje Kanarų salose .
Geriausių Kauno sportininkų viršūnėje – R. Meilutytė  (4)
2015 m. sausio 26 d. 13:56
Pirmadienį Kauno rotušėje pagerbti geriausi 2014 metų laikinosios sostinės sportininkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, geriausia praėjusių metų sportininke tapo plaukikė Rūta Meilutytė .
Gatvės krepšinis – svarbiau už „Tour de France“ lenktynes?  (74)
2015 m. sausio 22 d. 11:32
Ramūno Navardausko pavardė liepos 26 dieną šmėžavo visų didžiųjų Europos sporto dienraščių puslapiuose, tačiau tėvynėje išdalinus apdovanojimus geriausiems metų sportininkams, istorinis dviratininko pasiekimas liko šešėlyje. Metų pergalės autoriumi paskelbtas ne pirmasis lietuvis, triumfavęs „Tour de France“ etape, o jaunimo varžybas laimėjusi trijulių krepšinio rinktinė.
A. Sabonis apie irkluotojų nukonkuruotą rinktinę: jei neišrinko, vadinasi, nenusipelnė  (41)
2015 m. sausio 19 d. 22:37
Vilniaus Kongresų rūmuose irklavimas užgožė krepšinį: geriausia metų Lietuvos komanda paskelbta dvivietės porinės valties įgula Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas , o ne pasaulio čempionate ketvirtą vietą užėmusi šalies rinktinė. Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) prezidentas Arvydas Sabonis ir nacionalinės ekipos strategas Jonas Kazlauskas tuo nesistebi.
R. Meilutytė – trečius metus iš eilės geriausia Lietuvos sportininkė  (73)
2015 m. sausio 19 d. 18:45
Pirmadienį Vilniaus Kongresų rūmuose vyko atsinaujinę 2014 m. Lietuvos sporto apdovanojimai, kuriuose buvo iškilmingai pagerbti geriausi šalies sportininkai. Renginį organizavo dvi svarbiausios sporto organizacijos Lietuvoje – Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ( LTOK ) – kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF).
Padalino pinigus: plaukimas jau stoja įkandin krepšinio  (48)
2015 m. sausio 16 d. 14:03
Kaip įprasta, šiais metais dosniausiai valstybės finansuojama sporto šaka Lietuvoje bus krepšinis, o į antrą vietą kyla plaukimas. Tai paaiškėjo penktadienį paskelbus, kaip paskirstyta parama sporto federacijoms iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF). Šiemet tai padaryta rekordiškai anksti.
J. Jefimova – lyg ant sparnų: grįžo į baseiną ir nuviliojo žvaigždės vaikiną  (136)
2015 m. sausio 14 d. 13:15
Dėl dopingo vartojimo 16-ai mėnesių diskvalifikuota pasaulio plaukimo čempionė ir rekordininkė Julija Jefimova laiko veltui negaišta – 22-ejų metų rusė paskutines dienas, likusias iki FINA skirtų sankcijų pabaigos, leidžia ne tik intensyviai treniruodamasi baseine, bet ir tirpdama karštame naujo vaikino glėbyje.
Lietuvos plaukimo jubiliejus – su džiaugsmo ir rūpesčio ženklu  (4)
2015 m. sausio 10 d. 15:52
Kėdainių arenoje penktadienį buvo surengta Lietuvos plaukimo 90-mečio jubiliejaus šventė. Šventės svečiai džiaugėsi Lietuvos plaukikų pergalėmis, prisiminė istorines akimirkas, kalbėjo apie perspektyvas, sveikino Lietuvos plaukimo federaciją ir bendruomenę. Tačiau iškilmingoje šventėje girdėjosi ir susirūpinimo gaidelių.
R. Meilutytė: apie asmeninį gyvenimą galvosiu po olimpiados  (10)
2015 m. sausio 9 d. 20:12
Penktadienio vakarą Kėdainių arenoje paminėtas Lietuvos plaukimo 90-etis. Didžiausios vakaro žvaigždės buvo trys olimpiniai čempionai – Lina Kačiušytė , Robertas Žulpa ir Rūta Meilutytė . Pastaroji plaukikė į iškilmes parvyko specialiai iš Anglijos.
„Kibirkštis-VIČI“ vienu tašku įveikė žymių vyrų komandą su V. Alekna  (2)
2015 m. sausio 2 d. 22:40
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda dar sykį nepasigailėjo žymių vyrų komandos „Kažkur Matyti“. Lietuvos čempionės šventiniame-labdaringame krepšinio mače, kuriame tvyrojo puiki atmosfera, 76:75 įveikė savo varžovus, sudarytus iš sportininkų, dainininkų, laidų vedėjų ir kiti savo srities profesionalų.
30-metį švenčiantis L. Jamesas: NBA – per daug savanaudžių ir nemąstančių žaidėjų  (18)
2014 m. gruodžio 30 d. 15:53
Antradienį, priešpaskutinę metų dieną, gruodžio 30-tąją, NBA lygos superžvaigždei LeBronui Jamesui sukanka 30 metų. Jubiliejaus proga „Bleacherreport“ žurnalistai bendravo su 203 cm ūgio krepšininku, kuris atsakė į daugybę klausimų.
Svarbiausi 2014 metų įvykiai  (1)
2014 m. gruodžio 30 d. 10:33
Naujienų agentūra BNS pateikia, jos požiūriu, svarbesnius 2014 metų Lietuvos politikos ir visuomeninio gyvenimo įvykius.
R. Meilutytė: nežaidžiau su lėlėmis – buvau kaip džiunglių vaikas  (12)
2014 m. gruodžio 23 d. 17:13
17-metė Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė prieš šventes oficialiai Tarptautinės plaukimo federacijos ( FINA ) svetainei davė interviu, kuriame papasakojo, kuo jau vaikystėje skyrėsi nuo savo bendraamžių.
Balsavimas. Metų žmogaus rinkimai  (393)
2014 m. gruodžio 22 d. 19:30
Žurnalas VALSTYBĖ su populiariausiu šalyje naujienų portalu DELFI tęsia tradiciją ir organizuoja Metų žmogaus rinkimus. Šiais rinkimais mes kasmet siekiame ne tik išrinkti tą vienintelį, kuris daugumai portalo DELFI skaitytojų atrodys labiausiai vertas šio titulo, bet ir atkreipti dėmesį į visus žmones, kurie 2014 metais įkvėpė tikėti savo valstybe, jos žmonėmis bei savo pačių jėgomis.
R. Meilutytė sutiko tapti Tarptautinių vaikų žaidynių Kaune ambasadore  (5)
2014 m. gruodžio 22 d. 13:05
Garsiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė taps 2017 metais Kaune vyksiančių Tarptautinių vaikų žaidynių ambasadore.
R. Meilutytė: šis turnyras taps gražia tradicija  (13)
2014 m. gruodžio 21 d. 15:34
Jau antrus metus iš eilės organizuojamas Rūtos Meilutytės šeimų plaukimo turnyras. Šiais metais dėl Pasaulio plaukikės taurės varžėsi 48 komandos. Antrus metus iš eilės nugalėtojų taurė nukeliauja į tas pačias rankas – komandai „Būsiu sveikas“.