Ukraina sparčiai buria naujas ginkluotųjų pajėgų brigadas, kurias sudaro Vakaruose apmokyti kariai. Be to, jau parengtos pajėgos kelia baimę okupacinei Rusijos Federacijos (RF) armijai. Italijos karo analitikas, sausumos pajėgų, artilerijos ir raketų sistemų NATO ekspertas Thomas Taineris savo tviterio paskyroje pareiškė, kad kontrpuolimui Ukrainai pavyko paruošti 175 brigadas.

„175 brigadas sudaro artilerija, karo inžinieriai, priešlėktuvinė gynyba, karinė aviacija, teritorinė gynyba, nacionalinė gvardija, karo policija ir kovinės brigados. 700 tūkst. kareivių ir dar apie 100 tūkst. asmenų, atliekančių pagalbinius darbus. Bus labai, labai, labai nedaug Rusijos pajėgų, kurios išgyvens būsimą kovą“, – pabrėžė jis.

Ekspertas pridūrė, kad dalis Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kovinių brigadų yra prie sienos su Baltarusija – nenumatytoms aplinkybėms.

„Taigi, puolimui rengti Ukraina dislokuoja 30–40 tūkst. žmonių vienoje ar dviejose fronto dalyse“, – pabrėžė T. Taineris.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją