Paskambinęs įvykio liudininkas informavo pareigūnus, kad matė kaip prieš užsiliepsnojant automobiliui, prie jo vaikščiojo įtartinas asmuo, kuris galėjo padegti transporto priemonę. Skambinęs vyriškis apibūdino galimai nusikaltimą padariusį asmenį, jo išvaizdą, pranešė į kurią pusę įtariamasis nubėgo, praneša sostinės policija.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai žaibiškai reagavo į įvykį. Vykdydami paieškos veiksmus, patruliai netoli nusikaltimo vietos pastebėjo liudininko apibūdintus požymius atitinkantį vyriškį (gim. 1956 m.). Asmuo, pastebėjęs pareigūnus bandė slėptis tamsoje, tačiau patruliai jį pavijo ir sulaikė.

Bendraujant su įtariamuoju, jis negalėjo paaiškinti, ką tokiu vėlyvu metu veikia miesto gatvėse. Liudininko nurodytus požymius įtariamasis atitiko, todėl buvo nuspręsta jį sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Vilniaus m. 6-ajame policijos komisariate dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. Automobilio savininkei (gim. 1989 m.) padaryta žala daugiau nei 1500 eurų.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingam liudininkui, kurio pateikta informacija padėjo nustatyti ir sulaikyti įtariamąjį.