Šį apdovanojimą 2005 metais įsteigė Klaipėdos miesto savivaldybė ir Lietuvos teatro sąjungos Klaipėdos skyrius. Klaipėdos teatro ir scenos meno apdovanojimas įteikiamas kasmet švenčiant Tarptautinę teatro dieną.

Šiemet „Padėkos kaukėmis“ bus apdovanoti du nominantai, nors patys teatralai, kitų scenos menų puoselėtojai bei visuomenė pasiūlė 35 atstovus. Apdovanojimo vertinimo komisija iš pasiūlytųjų atrinko ir paskelbė 16 nominantų penkiose kategorijose.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Narūnas Lendraitis teigė, jog šio renginio tikslas yra suburti teatro, meno visuomenę, jog miestas pajustų, kad turi teatrus, aktorius ir talentingus žmones.

Siekiama, kad kasmet vis kitas uostamiesčio teatras atliktų teatrų vienijimo šiai ceremonijai vaidmenį. Jau yra sutarta, kad kitąmet šio vaidmens aktyviai imsis Jaunimo teatras.

Teatro dienos renginio organizatorius Vaidas Kvedaras sakė, jog pagrindinis šiųmečio renginio tikslas – sukurti šventę patiems dalyviams.

Susirinkę žiūrovai neišvys scenografijos, nes ją sukurs patys Jaunimo teatro aktoriai. Taip pat renginyje netrūks ir kitų teatralizuotų staigmenų.

Apdovanojimų įteikimo ceremonija vyks Tarptautinę teatro dieną (kovo 27 d., penktadienį) 17 val. Kultūros fabrike. Renginys nemokamas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės