Rūta Meilutytė

Vakarėliuose originaliu įvaizdžiu pasirodanti menininkė žvaigžde tapti nesiekė, tačiau iš darbo buvo atleista  (2)
2014 m. lapkričio 19 d. 00:00
Agnė Byčiūtė-Jankauskienė (37 m.) tikina, kad puošdamasi įspūdingais galvos aksesuarais visiškai neturėjo tikslo išgarsėti.
V. Ivanauskas: paskutinė žvaigždė Lietuvos rinktinėje buvau aš  (99)
2014 m. lapkričio 14 d. 17:59
Prieš šeštadienio rungtynes tarp Šveicarijos ir Lietuvos laikraštis „Blick“ pakalbino vieną geriausių praeities lietuvių futbolininkų Valdą Ivanauską, šiuo metu treniruojantį Chabarovsko „SKA-Energija“ (Rusija) komandą. Jis tikino, kad Šveicarijos rinktinei neturėtų kilti sunkumų, o lygiosios mūsiškiams prilygtų nacionalinei šventei.
R. Meilutytės išgarsintame mieste karjeros šuolio laukia ir lietuvis futbolininkas  (19)
2014 m. lapkričio 12 d. 17:56
Kerniui Zakarui nereikia du kartus per dieną nerti į baseiną, todėl jis dar neturėjo progos susipažinti su Rūta Meilutyte ir kitais „Plymouth Leander“ klube sportuojančiais tautiečiais. „Manau, ji dar labiau užsiėmusi negu aš“, – paklaustas apie garsiąją plaukikę, nusišypso 17-metis vaikinas. Bet perspektyvus vartininkas tiki, kad treniruotės Plimute ir jam taps tramplinu į aukštesnį lygį.
Makiažo meistrė V. Venckutė: nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas  (10)
2014 m. lapkričio 5 d. 00:00
Grožis – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau laikui bėgant jį puoselėti darosi vis sunkiau. Šiandien galime pasinaudoti daugybe priemonių ir būdų, padėsiančių jaunystę išsaugoti kuo ilgiau, tačiau makiažo meistrė Vaida Venckutė sako, jog išvaizdai įtaką daro ne tik prižiūrėta oda , plaukai, bet ir harmoninga gyvensena, teigiama energija bei gyvenimo pilnatvė.
Geriausi kaimynai pasisavino Lietuvos didvyrį  (269)
2014 m. lapkričio 4 d. 18:17
Lenkijoje sukurtas filmukas, pristatantis šalį užsieniui, tačiau jame vienas iš herojų – lietuvių istorijoje tvirtą vietą užimantis Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas Didysis , kuris su jungtine Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalystės kariuomene laimėjo Žalgirio mūšį prieš Vokiečių ordiną.
Singapūre R. Meilutytė ir sekmadienį turėjo pripažinti A. Atkinson pranašumą  (43)
2014 m. lapkričio 2 d. 12:16
Singapūre vykusiose planetos plaukimo taurės varžybose trumpame (25 metrų ilgio) baseine olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė Rūta Meilutytė sekmadienį moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finale užėmė antrą vietą ir iškovojo antrą sidabro medalį. Lietuvės laikas finale - 29,26 sek.
R. Meilutytė savo pagrindinei konkurentei A. Atkinson nusileido ir 50 m plaukimo krūtine atrankoje  (37)
2014 m. lapkričio 2 d. 08:57
Singapūre vykstančiose planetos plaukimo taurės varžybose trumpame (25 metrų ilgio) baseine Rūta Meilutytė sekmadienį pateko į dar dviejų rungčių finalus. Savo mėgstamiausioje moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje lietuvė liko antra.
R. Meilutytės kišenėje - dar vienas pasaulio taurės etapo medalis  (34)
2014 m. lapkričio 1 d. 12:36
Singapūre vykstančiame pasaulio plaukimo taurės varžybų 25 m baseine etape sidabro medalį iškovojo Rūta Meilutytė . Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė šeštadienį liko antra moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finale. Mūsiškės rezultatas - 1 min. 3,05 sek.
Singapūre R. Meilutytė pateko į 100 m plaukimo krūtine finalą  (9)
2014 m. lapkričio 1 d. 10:05
Singapūre vyksta pasaulio plaukimo taurės varžybos 25 m baseine. Rūta Meilutytė šeštadienį užtikrintai žengė į moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finalą. Atrankos plaukime Rūtos rezultatas buvo pirmas - 1 min. 4,89 sek.
R. Meilutytė Tokijuje nesunkiai pasidabino aukso medaliu  (41)
2014 m. spalio 29 d. 11:43
Pasaulio plaukimo čempionatui trumpajame baseine (25 m) besiruošianti geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė tęsia savo pasirodymą varžybose Tokijuje (Japonija). Pasaulio taurės etapo antrą dieną olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė dalyvavo dviejų rungčių finaluose.
R. Meilutytė Tokijuje plauks dar dviejų rungčių finaluose  (3)
2014 m. spalio 29 d. 07:45
Pasaulio plaukimo čempionatui trumpajame baseine (25 m) besiruošianti geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė tęsia savo pasirodymą varžybose Tokijuje (Japonija). Pasaulio taurės etapo antrą dieną olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė pateko į dar dviejų rungčių finalus.
R. Meilutytė plaukimo pasaulio taurės varžybų etape užėmė antrą vietą  (36)
2014 m. spalio 28 d. 11:51
Japonijos sostinėje Tokijuje tęsiasi plaukimo 25 metrų baseine pasaulio taurės etapas. Pirmą varžybų dieną pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metų Rūta Meilutytė antradienį dalyvavo vienos rungties finale. 100 m krūtine kaunietė įveikė per 1 min. 03,72 sek. ir užėmė antrą vietą.
R. Meilutytė plaukimo pasaulio taurės etape Japonijoje pateko į finalą  (13)
2014 m. spalio 28 d. 06:34
Japonijos sostinėje Tokijuje prasidėjo plaukimo 25 metrų baseine pasaulio taurės etapas. Pirmą varžybų dieną pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metų Rūta Meilutytė antradienį dalyvavo dviejų rungčių atrankos plaukimuose. 100 m krūtine kaunietė įveikė per 1 minutę 05,60 sek., užėmė bendrą trečią vietą ir pateko į finalą.
Čempionė be aukso: R. Meilutytė tebelaukia J. Jefimovos nugvelbto medalio  (29)
2014 m. spalio 27 d. 18:28
Rūta Meilutytė tituluojama triskart Europos plaukimo trumpame baseine čempione, bet jos trofėjų galerijoje tėra du Danijoje vykusių pirmenybių aukso medaliai. Nuo čempionato prabėgus beveik metams geriausia Lietuvos plaukikė vis dar negavo to, kas jai priklauso.
R. Meilutytė trumpam prisijungė prie TV komandos
2014 m. spalio 24 d. 19:01
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Katare, Dohoje.
R. Meilutytei ir D. Rapšiui baseinas Vilniuje tapo filmavimosi aikštele  (2)
2014 m. spalio 24 d. 14:37
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Kataro sostinėje Dohoje. Sostinės Lazdynų baseine LRT nufilmavo čempionato pristatymo klipus, kuriuose olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė ir Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys kvietė sporto aistruolius prie televizijos ekranų.
Planetos pimenybėse R. Meilutytė tikisi pagerinti asmeninius rezultatus  (3)
2014 m. spalio 22 d. 19:22
Į Rūtos Meilutytės glėbį tebeplaukia prizai ir padėkos už šių metų pergales, bet 17-metė lietuvė tuo neapsiriboja: plaukikė ketina užbaigti 2014-uosius skambia nata gruodį vyksiančiame planetos čempionate trumpame (25 m) baseine. Prieš pirmenybes olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė pirmą kartą išbandė treniruotes aukštikalnėse.
Rekordinio tempo siekianti R. Meilutytė išbandė naują taktiką  (10)
2014 m. spalio 22 d. 17:50
Į Rūtos Meilutytės glėbį tebeplaukia prizai ir padėkos už šių metų pergales, bet 17-metė lietuvė tuo neapsiriboja: plaukikė ketina užbaigti 2014-uosius skambia nata gruodį vyksiančiame planetos čempionate trumpame (25 m) baseine. Prieš pirmenybes olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė pirmą kartą išbandė treniruotes aukštikalnėse.
Šeimos varžysis dėl R. Meilutytės taurės
2014 m. spalio 17 d. 11:23
Penktadienį Kauno miesto taryba be diskusijų pritarė Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo prašymui surengti antras šeimų plaukimo estafečių varžybas „Rūtos Meilutytės taurė“ . Jos vyks Kauno plaukimo centre.
V. Adamkus: be abejo, geriausia – R. Meilutytė, o J. Valančiūnas bus kaip A. Sabonis  (18)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:17
Lapkričio 3 d. 88-ąjį gimtadienį švęsiantis prezidentas Valdas Adamkus jaučiasi gerai, susitikinėja su Lietuvos žmonėmis, lankosi koncertuose, tačiau nesako, kad liga jau galutinai nugalėta.
