Muitinės atstovai praneša, kad kelių minučių skirtumu automobiliais „BMW 728“ ir „Peugeot 307“ į Raigardo kelio postą atvykę Baltarusijos piliečiai Y. S. ir V. S. muitininkams veiksmu ir žodžiu deklaravo nevežantys draudžiamų ar apmokestinamų prekių. Tačiau nepraėjus nė pusvalandžiui muitinės pareigūnai iš jų automobilių jau traukė tarp kontrabandininkų bene populiariausias „NZ Gold“ ir „Queen“ cigaretes.

Ne pačiuose naujausiuose automobiliuose vyrai rado galybę ertmių, kuriose įmanoma paslėpti kontrabandą: BMW durelėse, po sėdynių apmušalais ir variklio dangčio skarda, slenksčiuose bei dugne ir „Peugeot“ bagažinės dangčio ertmėse, taip pat durelėse bei slenksčiuose. Tačiau visas jų slėptuves muitininkai aptiko. Jose rasta cigarečių už 10 tūkst. eurų.

Baltarusiams už kontrabandos gabenimą surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai. Tabako gaminiai ir automobiliai sulaikyti, vyrams gresia automobilių konfiskavimas ir piniginės baudos.

Tai ne pirmas kartais, kai Raigardo kelio poste, artėjant savaitgaliui, fiksuojami tokie kontrabandos gabenimo atvejai. Praėjusį savaitgalį poste taip pat sulaikyti vienas po kito įvažiavę Baltarusijos piliečių vairuojami nedidelės vertės lengvieji automobiliai kimšte prikimšti kontrabandinių cigarečių. Tąkart „Citroen“ ir „Audi“ automobilių durelėse, sėdynėse, gamyklinėse ertmėse, taip pat dujų balione bei bagažinės dugne specialiai įrengtose slėptuvėse surasta daugiau kaip 14 tūkst. eurų vertės kontrabandinių cigarečių.