Dešiniosios pakraipos bulvarinis leidinys penktadienį patvirtino naujieną, tviteryje parašęs, kad „labai malonu“ pasveikinti „vieną šmaikščiausių ir originaliausių rašytojų versle“. Kartu su pranešimu paskelbtame vaizdo įraše B. Johnsonas sakė esąs „sujaudintas“, kad prisidės prie „šių garsių puslapių“, ir pažadėjo pateikti „visiškai necenzūruotą“ požiūrį.

Nors jis šmaikštavo, kad apie politiką kalbės tik tada, kai „būtinai privalės“, apžvalgininko darbas suteikia jam galingą platformą pulti ministrą pirmininką Rishi Sunaką, su kuriuo jis jau viešai susikirto.

B. Johnsono skiltis laikraštyje pasirodys kiekvieną šeštadienį. Buvo spėliojama, ar B. Johnsonas grįš prie žurnalistikos, kai praėjusią savaitę dramatiškai atsisakė parlamento nario mandato prieš paskelbiant pranešimą, kad būdamas ministru pirmininku jis melavo parlamentui, neigdamas karantino taisyklių pažeidimus Dauning Stryte.

Prieš tapdamas torių partijos lyderiu, B. Johnsonas gavo 275 tūkst. svarų sterlingų atlyginimą rašydamas „The Telegraph“, bet dabar, kaip buvęs premjeras, tikriausiai gaus daug didesnį atlygį.

Darbą vyriausybėje baigę buvę ministrai dvejus metus prieš pradėdami eiti naujas pareigas privalo kreiptis į nepriklausomą priežiūros instituciją „Acoba“.

Ji teigia negavusi B. Johnsono prašymo, nors B. Johnsonui artimas šaltinis tvirtino, kad buvęs premjeras institucijai parašė, bet nepasakė, kada laiškas buvo išsiųstas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją