Policija pranešė, kad po ilgo ir kruopštaus tyrimo, surinkus pakankamai duomenų apie vykdomą nusikalstamą veiką, buvo surengta sulaikymo operacija, kurios metu sulaikytas Kauno miesto gyventojas (gim. 1978 m.), automobiliu gabenęs ne mažiau kaip 2 kg kanapių.

Tyrimo veiksmus apsunkino kanapes galimai platinusio asmens ypatingas atsargumas – asmuo nusikalstamos veikos vykdymą buvo itin gerai užmaskavęs, taikė įvairias konspiracijos priemones, buvo labai nepatiklus. Turimais duomenimis, narkotinių medžiagų platinimas galimai vykdytas intensyviai, iš asmens kanapes galėjo įsigyti nemažas Kauno miesto gyventojų skaičius.

Sulaikytas asmuo policijai gerai žinomas, ne kartą teistas už narkotinių medžiagų platinimą ir kitus nusikaltimus, šiuo metu nedirbantis.

Asmuo šiuo metu sulaikytas 48 valandoms, bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius prokurorai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)