Stilinga apranga, jaunatviška šypsena ir kuklus džiaugsmas, laimėjus 15 000 eurų. Štai taip pasisekė jaunam vaikinui, tik ką atsikrausčiusiam gyventi į Vilnių po studijų Kaune. Jis tokią sumą laimėjo momentinėje e-loterijoje „Vegas“.
Laimėtojas
© Organizatorių nuotr.

„Esu kilęs iš Rokiškio, studijavau Kaune, o dabar atvykau dirbti naujų produktų inžinieriumi į Vilnių“, – save pristatė laimėtojas. Jis atviravo, kad 15 000 eurų laimėjimas ir gyvenimo sostinėje pradžia – jam tarsi naujas etapas.

Vaikinas prisipažino, kad loterijose nežaidžia dažnai, tačiau šįsyk jis jautė, kad jį gali aplankyti sėkmė. „Pastaruoju metu daug kur matydavau skaičių 7. Dalyvavau maratone – jame mano numeris taip pat buvo septintas. Po bėgimo grįžau namo ir pagalvojau, kad reikia įsigyti bilietą“, – pasakojo jaunuolis. Vos už 1 Eur įsigijęs momentinės e-loterijos „Vegas“ bilietą laimėjo 15 000 eurų. „Gavau laišką, kad laimėjau, netikėjau, galvojau – kokia čia nesąmonė“, – juokdamasis apie savo pirminę reakciją pasakojo vaikinas.

Kur išleis laimėtą sumą, jis jau tiksliai žino. „Tik ką atsikrausčiau į sostinę, tad čia norėčiau įsigyti butą“, – savo planu pasidalijo laimėtojas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją