Žiūrimiausias lietuvių TV filmas: visi jo nekenčia, bet akių atplėšti negali

 (41)
Praėjusio savaitgalio vakarais žiūrovų namuose vienareikšmiškai karaliavo TV3 programa. Daugiausia žiūrovų simpatijų atiteko didiesiems TV3 projektams „Šok su manimi“ bei „Lietuvos Talentai“, o bene būtina tradicija prieš Kalėdas pažiūrėti tapęs filmas „Vienas namuose 2.Pasiklydęs Niujorke“ ir toliau muša žiūrimumo aukštumas.
Filmas "Vienas namuose" - vėl žiūrimiausias
© Shutterstock nuotr.

Preliminariais TNS LT duomenimis, jau penktadienį šį filmą žiūrėti prie TV ekranų susirinko įspūdingai daug žiūrovų. „Vienas namuose 2. Pasiklydęs Niujorke“ žiūrėjo net 29,9 proc. visų žiūrovų, o finansiškai aktyvių skaičius dar didesnis – net 46,1 proc.

Puikiai rezultatais gali didžiuotis ir didieji TV3 savaitgalio šou. Šeštadienio vakarą kartu su antrąja „Šok su manimi“ naujojo sezono laida leido net 20,1 proc. visų žiūrovų, o ekonomiškai aktyvių – 23,2 proc. Norintieji palaikyti šou dalyvaujančias šokėjų poras ne tik telefono skambučiais, tačiau ir balsuojant interaktyviai tinklapyje www.soksumanimi.lt, šeštadienį jame užsiregistravo dar virš 20 tūkst. lankytojų. Televizijoje internete TV3 Play šio savaitgalio „Šok su manimi“ laida ir jos vaizdo įrašai taip pat peržiūrėti virš 38 tūkst. kartų.

Užbaigiant savaitgalį visą puokštę simpatijų surinko ir nuolat stebinantys bei įtraukiantys „Lietuvos Talentai“. Iš visų programų šeštadienį ir sekmadienį tai buvo pati žiūrimiausia laida, prie TV ekranų pritraukusi 21,9 proc. visų žiūrovų, ir net 31,3 proc. ekonomiškai aktyvių. Visos šio šou laidos ir vaizdo įrašai nuo pat šio sezono pradžios per TV3 Play taip pat jau peržiūrėti daugiau nei 408 tūkst. kartų.

Filmas „Vienas namuose“ pirmą kartą parodytas 1990 metais. Jis nominuotas dviems Oskarams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją