Mačas sostinės komandos gynėjui susiklostė itin nesėkmingai – sužaidęs vos 8 minutes įžaidėjas susižaidė čiurną ir aikštėje daugiau nebepasirodė. Maža to, per ant parketo praleistą laiką Ž. Janavičius surinko -7 naudingumo balus – nepataikė visų trijų metimų, 2 kartus prasižengė, prarado 2 kamuolius ir vieną sykį pats „apvogė“ varžovus.

Marcelo Nicola auklėtiniai rungtynių vadeles į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:14 ir susikrovė 13 taškų persvarą (41:28).

Visgi alytiškiai nepasidavė – ketvirtame kėlinyje jie surengė spurtą ir deficitą sumažino iki 5 taškų (64:69). Tačiau tada Rokas Giedraitis, Gediminas Orelikas ir Nicolas Laprovittola pataikė po tritaškį ir „Lietuvos rytas“ vėl atitolo (78:64).

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais sekmadienį išvykoje su Panevėžio „Lietkabeliu“. Tuo metu „Dzūkijos“ krepšininkai taip pat rungtyniaus sekmadienį, kuomet namie susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Lietuvos rytas“: Adas Juškevičius 18, Gediminas Orelikas 15 (10 atk. kam.), Rokas Giedraitis 14, Kšyštofas Lavrinovičius 13, Mindaugas Lukauskis 7 taškai.

„Dzūkija“: Osvaldas Mačernis 15, Nerijus Varnelis 13 (8 atk. kam.), Rytis Juknevičius 11, Martynas Paliukėnas 10 Marcusas Monroe ir Giedrius Gustas po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)