Jau aštuntąjį Lietuvos rekordą Dubajuje pagerinusi pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė 50 m laisvu stiliumi pusfinalyje nuplaukė per 25,19 sekundės ir, 0,07 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį šalies rekordą, nusileido tik rusei Rozalijai Nasretdinovai (25,02 sek.) bei užėmė antrąją vietą.

Tiek lietuvės, tiek rusės rezultatai pusfinalyje geresni, nei ankstesnis pasaulio jaunimo čempionatų rekordas, kuris nuo 2011-ųjų priklausė australei Campbell Brontei (25,22 sek.).

Trečia šios rungties pusfinalyje liko italė Giorgia Biondani - 25,28 sekundės.

Jau penkis medalius - tris aukso ir du sidabro - Dubajuje iškovojusi Rūta Meilutytė penktadienį taip pat plauks ir 50 m nugara finale.

R. Meilutytė 50 m rungties nugara distancijoje - penkta

Pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė iš Lietuvos R. Meilutytė 50 m nugara finale nuplaukė per 29,03 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios amerikietės Claros Smiddy atsiliko 0,17 sekundės.

Jei lietuvei būtų pavykę pakartoti išvakarėse pasiektą šalies rekordą - 28,78 sekundės - ji būtų pasipuošusi bronzos apdovanojimu.

Pasaulio jaunimo čempione šioje rungtyje tapo naujazelandietė Dabriellė Fa'Amausili (28,64 sek.), o sidabru džiaugėsi rusę Darja Ustinova (28,71 sek.).

Jau penkis medalius - tris aukso ir du sidabro - Dubajuje iškovojusi Rūta Meilutytė šeštadienį dar plauks 50 m laisvu stiliumi finale.

D. Margevičius finale - aštuntas

50 m nuotolio peteliške finale penktadienio popietę startavęs Deividas Margevičius sugaišo 24,29 sekundės ir liko aštuntas. Nuo bronzą iškovojusio japono Takayos Yasue lietuvis atsiliko 0,28 sekundės.

Šios rungties čempionu tapo australas Cameronas Jonesas (23,96 dek.), o sidabras atiteko Dylanui Carteriui (23,98 sek.) iš Trinidado ir Tobago.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)