Socialiniame tinkle „Facebook“ Šalčininkų rajono policijos komisariatas pasidalino informacija apie kelių „erelius“.

Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK pareigūnai pastaruoju metu gaudavo sistemingus Šalčininkų rajone esančio Turgelių miestelio gyventojų pranešimus, apie 1983 m. gimusį vietinį gyventoją, kuris neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones, dažnai apsvaigęs nuo alkoholio, važinėja miestelio gatvėmis didžiuliu greičiu, keldamas pavojų sau ir aplinkiniams.

„2023-05-16 pareigūnai policinės priemonės metu sulaikė minėtą kelių gaidelį ir pradėjo administracinio nusižengimo teiseną pagal ANK 424 str. 5 d. Pastarajam už tai, kad vairavo automobilį neturėdamas šios teisės, gresia bauda nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio eurų.

Tokiu būdu minėtas asmuo baigė kelionę, o jo automobilis buvo pakrautas į vežimėlį ir išgabentas į saugojimo aikštelę, bus priimamas sprendimas dėl jo konfiskavimo“, – feisbuke praneša Šalčininkų rajono policijos komisariatas.

Pasišalino iš eismo įvykio

Teigiama, kad tęsiant policinę priemonę Jašiūnų miestelyje buvo sulaikytas dar vienas 1999 metais gimęs, sistemingas Kelių eismo taisyklių pažeidėjas, pastarasis vairavo transporto priemonę neturėdamas tokios teisės, be to buvo ieškomas dėl pasišalinimo iš eismo įvykio vietos.

Pastarajam buvo pradėta teisena pagal ANK 424 str, 415 str, 426 str., pažeidėjo automobilis taip pat iškeliavo į saugojimo aikštelę, vėliau bus priimamas sprendimas dėl jo konfiskavimo.

Vėliau pareigūnai užfiksavo dar keletą Kelių eismo taisyklių pažeidimų Šalčininkų rajono gyvenvietėse dėl nustatyto leistino greičio viršijimo, saugos diržų, mobilių telefonų naudojimosi vairuojant.

Tikisi sulaukti atlaidesnių pareigūnų

Priemonės metu pareigūnus eilinį kartą nustebino 1988 metais gimusio šalčininkiečio vairavimo stilius, kuris būdamas kelis kartus baustas ir pareigūnų raginamas nustoti pažeidinėti KET ir vėl buvo sustabdytas vairuojant prabangų visureigį su unikaliais numeriais Šalčininkų mieste.

Būdamas kelis kartus baustas už tokį pažeidimą, vėl vairavo transporto priemonę, kurios priekinių langų stikluose 180 laipsnių matymo lauke įrengė kliūtis („užtamsino“).

Pastarasis vairuotojas nuolat pareigūnų raginamas laikytis Kelių eismo taisyklių, traukiamas atsakomybėn, tačiau norėdamas būti individualiu ir išskirtiniu tarp kitų eismo dalyvių ir toliau pažeidinėja Kelių eismo taisykles, o pareigūnams aiškina, kad tikisi ateityje sulaukti ir kitokių, atlaidesnių, pareigūnų. Dėl pastarojo veikos buvo pradėta administracinė teisena, o vietinius gyventojus ir toliau raginame informuoti pareigūnus apie šio asmens daromus pažeidimus.

Jašiūnų miestelyje pastarosiomis dienomis tęsiamos policinės priemonės, susijusios su nustatyto leistino greičio viršijimu, be kitų pažeidimų, buvo nustatyti du atvejai, kai automobilių vairuotojai, važiavo viršydami nustatytą leistiną greitį daugiau kaip 50 km/h.

Pareigūnai ragina gyventojus ir toliau išlikti aktyviais ir pilietiškais bei informuoti apie kitų daromus teisės pažeidimus.

Šalčininkų rajono policijos komisariato nuotr.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)