7 svarbiausios istorinės pergalės, kurios privers didžiuotis, kad esi lietuvis  (42)
2014 m. rugsėjo 26 d. 11:11
Maža tauta, bet didinga istorija – taip Lietuvą dažnai apibūdina ne tik ją pristatantys filmai, bet ir patys lietuviai. Kokiomis istorinėmis pergalėmis iš tiesų galime didžiuotis?
Paradoksas: valstybei remti sportą – nusikaltimas?  (35)
2014 m. rugsėjo 24 d. 18:53
„Jei teisme būtume apkaltinti, kad neskaidriai paskirstome finansavimą, bylą, ko gero, pralaimėtume“, – perspėja Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Edis Urbanavičius . Naujasis šalies sporto vadovas ragina ilgai neatidėliojant keisti tvarką, pagal kurią dabar remiamos sporto federacijos.
Pavyzdžiai, kurie įkvepia – garsiausios Lietuvos sporto legendos  (24)
2014 m. rugsėjo 24 d. 10:21
Jau seniai juokaujama, kad krepšinis yra antroji religija Lietuvoje, bet ar tik krepšinis? Mūsų šalyje apstu talentingų sportininkų, kurių pasiekimai įkvepia ir suvienija lietuvius.
R. Meilutytė su bičiuliu įsiamžino asmenukėje po vandeniu  (10)
2014 m. rugsėjo 20 d. 11:35
Pasaulio garsenybes ir paprastus piliečius užvaldžiusi asmenukių manija neaplenkė ir olimpinės Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės . Kol dainininkai ir muzikantai fotografuojasi koncertų užkulisiuose ir persirengimo kambariuose, R. Meilutytė savo asmenukę pasidarė baseino dugne vilkėdama maudymosi kostiumėliu. Kartu su ja pozavo ir britų plaukikas Benas Proudas, komandos draugas iš „Plymouth Leander“ klubo.
R. Meilutytės koledžas Lietuvoje ieško studentų  (43)
2014 m. rugsėjo 19 d. 13:58
Kitą savaitę Vilniuje vyksiančioje užsienio aukštųjų mokyklų mugėje Lietuvos moksleivius vilios ir privatus Plimuto (Plymouth) koledžas, kuriame mokosi olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė plaukikė Rūta Meilutytė.
Kaune ir šiemet planuojamos šeimų estafečių varžybos „Rūtos Meilutytės taurė“  (2)
2014 m. rugsėjo 10 d. 11:24
Olimpinė ir pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė ir jos vardo labdaros ir paramos fondo direktorius Valdas Lopšaitis pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su advokatų kontora „ Tark Grunte Sutkiene “.
Rinktinės likimas spręsis R. Meilutytės triumfo vietoje  (3)
2014 m. rugsėjo 6 d. 17:25
Lengvoji atletika, tenisas, rankinis, tinklinis, meninė gimnastika – daugiafunkciniai „Palau Sant Jordi“ rūmai praeityje regėjo ne vienos sporto šakos aukščiausio rango varžybas. Prieš metus čia karaliavo vandens sportas, o laikiname baseine link aukso ir sidabro medalių yrėsi Rūta Meilutytė. Sekmadienį pagrindinėje Barselonos arenoje prasitęs ir Lietuvos krepšininkų žygis pasaulio čempionate.
Rinktinės likimas spręsis R. Meilutytės triumfo vietoje
2014 m. rugsėjo 6 d. 16:35
Lengvoji atletika, tenisas, rankinis, tinklinis, meninė gimnastika – daugiafunkciniai „Palau Sant Jordi“ rūmai praeityje regėjo ne vienos sporto šakos aukščiausio rango varžybas. Prieš metus čia karaliavo ir vandens sportas, o laikiname baseine link aukso ir sidabro medalių yrėsi Rūta Meilutytė. Sekmadienį pagrindinėje Barselonos arenoje prasitęs ir Lietuvos krepšininkų žygis pasaulio čempionate.
R. Meilutytė pranoko Europos čempionę ir triumfavo Singapūre  (26)
2014 m. rugsėjo 5 d. 20:38
17-metė Rūta Meilutytė toliau pildo savo apdovanojimų kolekciją. Penktadienį Kalange, Singapūre, prasidėjusiose komercinėse „Swim Stars“ plaukimo varžybose lietuvė triumfavo moterų 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.