Moterų grupėje startavo 43 dalyvės, turėjusios įveikti 3,6 kilometro su 14 kontrolinių punktų trasą.

Sidabras atiteko norvegei Audhild Bakken Rognstad, bronza - švedei Josefinei Engstrom.

1. Tove Alexandersson (Švedija) - 13 min. 51 sek.
2. Audhild Bakken Rognstad (Norvegija) - atsiliko 48 sek.
3. Josefine Engstrom (Švedija) - 53
4. Tatjana Oborina (Rusija) - 1:00
5. Maria Kečkina (Rusija) - 1:10
...
16. Gabrielė Keinaitė (Lietuva) - 4:09

Vyrų grupėje Nerijus Šulčys užėmė 24-ą vietą, nuo nugalėjusio ruso Andrejaus Lamovo atsilikęs pustrečios minutės (2 min. 33 sek.), o Regimantas Kavaliauskas užėmė 40-ą vietą (+06:34).

Iš viso vyrų grupėje startavo 61 dalyvis, turėję įveikti 4,4 kilometro su 16 kontrolinių punktų trasą.

1. Andrey Lamov (Rusija) - 16:04
2. Stanimir Belomažev (Bulgarija) - atsiliko 4 sek.
40. Regimantas Kavaliauskas (Lietuva) - 6:34

Jaunimo merginų grupėje, kurioje 36 startavusios dalyvės, turėjo įveikti 3,1 km trasą su 13 kontrolinių punktų, Jogvilė Sušinskaitė užėmė 16-ą vietą, Vaiva Laurutytė - 27-ą, o Viktorija Michnovič buvo diskvalifikuota.

1. Anine Ahlsand (Norvegija) - 14:29
2. Evine Westli Andersen (Norvegija) - atsiliko 3 sek.
3. Andrine Benjaminsen (Norvegija) - 38
...
16. Jogvilė Sušinskaitė (Lietuva) - 3:05
...
27. Vaiva Laurutytė (Lietuva) - 5:32

Vaikinų jaunimo grupėje, kurioje varžėsi 41 dalyvis, turėjęs įveikti 3,9 km trasą su 15 kontrolinių punktų, Daumantas Jurgis Petrovas užėmė 31-ą poziciją, o Aidas Žigilėjus liko 35-as. Nojus Kalvaitis buvo dikvalifikuotas.

1.Vladislav Kiseliov (Rusija) 14:21
2.Aleksandr Pavlenko (Rusija) atsiliko 3 sek.
3.Elias T Molnvik (Norvegija) 38
...
31. Daumantas Jurgis Petrovas (Lietuva) 7:09
...
35. Aidas Žigilėjus (Lietuva) 12:30

Ten pat vykstančiame Europos jaunių orientavimosi sporto slidėmis čempionato merginų grupėje (38 dalyvė turėjo įveikti 3,9 km trasą su 12 kontrolinių punktų) startavo dvi Lietuvos atstovės - Karolina Sakalauskaitė užėmė 25-ą vietą, o Miglė Sušinskaitė liko 30-a.

1. Anna Petrova (Rusija) - 14:30
2. Aleksandra Rusakova (Rusija) - atsiliko 16 sek.
3. Veronika Kalinina (Rusija) - 54
...
25. Karolina Sakalauskaitė (Lietuva) - 7:19
...
30. Miglė Sušinskaitė (Lietuva) - 9:27

Vaikinų jaunimo grupėje (39 dalyviai įveikė 3,6 km trasą su 14 kontrolinių punktų) Ignas Ambrazas tenkinosi 25-a pozicija, o Emilis Kaklauskas ir Rokas Vaitkus buvo diskvalifikuoti.

1. Henning Sjokvist (Švedija) - 14:03
2. Nicola Muller (Šveicarija) - atsiliko 1 min. 49 sek.
3. Vegard Guldbrandsen (Norvegija) - 2:07
3. Vitalij Guliajev (Rusija) - 2:07