Rūta Meilutytė

Vilniaus Gedimino prospektas virs futbolo stadionu  (7)
2015 m. spalio 9 d. 11:41
Prieš istorines rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos rinktinių futbolo dvasia šeštadienį pulsuos pagrindinė Vilniaus arterija – šventėje „ Football is Great“ galima pajusti britų sporto dvasią.
R. Meilutytė nuo šiol treniruosis su viena pagrindinių savo konkurenčių  (12)
2015 m. spalio 6 d. 09:39
18-metė Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė atsakingiausiam kito sezono startui – Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms – rengsis kartu su viena iš savo konkurenčių.
Vyriausybė žada skirti 1,6 mln. eurų baseinui Vilniuje  (6)
2015 m. rugsėjo 30 d. 17:01
Vyriausybė žada prisidėti 1,6 mln. eurų prie naujo baseino statybų Vilniuje, Fabijoniškėse, sako premjeras Algirdas Butkevičius . Premjeras tai tvirtino sutaręs su finansų ministru trečiadienį, po susitikimo su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi.
J. Jefimova: R. Meilutytė susilaužė ranką? Nieko tokio  (47)
2015 m. rugsėjo 22 d. 11:57
Pagrindinė 18-metės Lietuvos plaukimo žvaigždės Rūtos Meilutytės varžovė baseine 23-ejų metų rusė Julija Jefimova sužinojo apie neseniai lietuvės patirtą alkūnės traumą ir pakomentavo ją.
Auksinė Lietuvos Rūta: tokios plaukikės dar nematėte(FOTO)  (41)
2015 m. rugsėjo 14 d. 12:26
Kai nusprendėme, kad PANELĖS rugsėjo numerio tema bus Lietuvos auksas, iškart tapo aišku, kas turėtų tapti žurnalo veidu. 18-metė Anglijoje gyvenanti ir besitreniruojanti plaukikė Rūta Meilutytė jau spėjo tapti Olimpine čempione, pagerinti pasaulio rekordus, nuskinti puokštę medalių ir užsitarnauti meilę kiekvieno lietuvio širdyje. „Rūta, tu – mūsų auksas“, tokius ir panašius komentarus kiekvieną dieną po jos nuotraukomis ir būsenos atnaujinimais socialiniuose tinkluose palieka plaukikės gerbėjai.
R. Meilutytė patyrė traumą: jos laukia operacija  (133)
2015 m. rugsėjo 13 d. 10:54
Plaukikė Rūta Meilutytė patyrė alkūnės traumą, jos laukia nedidelė operacija. Apie tai praneša Lietuvos plaukimo federacija.
SPECIALUS TALENTŲ NUMERIS: PANELĖS komanda skaitytojams dovanoja staigmeną(FOTO)  (23)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:33
PANELĖS komanda naujųjų mokslo metų proga savo skaitytojams paruošė ypatingą staigmeną: didesnio formato numerį, dedikuotą ryškiausiems Lietuvos talentams. Viršelio mergina – olimpinė čempionė Rūta Meilutytė !
R. Meilutytė: nuolatiniai klausimai apie J. Jefimovą kelia įtampą  (36)
2015 m. rugsėjo 2 d. 06:58
Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė neslepia, kad neseniai pasibaigęs pasaulio čempionatas Rusijoje ją nuvylė. Tačiau plaukikė sako išmokusi pamokas ir dabar visą dėmesį telkia artėjančioms olimpinėms žaidynėms Brazilijoje. Ateinantis sezonas R. Meilutytei bus ypač sunkus – be olimpiados, jos laukia ir mokyklos baigimo egzaminai.
Pasaulio jaunimo čempiono auksas netenkina: noriu plaukti olimpiadoje  (4)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:15
Didžiausi autoritetai jam – Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, tad Andrius Šidlauskas nesulaukia, kada galės įsilieti į Lietuvos plaukimo rinktinę ir treniruotis kartu su ryškiausiomis jos žvaigždėmis. Kol kas 18-metis panevėžietis blyksi tarptautinėse jaunimo varžybose, bet net tapęs pasaulio čempionu išlieka savikritiškas: jo tikslas – Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės.
Rugpjūtį buvo populiariausios neįtikėtinos, bet tikros istorijos ir VP skyrybos  (5)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:24
Rugpjūčio mėnesį DELFI daug dėmesio skyrė istorijoms, kuriomis sunku net patikėti. Bet, pasirodo, tereikia iškelti koją iš Vilniaus, ir galima išvysti siužetų, kurių nesugalvotų joks scenaristas. DELFI grupė rugpjūtį išspausdino 10 166 tekstų ir vaizdo reportažų, 25 600 nuotraukų, ir turėjo 126 tiesiogines transliacijas.
Atsikvėpusi tropikų rojuje R. Meilutytė pradės ruoštis svarbiausiam sezonui  (17)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 13:13
Nuo vizito pas sunkiomis ligomis sergančius mažuosius – iki apsilankymo pas stomatologą. Savaitgalį tėvo Sauliaus Meilučio ir ilgametės jo draugės Rasos vestuves atšventusi plaukikė Rūta Meilutytė per trumpas atostogas tėvynėje vos spėja suktis. Bet atitrūkti nuo visų rūpesčių geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė galėjo egzotiškoje Aruboje.
R. Meilutytė – jau prie prabangaus ketvirtos serijos BMW vairo  (210)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:51
Sidabro medalį pasaulio plaukimo čempionate iškovojusi pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė trumpam sugrįžo į Lietuvą. Prieš prasidedant naujam sezonui pailsėti ir susitikti su artimaisiais atvykusi olimpinė čempionė, vos prieš keletą mėnesių gavusi vairuotojo pažymėjimą, sėdo prie stilingo BMW 4 serijos automobilio.
Kaune susituokė R. Meilutytės tėvas  (116)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 11:40
Šeštadienį Kauno rotušėje tuokiasi olimpinės plaukikės Rūtos Meilutytės tėtis Saulius Meilutis . Amžiną meilę jis prisiekia savo išrinktajai, ilgametei gyvenimo draugei Rasai Švenčionienei.
„120“ žinios: Rusijos politikos triukai ir apokalipsė Kinijoje
2015 m. rugpjūčio 13 d. 17:29
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: naujas Rusijos triukas: gimė Odesoje, Rusijoje; R. Meilutytei aukso medalio taip ir negrąžinusi J. Jefimova patyrė traumą ir praleis Europos čempionatą, po milžiniškų sprogimų Kinijoje – apokaliptiniai vaizdai, orų prognozė ir dienos kadras.
R. Meilutytei aukso medalio taip ir negrąžinusi J. Jefimova patyrė traumą ir praleis Europos čempionatą  (244)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 14:14
Pasibaigus pasaulio čempionatui 23-ejų metų Rusijos plaukimo žvaigždė Julija Jefimova Maskvos Olimpiniame sporto komplekse surengė savo autografų dalijimo vakarą.
DELFI apsilankiusi R. Meilutytė paaiškino, kas yra „užsimalimas“  (14)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 17:32
Trečiadienio popietę DELFI redakcijoje apsilankė neseniai iš Rusijos Kazanės mieste vykusio pasaulio vandens sporto šakų čempionato plaukimo varžybų grįžusi Rūta Meilutytė . Pajėgiausia Lietuvos plaukikė planetos pirmenybėse iškovojo mūsų šaliai sidabro medalį 100 metrų krūtine rungtyje, o per pusę trumpesnėje distancijoje finišavo ketvirta.
R. Meilutytė DELFI skaitytojams: nesijaučiu, kad labai labai nepasisekė  (133)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 17:00
Trečiadienio popietę DELFI redakcijoje apsilankė neseniai iš Rusijos Kazanės mieste vykusio pasaulio vandens sporto šakų čempionato plaukimo varžybų grįžusi Rūta Meilutytė . Pajėgiausia Lietuvos plaukikė planetos pirmenybėse iškovojo mūsų šaliai sidabro medalį 100 metrų krūtine rungtyje, o per pusę trumpesnėje distancijoje finišavo ketvirta.
Feisbuke įsisiūbuoja R. Meilutytės palaikymo akcija  (57)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 22:13
Kazanėje vykęs 16-asis FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionatas jau baigėsi, tačiau aistros dėl pasiektų rezultatų nerimsta iki šiol.
