Socialiniame tinkle „Facebook“ Ukmergės rajono policijos komisariatas pasidalino informacija apie įtartiną juodos spalvos automobilį.

„Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose sklandanti informacija gali sukelti bereikalingą paniką. Skleidžiant ir dalinantis informacija, prašome prieš tai atsakingai ją įvertinti ir teikti tik įsitikinus, kad ji teisinga.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad policijai buvo pranešta apie galimai tamsios spalvos automobilį, kuriuo važiuojantis asmuo ar asmenys kalbina mažametes mergaites ir bando pasikviesti į automobilį. Informacija nedelsiant buvo patikrinta“, – rašoma pranešime.

Policija pamini, kad vis dėlto informacija nepasitvirtino. Pareigūnai ragina tėvus pasikalbėti su vaikais.

„Informuojame, kad pagal gautą pranešimą dėl galimo tamsios spalvos BMW automobilio ir vairuotojo kalbinančio mergaites, policija nustatė minimą automobilį. Tikrinant informaciją ji objektyviais duomenimis nepatvirtinta.

Prašome visų tėvų pasikalbėti su vaikais apie tai, kaip saugiai elgtis, kaip bendrauti su nepažįstmais asmenims, tačiau įbauginti tikrai nereikia. Dar sykį atkreipiame dėmesį - informacija apie važinėjantį tamsios spalvos automobilį ir vairuotoją kalbinantį mergaites, oficialiai nėra patvirtinta. Elkimės atsakingai ir nekelkime bereikalingos panikos!

Asmenis, turinčius konkrečios informacijos apie panašius atvejus, prašome informuoti policiją“, – rašo Ukmergės rajono policijos komisariatas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją