Visą distanciją D. Rasimovičiūtė, kuriai ši olimpiada jau ketvirta karjeroje, įveikė 49 min. 32,5 sek. ir užėmė galutinę 42-ą vietą tarp 78 finišavusių sportininkių.

„Šiandien buvo ne mano diena, jaučiausi kaip be jėgų. Vis dėlto visas sezonas man buvo komplikuotas. Trasa taip pat buvo sunki, vienoje vietoje vos nenukritau“, - po finišo „Lietuvos ryto TV“ eteryje sakė Lietuvos biatlonininkė.

D. Rasimovičiūtei olimpinės žaidynės Rusijoje klostėsi nekaip. Ji 7,5 km sprinte buvo 51-a, o 10 km persekiojimo lenktynėse užėmė 43-ią vietą.

2006 metų Turino olimpiadoje Lietuvos biatlonininkė šiose rungtyse užėmė atitinkamai 18-ą ir 21-ą vietas.

Optimizmo prieš asmenines lenktynes suteikia tai, kad D. Rasimovičiūtė tokiose varžybose solidžiai pasirodė šią žiemą pasaulio taurės etape Estersunde (Švedija). Tada ji buvo 19-a.

Penktadienį D. Rasimovičiūtė į trasą išskubės 20-a. Viso varžybose dalyvauti užsiregistravo 84-ios biatlonininkės, dvi jų nepasirodė starte, dar keturios nebaigė distancijos.

Antrą aukso medalį iškovojo Baltarusijos atstovė 27-erių metų Darja Domračeva, kuri prašovusi vieną kartą, nuotolį įveikė per 43 min. 19,6 sek. ir pasiekė geriausią rezultatą. Sidabro medaliu pasipuošė šveicarė Selina Gasparin, kuri šaudė be klaidų ir nuo nugalėtojos atsiliko +1 min. 15,7 sek. S. Gasparin prieš ketverius metus Vankuveryje šioje rungtyje tebuvo 40-a.

Trečia finišavo kita Baltarusijos atstovė Nadežda Skardino. Ji taip pat šaudė taikliai ir savo rinktinės draugei pralaimėjo 1 min. 38,2 sek.

Olimpinės čempionės titulą ginusi bei paskutiniuose dviejuose pasaulio čempionatuose šioje rungtyje triumfavusi norvegė Tora Berger liko tik šešiolikta.