Dažnai neišvaizdūs piešinėliai sąsiuvino ar knygelės paraštėse reiškia kur kas daugiau nei galėjote pamanyti. Nesąmoningai lape vedžiojamas rašiklis atspindi jūsų emocinę būseną, sako parapsichologė ir grafologė Elona Petkelienė.
Augaliniai motyvai
© DELFI / Andrius Ufartas

„Jei nėra jokių rūpesčių ir problemų, tai žmogus rašiklį tiesiog laiko rankoje arba jo iš viso nelaiko, – teigia E. Petkelienė. – Ranka tampa instrumentu, kuriuo išpiešiamos ar kitaip išreiškiamos emocijos ir problemos.“

Anot parapsichologės, tokie nesąmoningi veiksmai atskleidžia tas žmogaus problemas, kurias jis dažniausiai neigia ir nenori pripažinti.

„Jei žmogus pokalbio telefonu metu pradeda piešti ar brėžti kažkokias figūras, tai parodo ir dėmesio koncentracijos stoką“, – teigia parapsichologė.

Užrašų knygelė
Užrašų knygelė
© DELFI / Andrius Ufartas

Tiesa, kartais pokalbio telefonu metu žmonės tiesiog laiko rašiklį ar kitą nedidelį daiktą rankoje, jį sukioja, juo mosikuoja. „Tai reiškia, kad tas asmuo ieško pagalbinės priemonės, kuri padėtų jaustis labiau užtikrintu savimi, kad galėtų labiau susikoncentruoti į pokalbį, temą ar mintį. Žmogus, kuris yra sąmoningas ir gebantis susikoncentruoti, vargu ar ką paims į rankas“, – pasakoja pašnekovė.

Tačiau kiekvienas žmogus individualus, tad ir popieriaus lape nugulantys piešinėliai – skirtingi. Anot grafologės, gėles ar augalinius motyvus piešiantys asmenys taip išreiškia rūpesčius visuomeninėje aplinkoje, o piešiantys namelius turi problemų šeimoje.

Tokiuose piešiniuose atsispindi iš žmogaus charakteris. Pašnekovės teigimu, aštrius kampus brėžiantys žmonės yra linkę į konfliktus, o apvalias ir banguojančias linijas mėgstantys asmenys dažnai svyruoja ir nuolat keičia nuomonę.

„Energijos išskaidymas atliekant kokį nors veiksmą nereiškia nieko gero. Reikia daryti vieną darbą, o ne penkis iš karto, – teigia E. Petkelienė. – Dažnai žmonės geba ir tris knygas vienu metu skaityti. Tai irgi nėra gerai. Negalima daryti dešimties darbų vienu metu.“

Beje, parapsichologė pabrėžė, kad ne visuomet toks nevalyvas paišymas reiškia blogus dalykus. „Kai kurie rašo tiesiog atskirus žodžius. Tokiu būdu yra ir pranašysčių užrašytų, – pasakojo pašnekovė. – Tai labai reti atvejai, bet panagrinėjus tuos žodžius susideda prasmingi dalykai.“

Ką reiškia piešiniai, kuriuos piešiate?

Augaliniai motyvai

Gėlių žiedai, šakelės, lapeliai ar kitokie augaliniai motyvai atspindi įtampą, kuri tvyro už namų durų. Tai rūpesčių visuomeninėje pusėje atspindys.

Augaliniai motyvai
Augaliniai motyvai
© DELFI / Andrius Ufartas

Žmogaus figūros

Jei piešiniuose įžvelgiate žmogaus figūras, tai atspindi tam tikras tarpusavio problemas. Pasak grafologės, tai reiškia tam tikrus bendravimo su kitais asmenimis trukdžius.

Nameliai

Kvadratėliai, primenantys namelius, kurie kartais papuošiami langais, durimis ar net kaminu, gali reikšti problemas namuose. Grafologės teigimu, namų motyvo piešimas problemas „įrėmina“ į namų aplinką.