Banguotas pasirodymas sutrikdė R. Meilutytę: manau, viską darėme gerai  (122)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 22:23
Būti jauna išsišokėle ir pripažinta čempione – du skirtingi dalykai. Regis, tai Kazanėje pajuto Rūta Meilutytė, kuomet plaukimo krūtine rungčių finaluose nėrė į vandenį ginti prieš dvejus metus iškovotų pozicijų. „Buvau sau aukštai išsikėlusi kartelę“, – pripažino 18-metė sportininkė, bet jaudulio nevadino didžiausiu stabdžiu, varžiusiu ją pasaulio čempionate.
Kas pakišo koją R. Meilutytei pasaulio plaukimo čempionate?  (150)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 18:53
Rūtai Meilutytei užėmus ketvirtą vietą 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje pasaulio čempionate, sporto pedagogas profesorius Audronius Vilkas „Žinių radijui“ pirmadienį sakė, kad sunku išskirti vieną prastesnio R. Meilutytės rezultato priežastį, tačiau ją galimai slėgė dviguba našta.
Pasaulio plaukimo čempionate išdalinti paskutiniai medalių komplektai  (3)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 22:39
Sekmadienį Rusijoje pasibaigusiame planetos vandens sporto šakų čempionate varžybose baseine sekmadienį išdalinti aštuoni medalių komplektai.
Už palaikymą dėkojanti R. Meilutytė: kitame sezone dirbsiu dar sunkiau  (265)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 18:29
4-oji vieta pasaulio čempionato 50 metrų sprinto rungtyje – tikrai ne tas rezultatas, kurio tikėjosi visi plaukimo ekspertai ir pati Rūta Meilutytė . Bet kaltų 18-metė neieškojo: pasidžiaugė 27-erių švedės Jannie Johansson triumfu ir jau žvelgė į kitą sezoną.
Neįtikėtinas finalas: R. Meilutytė liko be medalio  (1517)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 17:00
Kazanėje vykstantis 16-asis FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Paskutinę plaukimo varžybų dieną žiūrovai išvydo neįtikėtiną dramą moterų 50 metrų plaukimo krūtine finale. Jame dalyvavusi Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė nelauktai liko be medalio.
J. Jefimova prieš pat finalą: Rūtai pralaimėti nenoriu – tikiuosi, viskas baigsis kaip ir Barselonoje  (309)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 15:00
Kazanėje, Rusijoje, išaušo paskutinė 2015 metų pasaulio plaukimo čempionato diena. Ją sekmadienį vainikuos ne tik aštuonių rungčių finalai, bet ir iškilminga uždarymo ceremonija, kurioje pasirodys ir šalies premjeras Dmitrijus Medvedevas .
R. Meilutytė: finale visko gali būti, bet atiduosiu visas jėgas  (214)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 19:44
Puikią reakciją vėl pademonstravusi Rūta Meilutytė 16-ame FINA pasaulio plaukimo čempionate pateko į antrąjį finalą. Nuo pirmųjų distancijos metrų pirmavusi 18-metė lietuvė su pirmu rezultatu žengė į 50 metrų plaukimo krūtine finalą.
J. Jefimovos iššūkį atlaikiusi R. Meilutytė su pirmu rezultatu žengė į finalą  (191)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 17:00
Rusijos mieste Kazanėje vykstantis 16-asis FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionatas artėja prie pabaigos. Septintą plaukimo varžybų dieną iš Lietuvos plaukikų startavo tik olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė 18-metė Rūta Meilutytė . Mūsiškė vakarinėje varžybų dalyje dalyvavo 50 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje, kuriame užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą.
R. Meilutytės tėvas atvirai – apie hiperaktyvią dukters vaikystę ir konkurenciją su J. Jefimova  (65)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 15:02
Rūta Meilutytė prieš Juliją Jefimovą – tai turbūt viena įdomiausių akistatų šių metų pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje. Pirmoje rungtyje (100 m krūtine) pranašesnė buvo 23-ejų metų rusė, o šeštadienio rytą dvigubai trumpesnėje distanciją daug įspūdingiau pasirodė 18-metė lietuvė. Pastarosios tėvą Saulių Meilutį kalbino Sovsport.ru. Portalas DELFI pateikia visą interviu.