Į aplinkinėse gatvėse bei pačioje darykloje esančias scenas lips „Solo Ansamblis“, „ba.“, „Golden Parazyth“, „First Hate“ ir Monique, taip pat „SHISHI“, „Šventinis bankuchenas“, „Palmės žiedas“, Lukas Pilkauskas, Rūta MUR, „Kedrostubùras“.

Elektroninės muzikos gerbėjus šokių aikštelėje judins Samanta, Indré, „Pinigai“, „Black Feeling“, Tomas BOO ir „Kaštonas“.
Festivalyje skambės ne tik muzika – taip pat bus galima išgirsti puikiai žinomų Lietuvos humoristų pasirodymus. Lankytojus linksmins Dominykas Klajumas su Paul De Miko, Emilis Jokūbas ir Domas Raibys.

Ekskursijos gilyn į aludarystės istoriją ir skonių jūrą

Kadangi festivalį organizuoja aludariai, vizitine šio festivalio kortele yra tapusios ekskursijos po alaus daryklą. Ši ištisus metus viduje esančio gastrobaro lankytojams yra matoma pro stiklinę sieną. Tačiau per Aludarių dieną bus galima pamatyti ir specialaus leidimo alaus dirbtuves, ir brandinimo rūsius, išgirsti visą aludarystės šiame krašte istoriją ir įdomybes. Patyrę gidai visus norinčius supažindins ne tik su alaus gamybos tradicijomis, bet ir šiuolaikiniais procesais bei inovacijomis.

Čia gimstančius receptus iškart bus galima ir ragauti. Aludariai kvies sudalyvauti ne tik įdomiausio lietuviško, bet ir užsienio daryklų alaus degustacijose.

„Kiekvienais metais organizuodami Aludarių dieną norime pranokti pačius save ir pradžiuginti ištikimus festivalio gerbėjus, tiek atvykstančius čia metai iš metų, tiek ir pirmą sykį. Į festivalio puoselėjimą ir planavimą dedame daug pastangų, stengiamės maksimaliai išpildyti brandinamas vizijas ir sukurti nuotaikingą, vasarišką atmosferą. Nors susitinkame čia jau devintą kartą, vis tiek stebinsime naujais skoniais ir neatrastais deriniais“, – sako daryklos aludaris Mažvydas Matukas.

Prie gėrimų derinti ir palepinti savo skonių receptorius festivalio svečiai galės rinkdamiesi patiekalus iš daugybės skirtingo gatvės maisto vagonėlių. Šiemet festivalyje maistą čirškins „Aštriai aštru“, „Viking The Chef“, „Charlestons BBQ“, „Dešrainis.24.lt”, „Fox Kitchen“, „Vagonetė“, „Bao Bao“, „Antrax Food“, „Wok to Walk“, „Barbeque Burgers“, „Neptūno žuvys“, „Personalo maistas“, „BHouse“, „Degustacijų palapinė“.

Tarptautinė Aludarių diena kasmet minima liepos 18 d., tačiau dėl lankytojų patogumo festivalis organizuojamas šeštadienį, liepos 16 d., ir duris atveria 12 val.

Vaikai iki 14 m. įleidžiami nemokamai ir tik su tėvų ar globėjų palyda.

Asmenys iki 18 m. yra įleidžiami tik su tėvų ar globėjų palyda, o asmenims iki 20 m. alkoholis yra neparduodamas. Kad pavyktų išvengti nesusipratimų, festivalio svečiai raginami su savimi turėti asmens amžių įrodantį dokumentą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt