150 valandų Vienoje: kaip viskas atrodo iš artiįspūdinga galerija

 (17)
Sekmadienio vakarą į Vienos rotušę raudonu kilimu plūdo daugybė žvaigždžių iš visos Europos į 60-osios jubiliejinės "Eurovizijos" atidarymo ceremoniją. Nors "Eurovizija" oficialiai atidaryta, vietiniai čia ir toliau gyvena savo ritmu.
Viena, Austrija
© DELFI / Šarūnas Mažeika
Viena, Austrija
Viena, Austrija
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Miestas kol kas neatrodo itin papuoštas šventiniais simboliais, kaip buvo įprasta kitose šalyse. Kai kuriuose Austrijos sostinės parkuose įrengta skydų su "Eurovizijos" simbolika, tačiau ir ant delegacijų autobusų, ir ant miesto taksi tarptautinio dainų konkurso simbolių nematyti. Viena kita vėliavėle papuošti tamvajai.

Priešingai nei pernai Danijoje ar užpernai Švedijoje, ar Azerbaidžane 2012-aisiais vykusiose "Eurovizijose", kur miestai tiesiog skendo nuo konkurso simbolių, Austrijoje viskas atrodo kur kas santūriau.

Lietuvos atstovai Vienoje nuo atvykimo jau praleido apie 150 valandų, per kurias patyrė daug nuotykių, lankydamiesi įspūdinguose parkuose, skveruose, gėrėdamiesi pastatų architektūra. Tačiau vienas svarbiausių nuotykių jų laukia šį ketvirtadienį, gegužės 21-ą. Antrajame "Eurovizijos" pusfinalyje Monika Linkytė ir Vaidas Baumila pasirodys pirmieji.

Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI rasite visas svarbiausias "Eurovizijos" naujienas. DELFI straipsnių ir įspūdingų nuotraukų galerijų iš pirmojo konkurso pusfinalio ieškokite antradienio vakarą.

150 valandų Vienoje - DELFI fotografo Šarūno Mažeikos akimis:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją