Rūta Meilutytė

Iš Nandzingo sugrįžo jaunieji Lietuvos olimpiečiai  (1)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 11:52
Vėlų rugpjūčio 29-osios vakarą į Lietuvą sugrįžo Nandzingo vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos rinktinė. Sportininkus, jų trenerius, LTOK vadovus pasitiko LTOK viceprezidentai Romualdas Bakutis , Bronislavas Vasiliauskas, LTOK direktorato darbuotojai, sporto federacijų vadovai, tėvai ir draugai. Kelionė namo buvo ilga ir sunki, truko ilgiau negu parą.
Dešimtokas vilnietis sulaukė B. Obamos dėmesio  (307)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 08:32
Vilniaus jėzuitų gimnazijos dešimtokas Justas Jasevičius iš arti pamatys kitą savaitę į Taliną atvykstantį Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Baracką Obamą: lietuvis pakviestas klausytis jo kalbos.
R. Meilutytė daugiau ilsėsis, kad sumažintų traumų riziką
2014 m. rugpjūčio 29 d. 10:36
Kūno kultūros ir sporto departamente pasveikinti Europos plaukimo čempionato prizininkai – aukso medalininkė Rūta Meilutytė ir sidabro bei dviejų bronzos medalių laimėtojas Giedrius Titenis .
Nandzinge baigėsi Lietuvai sėkmingos jaunimo vasaros olimpinės žaidynės  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 21:59
II jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje Lietuvos vėliavą nešė žaidynių čempionas, krepšinio komandos kapitonas Jonas Lekšas . Kaip ir per atidarymą, sportininkų parado nebuvo, jie iš karto susėdo tribūnose ir žiūrėjo iškilmes. Žygiavo tik vėliavnešiai.
D. Gudzinevičiūtę Nandzige pradžiugino medalių gausa, o ypač – dramatiškas krepšininkų auksas  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:34
Štai ir atėjo jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Nandzinge uždarymo diena. Šauniai buvusioje Kinijos sostinėje pasirodę Lietuvos sportininkai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.
Tobulai atrodanti Rūta Meilutytė tviskėjo karališkoje aplinkoje  (16)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 03:55
Išskirtinai tvirto sudėjimo ir baseine nenugalima plaukikė Rūta Meilutytė trečiadienio vakarą pasižymėjo nepaprastu grakštumu bei elegancija. Nors Rūtą visi įpratę matyti vilkinčią sportinę aprangą ar maudymosi kostiumėlį ir plaukiančią vandenyje, šį kartą R. Meilutytė tviskėjo karališkoje aplinkoje – Valdovų rūmuose – kur vyko nacionalinio transliuotojo LRT naujojo sezono atidarymo šventė.
Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę  (36)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.
R. Meilutytė pristatė savo vardo saldainių rinkinį
2014 m. rugpjūčio 27 d. 18:35
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė , olimpinė, pasaulio, Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Šiauliuose pristatė savo vardo saldainių rinkinį „ Rūtos auksas “. Tikslas - viešai pristatyti visuomenei ir žiniasklaidai naujus saldumynus, nuo kurių pardavimo dalis lėšų bus skirta Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondui.
R. Meilutytė pristatė savo vardo saldainių rinkinį  (34)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 18:05
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio, Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Šiauliuose pristatė savo vardo saldainių rinkinį „ Rūtos auksas “. Tikslas - viešai pristatyti visuomenei ir žiniasklaidai naujus saldumynus, nuo kurių pardavimo dalis lėšų bus skirta Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondui.
R. Meilutytė – apie motyvaciją, jaudulį prieš startą ir vairuotojo pažymėjimą  (3)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 17:53
Visus įmanomus apdovanojimus savo trofėjų galerijoje jau surinkusi Rūta Meilutytė dar negali atsipalaiduoti, nes po Europos čempionato turės tik keletą poilsio dienų. Bet antradienį DELFI konferencijoje apsilankiusi plaukikė buvo puikiai nusiteikusi ir su šypsena atsakinėjo į skaitytojų klausimus ne tik apie sportą.
Lietuva tapo jaunimo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro čempione  (39)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 16:28
Tryliktą pergalę iš eilės II vasaros jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Kinijoje krepšinio 3x3 (trys prieš tris) turnyre iškovojo ir aukso medaliais pasipuošė Lietuvos vaikinų rinktinė. Antradienį turnyro finale Justas Vazalis , Kristupas Žemaitis , Martynas Sajus ir Jonas Lekšas nugalėjo Prancūziją po pratęsimo rezultatu 18:16 (16:16, 2:0) ir tapo žaidynių čempionais.
R. Meilutytė – apie pilnametystę, universitetą ir ilgą karjerą plaukimo takelyje  (126)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 15:31
Visus įmanomus apdovanojimus savo trofėjų galerijoje jau surinkusi Rūta Meilutytė dar negali atsipalaiduoti, nes po Europos čempionato turės tik keletą poilsio dienų. Bet antradienį DELFI konferencijoje apsilankiusi plaukikė buvo puikiai nusiteikusi ir su šypsena atsakinėjo į skaitytojų klausimus ne tik apie sportą.
LPF prezidentas: tikėjomės, kad iššaus G. Titenis arba D. Rapšys  (3)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:29
Lietuvos plaukimo rinktinė iš Berlyne vykusio Europos čempionato grįžo su keturiais medaliais. Rūta Meilutytė buvo greičiausia plaukdama 50 m krūtine, o Giedrius Titenis šiuo plaukimo stiliumi iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius.
Gold-winning Lithuanian swimmer Meilutytė says the season exceeded her expectations
2014 m. rugpjūčio 26 d. 09:04
Lithuanian swimmer Rūta Meilutytė ended the season with the best results. A year of work, the intensive season and three competitions within two weeks brought to Meilutytė something that no athlete had ever achieved. She added a gold medal from the European championship to her collection of trophies and now she has a full set of gold medals from all highest-grade competitions.
Pusę pasaulio apskriejusi R. Meilutytė Berlyne grūmėsi ir su miegu  (13)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 03:09
„Rekordo tikriausiai nebūčiau pasiekusi, bet galbūt galėjau nuplaukti šiek tiek geriau“, – debiutą Europos plaukimo čempionate įvertino Rūta Meilutytė. Naujoji Senojo žemyno 50 m plaukimo krūtine čempionė antradienio naktį grįžo į Lietuvą džiaugdamasi tuo, jog pagaliau galės išsimiegoti.
Unikalioje R. Meilutytės trofėjų kolekcijoje – ne tik plaukimo medaliai  (21)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 20:14
Auksinį medalį iš Berlyne ( Vokietija ) pasibaigusio Europos čempionato į gimtinę pirmadienio (rugpjūčio 25 d.)naktį parvešianti Rūta Meilutytė yra vienintelė plaukikė pasaulio plaukimo istorijoje, iškovojusi visus įmanomus svarbiausius nacionalinius ir tarptautinius titulus visose amžiaus grupėse.
Plaukiko G. Titenio mama laukia sūnaus vestuvių  (11)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:18
Europos plaukimo čempionato trijų medalių laimėtojo Giedriaus Titenio mama Dalia Titeninės, bendrovės „Gugga“ maisto prekių parduotuvės darbuotoja, neslepia džiaugsmo. Su šauniu sūnaus pasirodymu Berlyne ją dabar sveikina draugai, giminės, pažįstami ir visi, kurie tiktai užsuka į parduotuvę. Netyla ir telefono skambučiai, kurių anksčiau tiek nebūdavo.
Lietuvos plaukikų ketvertas Europos čempionato finale užėmė septintą vietą  (12)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 18:27
Europos plaukimo čempionate Berlyne Lietuvos vyrų komanda - Danas Rapšys , Giedrius Titenis , Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas - sekmadienį dalyvavo 4x100 m kombinuotos estafetės finale. Kaip ir atrankoje, finale lietuviai užėmė septintą vietą. Mūsiškių laikas 3:36,18 min.
Titulų kolekcija pilna - R. Meilutytė Berlyne tapo Europos čempione  (138)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 16:26
Vokietijos sostinėje Berlyne besibaigiančiame Europos plaukimo čempionate sekmadienį savo medalių kolekciją papildė Rūta Meilutytė. Moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finale lietuvė iškovojo aukso medalį ir savo kolekciją papildė vieninteliu trūkstamu titulu - Europos čempionės ilgame baseine.
