aA
Pro langą lekia susiliejantis vaizdas... Ir kas gali pasakyti, kokiu greičiu važiuoju? Tik spidometro rodyklė. Vaizdai pro šoninį langą plaukia gana lėtai. Spidometras, tarsi sugedęs, rodo per didelius skaičius. Lekiu šimtu, o atrodo, kad vietoj stoviu. Reikia sulėtinti. Sulėtinti? Bet tokiu atveju nespėsiu įvažiuoti į miestą iki 8. O jeigu nespėsiu, įsivelsiu į tokius rytinius kamščius... Tos dešimt minučių gali būti lemtingos.
Užsisvajojęs apie seksą su mergina Karklėje nė neišgirdo policijos sirenų
© Shutterstock

Dešimt minučių anksčiau įvažiuoji į miestą. Tada praleki pro pusę miesto be ilgų sustojimų. Vienas kitas šviesaforas. Įleki dešimt minučių vėliau. Tu sustoji viename kamštyje. Tada antrame… Pasaka be galo. Tiesa, radaras priešais įvažiavimą į miestą. Sako, kad jis neveikia. Sako, kad jis tik sudrausminti, o kelių erelių nefiksuoja. Kiek gi ten galima viršyti? 10 km/h? Ar dėl tiek baudžia? Ar greičio matuoklio paklaida išvis fiksuoja tokį skirtumą? Policija gi nefiksuodavo tokio nedidelio skirtumo. Jonas sakė, kad kažkada po gimtadienio lėkė pro šitą radarą kone dvigubai greičiau. Galvojo, kad praras teises. Iki šiol jokios baudos negavo, o jau metai praėjo. Turbūt neveikia.

Šnai... Pyyypt. Kas čia buvo dabar? Vos spėjau sureaguoti. Būčiau atsitrenkęs į tą žioplį raudoname visureigyje. Erelis! Tikras kelių erelis. Sako, kad tokius automobilius perka tik dėmesio ištroškę. Na, tie, kur mažą kelnėse turi, užtat vairuoja automobilį dydžio per kelias juostas. Savotiška dydžio kompensacija. Gerai, kad spėjau pristabdyti. O tas nurūko it nieko nebuvę. Būčiau per jį laukęs kokias dvi valandas pareigūnų. Tokie ereliai dažniausiai nesutinka pasirašyti eismo deklaracijos. Geriau taikiai išsiskirtume. Ir dvi valandas nelauktume. Bet kur tau? Tikras erelis.

Reikia pagarsinti muziką. Tokią gerą dainą groja. Primena tą smagų vasaros festivalį prie jūros. Kaip jis ten? Na, tas medis. Buvo smagu su ta mergina. Klevas?.. Ne, ne klevas. Bet taip ir nepasimylėjome automobily. Per daug alaus. Karklė. Va, karklė. Reiks šiemet su draugais važiuoti. Bet tas karantinas. Kodėl mes nepasimylėjome su ta mergina? Karklė, o ne klevas.

Šast... Drdrdrdr. Oplia, kas čia dabar? Sirenos? Vos išgirdau per muziką. Reikia sustoti šalikelėje. Kodėl tie su sirenomis gali lakstyti tokiais greičiais? Kažkur skuba. Tikiuosi, kad laiku sustojau. Negausiu baudos, kad nepasitraukiau iš karto.

Baudos, baudos... Vairavimas toks įtemptas. Visur taisyklės... Tai kodėl mes nepasimylėjome tada? O kokia mergina šalikelėje! Tarsi undinė. Jos krūtinė tokia didelė. O tas įlinkis ties... O kojos? Ar ji iš jūros putos plaukus? Būtų ji mano... Ji ir aš Karklėje...

Babakšt... Kas čia vyksta? Aš tai nemačiau to motociklisto? Būčiau matęs, būčiau sustojęs. Nejaugi aš numušiau tą motociklą? Kas čia dabar? Kol aš užsižiūrėjau į tą undinę, tai tas motociklas nardydamas tarp automobilių į mane atsitrenkė? Iš kur jis atsirado? Iš kur tas motociklistas? O gal aš jį nutrenkiau? Nesu žioplys. Aš gi nežiopsojau. Aš vairavau...

Šis rašinys dalyvauja konkurse NežVairuok. Autorius gali laimėti ERGO civilinį draudimą metams ir/arba iPhone 11 mobilųjį telefoną.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(102 žmonės įvertino)
1.9902

Top naujienos

Šimonytė: situacija kinta blogąja linkme, tai atsakas visai Europai Nausėda: nepaprastos padėties klausimas gali būti sprendžiamas artimiausioje ateityje (270)

Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su premjere Ingrida Šimonytė ketvirtadienį su politinių...

Dvi vakcinos dozes gavę britai praneša apie išskirtinį simptomą užsikrėtus COVID-19 (78)

Dvigubai vakcinuoti britai praneša apie netikėtą simptomą užsikrėtus COVID-19 .

Pusę paros Lietuvos pareigūnai ir migrantai žiūrėjo vienas į kitą: Baltarusijos pasieniečiai taip ir neatsiliepė  paskutinę parą – rekordiniai skaičiai (134)

Pasienyje kartojasi vaizdai, kad pastebėti Lietuvos pareigūnų, nelegalai įsitaiso paskutiniuose...

Tomaševskis: kitas etapas gali būti Ruklos poligonas (74)

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA–KŠS) lyderis...

Vilnius ėmėsi apleistų automobilių: pirma užmiršta mašina virto metalo laužu, bet to laukti teko metus (14)

Bešeimininkių – apleistų, apsamanojusių, nuleistais ratais, išdaužytais langais stovinčių...

Pas grožio specialistus nutįso eilės: teks palaukti ir pasiruošti didesnę sumą (21)

Siekiantiems patekti pas grožio specialistus prireiks kantrybės, šiuo metu eilės ilgesnės nei...

Pamanę, kad skambina telefoniniai sukčiai, marijampoliečiai buvo nustebinti – tokios staigmenos tikrai nesitikėjo (1)

Kaip jaustumėtės išgirdę, kad jau rytoj jūsų laukia smagios ir, svarbiausia, visiškai nemokamos...

Ruošiatės poilsiui gamtoje? 4 dalykai, kuriais privalote pasirūpinti, kad išvyka nesibaigtų ligoninės palata

Gimtadienis sodyboje ar šašlykų kepimas poilsiavietėje – kokia bebūtų proga, taisyklės...

SAM netęsint pažadų, medikai pratrūko: masiškai rašo skundus

Vadovaujantis galiojančia šakos kolektyvine sutartimi tarp Sveikatos apsaugos ministerijos bei...

Gerų ženklų nėra: Vilnius pateko į raudoną COVID–19 zoną, visa Lietuva – per žingsnį (383)

Lietuva toliau „raudonuoja“. Kasdien raudonų COVID-19 savivaldybių tik daugėja....