Piešia ant piešinio

Jei nevalingai užpiešiami kiti piešinėliai, skaičiai, raidės ar ženklai, reiškia žmogus bando kažką paslėpti – neigia problemas. Tai gali būti ir neišsipildžiusių svajonių troškimas, slegiantys neįvykdyti planai ar panašiai.

Piešinys ant piešinio
Piešinys ant piešinio
© DELFI / Andrius Ufartas

Taškai

Kartais paraštėse nugula ne piešinėliai, o tiesiog daug taškelių. Lyg trupiniai paberti taškeliai rodo smulkmeniškumą, savęs ribojimą, stabdymą. Tokiems žmonėms vertėtų keisti požiūrį, žvelgti plačiau ir neužsistovėti vienoje vietoje.

Aštrūs kampai

Žvaigždės, trikampiai, trapecijos, daugiakampiai ar kitos nekonkrečios aštriakampės figūros atspindi negebėjimą spręsti konfliktus arba tai parodo, kad tokias figūras piešiantis asmuo linkęs konfliktuoti.

Banguojančios linijos

Bangos ir lengvai nuvilnijančios linijos išduoda nepastovų tokias linijas piešti mėgstančio žmogaus charakterį, dažną jo nuomonių kaitą.

Aštrūs kampai ir banguojančios linijos
Aštrūs kampai ir banguojančios linijos
© DELFI / Andrius Ufartas

Apskritimai

Balionai, apskritimai ar nuolatinis linijos sukimas ratu reiškia užsikirtimą sprendžiant problemas arba problemų nematymą.

Kilpos

Jei savo paraštėse įžvelgiate į susipynusius siūlus panašias linijas, reiškia negebate atsiriboti nuo praeities. Tai taip pat gali atspindėti ir senas nuoskaudas ar iš praeities pasivejančias problemas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Siaubo filmas Lietuvos kaime: pareigūnams liko tik spėlioti, ką kanibalas Ignacas jau spėjo suvalgyti (10)

2001 m. Ridley Scotto režisuotame filme „Hanibalas“ budresni žiūrovai nepraleido įdomios...

Orai: lietaus gaivos dar teks palaukti (2)

Pirmojoje kitos savaitės pusėje sulauksime rekordinių karščių, tačiau jau ketvirtadienį šalį...

Leipsite iš juoko: iš kojų verčiantys pirkiniai internetu (1)

Nors istorijų apie klaikius pirkinius internetu iš Kinijos yra daug, pasirodo, vis tiek atsiranda...

Iš Venesuelos pabėgęs lietuvis – apie „maisto mafiją“, „Maduro dietą“ ir tikrą baimę (125)

Prieš daugiau nei 70 metų 41-erių Juano Kvedaro seneliai pabėgo iš Lietuvos ir saugesnio bei...

Palangos močiučių fenomenas nyksta: laikai, kai masiškai pasitiko su plakatais, baigėsi (118)

Visą Europą stebinęs Palangos močiučių fenomenas nyksta. Anksčiau vos įvažiavusius į...

Tragedija, parodžiusi visą Šaltojo karo baisumą: kaip sovietai numušė keleivinį lainerį (387)

Mintis, kad sovietų naikintuvai galėjo numušti lainerį „Boeing 747“, atrodo šokiruojančiai...

37 mln. per 18 min. surinkęs „Monetha“ įkūrėjas: juokuose apie „Lamborghini“ yra tiesos (173)

Godumo ir tuštybės varomi žmonės yra didžiausias kriptovaliutų rinkos vėžys, sako vienas iš...

„NIKE We run Vilnius“ bėgimo tiesioginė transliacija

„NIKE We run Vilnius“ bėgimo tiesioginė transliacija. Tiesiogiai iš Vilniaus.

Vienas iš nušautųjų Tauragės rajone – Latvijos pilietis

Policija tiria šeštadienį Tauragės rajone įvykusios tragedijos, kai vyras nušovė du žmones ir...

Lietuvis JAV apsimetė pasiuntinuku ir savo CV pristatė dėžutėje su spurgomis: apie jį sužinojo visas pasaulis (10)

Ambicingas, ryžtingas, nors, remiantis paties žodžiais, gana nuobodus žmogus. Dar būtų galima...