Dvikovos pradžia buvo kiek netikėta - belgai iš karto šovė pirmyn 6:0.

Netrukus Belgijos krepšininkai pirmavo 10:3. Tačiau su jauduliu gana greit susitvarkę serbai spurtavo ir pirmo kėlinio pradžioje ne tik pavijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą - 19:18.

Antrame ketvirtyje jau Serbijos ekipa pabėgo tolyn (25:18), bet belgai išlygino žaidimą (27:28, 30:30, 34:33). Vis dėl atkarpą iki didžiosios pertraukos vėl geriau sužaidė serbai, kurie po 20 minučių kovos pirmavo 40:36.

Trečias ketvirtis vyko labai atkakliai. Serbai pirmavo 46:40, bet belgai perėmė iniciatyvą (49:51). Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė Balkanų krepšinio atstovai ir po 30 minučių mūšio turėjo 3 taškų persvarą (54:51).

Lemiamą ketvirtį Serbijos rinktinė pradėjo spurtu 7:1 ir nutolo (61:52)., tačiau belgai nepasidavė ir lipo varžovams ant kulnų 67:70 (likus 1:07 min.). Vis dėlto Bojanas Bogdanovičius pataikė svarbų tritaškį ir baudą (74:67, likus 19,2 sek.). Visos belgų pastangos pakeisti įvykių seką buvo nesėkmingos. Serbija šventė pergalę 76:69.

Rezultatas:

Serbija - Belgija - 76:69 (19:18, 21:18, 14:15, 22:18).

Serbija: Nenadas Krstičius 17 (5 rez. perdav.), Stefanas Markovičius 15, Bogdanas Bogdanovičius 12 (5 atk. kam.), Nikola Kaliničius 9 (5 atk. kam., Raško Katičius ir Nemanja Bjelica po 7, Vasilje Micičius 5, Nemanja Nedovičius ir Djordje Gagičius po 2 taškus. Danilo Andjušičius taškų nepelnė. Vladimiras Štimacas ir Nemanja Krstičius nežaidė.

Belgija: Wenas Mukubu 16 (6 atk. kam., 3 rez. perdav.), Samas Van Rossomas ir Christophe‘as Beghinas po 12, Axelis Hervelle 8 (9 atk. kam.), Sacha Massot 7, Roelis Moorsas 5, Maxime‘as De Zeeuwas 4, Jonathanas Tabu 3, Guy Muya 2 taškai. Jeanas Marcas Mwema taškų nepelnė. Yannickas Driesenas ir Quentinas Serronas nežaidė.

Kitose E grupės rungtynėse trečiadienį Latvija sutriuškino Ukrainą 85:51 ir iškovojo pirmą įskaitinę pergalę antrame etape. Trečiame grupės mače Lietuva laimėjo prieš Prancūziją 76:62 ir pakilo į antrą vietą.