Jos teigimu, liberalai turi unikalų šansą kviesti opozicines frakcijas, pirmiausiai - Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus ir Lietuvos socialdemokratų partiją iš naujo susitarti dėl vieningesnio darbo opozicijoje.

A. Armonaitė siūlo opozicijos lyderį rinkti rotacijos principu, kad kiekvienos susitarime dalyvaujančios frakcijos atstovas turėtų galimybę vienos Seimo sesijos metu atlikti opozicijos lyderio funkcijas. Ji taip pat siūlo įsteigti nuolatinį opozicijos frakcijų vadovybės ir opozicijos lyderio susirinkimą, kuriame būtų aptariamos esminės iniciatyvos, kurioms reikalinga bendra opozicinių frakcijų pozicija.

Savo kandidatūrą į Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno poziciją kėlusi A. Armonaitė siūlė veikti vieningai kartu su kitomis opozicinėmis frakcijomis stabdant antikonstitucines ir antidemokratines valdančiųjų iniciatyvas.

„Matome, kad susiskaldymas ir susipriešinimas tapo nuolatine situacija, kuri mūsų niekur neveda. Aš manau, kad opozicinių frakcijų lyderiai turi padėti į šalį asmeninius nesutarimus ir pagaliau priimti sprendimą dėl opozicijos lyderio bei vieningesnio veikimo parlamente“, - kalbėjo A. Armonaitė.

A. Armonaitė mano, kad vieningesnio opozicijos veikimo pavyzdžiu galime laikyti Lenkiją, kurioje opozicinės partijos derinasi ne tik politinę reakciją, bet ir kur kas daugiau kitų veiksmų. „Nepaisant mūsų partijoms būdingų natūralių skirtumų, turime atsirinkti tai, kas mus vienija, o tai pirmiausiai yra pagarba universaliems šiuolaikinės demokratijos principams - žodžio laisvei, laisviems rinkimams, privačiai nuosavybei, lygybei prieš įstatymą, teisės viršenybei“, - kalbėjo liberalė.