Plaukikų šeštadienis Berlyne: „sidabrinis berniukas“ ir suplyšęs R. Meilutytės kostiumas  (11)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 22:43
„Dabar manęs jau nevadins bronziniu berniuku. Nesitikėjau, bet taip smagu“,- šeštadienį išlipęs iš Berlyno velodrome įrengto baseino pasakė 25 m. Giedrius Titenis . Ten jis laimėjo Europos čempionato sidabro medalį 50 m plaukimo krūtine rungtyne, įveikęs nuotolį per 27,34 sek. ir 0,34 sek. nusileidęs tik ryte pasaulio rekordą pasiekusiam britui Adamui Peaty.
R. Meilutytė pusfinalyje išnaudojo „tik“ 98 procentus jėgų  (22)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 20:33
Rūtai Meilutytei nereikėjo panaudoti visų jėgų, kad pasiektų naują Europos moterų 50 m plaukimo krūtine rekordą (29,88 sek.). Plaukikė po šios rungties pusfinalio finišo juokavo ir tiksliai suskaičiavo, kad įdėjo „tik“ 98 procentų jėgų. Ko gero, tai taip pat pirmas rekordas tokio lygio varžybose, pasiektas su suplyšusiu kostiumu.
R. Meilutytė į finalą žengė pagerindama J. Jefimovai priklausiusį Europos čempionatų rekordą  (62)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 17:27
Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė šeštadienį su pirmu rezultatu pateko į moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finalą. Lietuvė pusfinalyje distanciją įveikė per 29,88 sek.
R. Meilutytė Berlyne į 50 m krūtine rungties pusfinalį pateko su geriausiu rezultatu  (42)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 10:41
Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse šeštadienį startavo olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė. Moterų 50 m plaukimo krūtine rungties atrankoje lietuvė distanciją įveikė per 30,73 sek.
R. Meilutytė J. Jefimovos nepasiilgo: nelabai man rūpi, kas šalia manęs plaukia  (55)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 19:17
Kol žmonės Lietuvoje mėgaujasi besibaigiančia vasara, olimpinei ir pasaulio čempionei, planetos rekordininkei Rūtai Meilutytei – pats darbymetis. Šeštadienio startas Europos plaukimo čempionate Berlyne bus jau trečios varžybos jai per dvi savaites.
Apmaudu: R. Meilutytė būtų laimėjusi Europos čempionato auksą  (86)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 20:14
17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Berlyne būtų lengvai iškovojusi Europos plaukimo čempionato aukso medalį – deja, ji vis dar yra Nandzinge, Kinijoje, kur tęsiasi jaunimo olimpinės žaidynės, todėl moterų 100 m krūtine finalą stebėjo tik per TV.
R. Meilutytė – dukart jaunimo vasaros olimpinių žaidynių čempionė  (4)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 18:29
Kinijos Nandzingo mieste tęsiasi II jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse. Trečiadienį toliau vyko plaukimo varžybos. Pajėgiausia Lietuvos plaukikė olimpinė ir pasaulio čempionė, planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine finale. Ji nuotolį įveikė per 1 min. 05,39 sek. ir antrąkart tapo žaidynių čempione.
„120s“ žinios: R. Zamolskio sulaikymas, R. Meilutytės medalis ir akibrokštas V. Putinui  (9)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 16:43
Šiandien trumposiose „120s“ žiniose žiūrėkite: Rusijoje sulaikytas Romas Zamolskis , R. Meilutytė - dukart jaunimo olimpinių žaidynių čempionė, Baltijos keliui paminėti - dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“ , Akibrokštas V. Putinui: Maskvos centre – Ukrainos vėliava, laimės kūdikis: motociklininkas Rusijoje išvengė sužeidimų.
R. Meilutytė – dukart jaunimo vasaros olimpinių žaidynių čempionė  (39)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:36
Kinijos Nandzingo mieste tęsiasi II jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse. Trečiadienį toliau vyko plaukimo varžybos. Pajėgiausia Lietuvos plaukikė olimpinė ir pasaulio čempionė, planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine finale. Ji nuotolį įveikė per 1 min. 05,39 sek. ir antrąkart tapo žaidynių čempione.
Plaukikas G. Titenis iškovojo Europos čempionato bronzą  (68)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 19:33
Vokietijos sostinėje Berlyne įsibėgėjusiame Europos plaukimo čempionate antradienio vakarą vyko vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas, kuriame 25-erių metų Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį.