Rūta Meilutytė

R. Meilutytė Tokijuje nesunkiai pasidabino aukso medaliu  (41)
2014 m. spalio 29 d. 11:43
Pasaulio plaukimo čempionatui trumpajame baseine (25 m) besiruošianti geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė tęsia savo pasirodymą varžybose Tokijuje (Japonija). Pasaulio taurės etapo antrą dieną olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė dalyvavo dviejų rungčių finaluose.
R. Meilutytė Tokijuje plauks dar dviejų rungčių finaluose  (3)
2014 m. spalio 29 d. 07:45
Pasaulio plaukimo čempionatui trumpajame baseine (25 m) besiruošianti geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė tęsia savo pasirodymą varžybose Tokijuje (Japonija). Pasaulio taurės etapo antrą dieną olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė pateko į dar dviejų rungčių finalus.
R. Meilutytė plaukimo pasaulio taurės varžybų etape užėmė antrą vietą  (36)
2014 m. spalio 28 d. 11:51
Japonijos sostinėje Tokijuje tęsiasi plaukimo 25 metrų baseine pasaulio taurės etapas. Pirmą varžybų dieną pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metų Rūta Meilutytė antradienį dalyvavo vienos rungties finale. 100 m krūtine kaunietė įveikė per 1 min. 03,72 sek. ir užėmė antrą vietą.
R. Meilutytė plaukimo pasaulio taurės etape Japonijoje pateko į finalą  (13)
2014 m. spalio 28 d. 06:34
Japonijos sostinėje Tokijuje prasidėjo plaukimo 25 metrų baseine pasaulio taurės etapas. Pirmą varžybų dieną pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metų Rūta Meilutytė antradienį dalyvavo dviejų rungčių atrankos plaukimuose. 100 m krūtine kaunietė įveikė per 1 minutę 05,60 sek., užėmė bendrą trečią vietą ir pateko į finalą.
Čempionė be aukso: R. Meilutytė tebelaukia J. Jefimovos nugvelbto medalio  (29)
2014 m. spalio 27 d. 18:28
Rūta Meilutytė tituluojama triskart Europos plaukimo trumpame baseine čempione, bet jos trofėjų galerijoje tėra du Danijoje vykusių pirmenybių aukso medaliai. Nuo čempionato prabėgus beveik metams geriausia Lietuvos plaukikė vis dar negavo to, kas jai priklauso.
R. Meilutytė trumpam prisijungė prie TV komandos
2014 m. spalio 24 d. 19:01
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Katare, Dohoje.
R. Meilutytei ir D. Rapšiui baseinas Vilniuje tapo filmavimosi aikštele  (2)
2014 m. spalio 24 d. 14:37
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Kataro sostinėje Dohoje. Sostinės Lazdynų baseine LRT nufilmavo čempionato pristatymo klipus, kuriuose olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė ir Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys kvietė sporto aistruolius prie televizijos ekranų.
Planetos pimenybėse R. Meilutytė tikisi pagerinti asmeninius rezultatus  (3)
2014 m. spalio 22 d. 19:22
Į Rūtos Meilutytės glėbį tebeplaukia prizai ir padėkos už šių metų pergales, bet 17-metė lietuvė tuo neapsiriboja: plaukikė ketina užbaigti 2014-uosius skambia nata gruodį vyksiančiame planetos čempionate trumpame (25 m) baseine. Prieš pirmenybes olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė pirmą kartą išbandė treniruotes aukštikalnėse.
Rekordinio tempo siekianti R. Meilutytė išbandė naują taktiką  (10)
2014 m. spalio 22 d. 17:50
Į Rūtos Meilutytės glėbį tebeplaukia prizai ir padėkos už šių metų pergales, bet 17-metė lietuvė tuo neapsiriboja: plaukikė ketina užbaigti 2014-uosius skambia nata gruodį vyksiančiame planetos čempionate trumpame (25 m) baseine. Prieš pirmenybes olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė pirmą kartą išbandė treniruotes aukštikalnėse.
Šeimos varžysis dėl R. Meilutytės taurės
2014 m. spalio 17 d. 11:23
Penktadienį Kauno miesto taryba be diskusijų pritarė Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo prašymui surengti antras šeimų plaukimo estafečių varžybas „Rūtos Meilutytės taurė“ . Jos vyks Kauno plaukimo centre.
V. Adamkus: be abejo, geriausia – R. Meilutytė, o J. Valančiūnas bus kaip A. Sabonis  (18)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:17
Lapkričio 3 d. 88-ąjį gimtadienį švęsiantis prezidentas Valdas Adamkus jaučiasi gerai, susitikinėja su Lietuvos žmonėmis, lankosi koncertuose, tačiau nesako, kad liga jau galutinai nugalėta.
7 svarbiausios istorinės pergalės, kurios privers didžiuotis, kad esi lietuvis  (42)
2014 m. rugsėjo 26 d. 11:11
Maža tauta, bet didinga istorija – taip Lietuvą dažnai apibūdina ne tik ją pristatantys filmai, bet ir patys lietuviai. Kokiomis istorinėmis pergalėmis iš tiesų galime didžiuotis?
Paradoksas: valstybei remti sportą – nusikaltimas?  (35)
2014 m. rugsėjo 24 d. 18:53
„Jei teisme būtume apkaltinti, kad neskaidriai paskirstome finansavimą, bylą, ko gero, pralaimėtume“, – perspėja Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Edis Urbanavičius . Naujasis šalies sporto vadovas ragina ilgai neatidėliojant keisti tvarką, pagal kurią dabar remiamos sporto federacijos.
Pavyzdžiai, kurie įkvepia – garsiausios Lietuvos sporto legendos  (24)
2014 m. rugsėjo 24 d. 10:21
Jau seniai juokaujama, kad krepšinis yra antroji religija Lietuvoje, bet ar tik krepšinis? Mūsų šalyje apstu talentingų sportininkų, kurių pasiekimai įkvepia ir suvienija lietuvius.
R. Meilutytė su bičiuliu įsiamžino asmenukėje po vandeniu  (10)
2014 m. rugsėjo 20 d. 11:35
Pasaulio garsenybes ir paprastus piliečius užvaldžiusi asmenukių manija neaplenkė ir olimpinės Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės . Kol dainininkai ir muzikantai fotografuojasi koncertų užkulisiuose ir persirengimo kambariuose, R. Meilutytė savo asmenukę pasidarė baseino dugne vilkėdama maudymosi kostiumėliu. Kartu su ja pozavo ir britų plaukikas Benas Proudas, komandos draugas iš „Plymouth Leander“ klubo.
R. Meilutytės koledžas Lietuvoje ieško studentų  (43)
2014 m. rugsėjo 19 d. 13:58
Kitą savaitę Vilniuje vyksiančioje užsienio aukštųjų mokyklų mugėje Lietuvos moksleivius vilios ir privatus Plimuto (Plymouth) koledžas, kuriame mokosi olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė plaukikė Rūta Meilutytė.
Kaune ir šiemet planuojamos šeimų estafečių varžybos „Rūtos Meilutytės taurė“  (2)
2014 m. rugsėjo 10 d. 11:24
Olimpinė ir pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė ir jos vardo labdaros ir paramos fondo direktorius Valdas Lopšaitis pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su advokatų kontora „ Tark Grunte Sutkiene “.
Rinktinės likimas spręsis R. Meilutytės triumfo vietoje  (3)
2014 m. rugsėjo 6 d. 17:25
Lengvoji atletika, tenisas, rankinis, tinklinis, meninė gimnastika – daugiafunkciniai „Palau Sant Jordi“ rūmai praeityje regėjo ne vienos sporto šakos aukščiausio rango varžybas. Prieš metus čia karaliavo vandens sportas, o laikiname baseine link aukso ir sidabro medalių yrėsi Rūta Meilutytė. Sekmadienį pagrindinėje Barselonos arenoje prasitęs ir Lietuvos krepšininkų žygis pasaulio čempionate.
Rinktinės likimas spręsis R. Meilutytės triumfo vietoje
2014 m. rugsėjo 6 d. 16:35
Lengvoji atletika, tenisas, rankinis, tinklinis, meninė gimnastika – daugiafunkciniai „Palau Sant Jordi“ rūmai praeityje regėjo ne vienos sporto šakos aukščiausio rango varžybas. Prieš metus čia karaliavo ir vandens sportas, o laikiname baseine link aukso ir sidabro medalių yrėsi Rūta Meilutytė. Sekmadienį pagrindinėje Barselonos arenoje prasitęs ir Lietuvos krepšininkų žygis pasaulio čempionate.
R. Meilutytė pranoko Europos čempionę ir triumfavo Singapūre  (26)
2014 m. rugsėjo 5 d. 20:38
17-metė Rūta Meilutytė toliau pildo savo apdovanojimų kolekciją. Penktadienį Kalange, Singapūre, prasidėjusiose komercinėse „Swim Stars“ plaukimo varžybose lietuvė triumfavo moterų 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.
Rio link – tvirtais grybšniais
2014 m. rugsėjo 5 d. 17:32
Po sėkmingiausio lietuviams Europos čempionato šalies plaukimo rinktinė visą dėmesį skirs pasirengimui olimpinėms žaidynėms. Lietuvos plaukikams šių metų Europos čempionatas buvo sėkmingiausias istorijoje.
E. Skrabulis: jei kritikai mato tik medalių blizgesį, jie neturi jokio supratimo apie sportą  (8)
2014 m. rugsėjo 3 d. 18:25
„Džiaukis, lietuvi, kad kaimyno namas dega“, – byloja lietuvių priežodis. Iš 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionato Lietuvos lengvaatlečiai grįžo be medalių bei sulaukė aštrios kritikos šalies žiniasklaidoje.
Iš Nandzingo sugrįžo jaunieji Lietuvos olimpiečiai  (1)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 11:52
Vėlų rugpjūčio 29-osios vakarą į Lietuvą sugrįžo Nandzingo vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos rinktinė. Sportininkus, jų trenerius, LTOK vadovus pasitiko LTOK viceprezidentai Romualdas Bakutis , Bronislavas Vasiliauskas, LTOK direktorato darbuotojai, sporto federacijų vadovai, tėvai ir draugai. Kelionė namo buvo ilga ir sunki, truko ilgiau negu parą.
Dešimtokas vilnietis sulaukė B. Obamos dėmesio  (315)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 08:32
Vilniaus jėzuitų gimnazijos dešimtokas Justas Jasevičius iš arti pamatys kitą savaitę į Taliną atvykstantį Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentą Baracką Obamą: lietuvis pakviestas klausytis jo kalbos.
R. Meilutytė daugiau ilsėsis, kad sumažintų traumų riziką
2014 m. rugpjūčio 29 d. 10:36
Kūno kultūros ir sporto departamente pasveikinti Europos plaukimo čempionato prizininkai – aukso medalininkė Rūta Meilutytė ir sidabro bei dviejų bronzos medalių laimėtojas Giedrius Titenis .
Nandzinge baigėsi Lietuvai sėkmingos jaunimo vasaros olimpinės žaidynės  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 21:59
II jaunimo vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje Lietuvos vėliavą nešė žaidynių čempionas, krepšinio komandos kapitonas Jonas Lekšas . Kaip ir per atidarymą, sportininkų parado nebuvo, jie iš karto susėdo tribūnose ir žiūrėjo iškilmes. Žygiavo tik vėliavnešiai.
D. Gudzinevičiūtę Nandzige pradžiugino medalių gausa, o ypač – dramatiškas krepšininkų auksas  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:34
Štai ir atėjo jaunimo vasaros olimpinių žaidynių Nandzinge uždarymo diena. Šauniai buvusioje Kinijos sostinėje pasirodę Lietuvos sportininkai iškovojo tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.
Tobulai atrodanti Rūta Meilutytė tviskėjo karališkoje aplinkoje  (18)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 03:55
Išskirtinai tvirto sudėjimo ir baseine nenugalima plaukikė Rūta Meilutytė trečiadienio vakarą pasižymėjo nepaprastu grakštumu bei elegancija. Nors Rūtą visi įpratę matyti vilkinčią sportinę aprangą ar maudymosi kostiumėlį ir plaukiančią vandenyje, šį kartą R. Meilutytė tviskėjo karališkoje aplinkoje – Valdovų rūmuose – kur vyko nacionalinio transliuotojo LRT naujojo sezono atidarymo šventė.
Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę  (36)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.