Vis dėlto trečią kėlinį Prancūzijos rinktinė laimėjo rezultatu 25:16 ir susikrovė 17 taškų pranašumą (60:43).

Jį Tuniso krepšininkai ketvirtame kėlinyje buvo sumažinę iki 7, tačiau tai buvo tik laikina ir sunkią pergalę šventė favoritais laikyti prancūzai (73:69).

Grupės rungtynes Prancūzija baigs su Nigerijos krepšininkai, Tunisas - su Lietuvos rinktine.

Prancūzija: Tony Parkeris 22, Nicolasas Batumas (8 atk. kam.) 19, Kevinas Seraphinas 10, Mickaelis Gelabale 7 taškai.

Tunisas: Mohamedas Hadidane 20, Macramas Benas Romdhane (8 atk. kam.) 17, Salahas Mejri (7 atk. kam.) 11, Radhouane Slimane (5 atk. kam.) 9 taškai.