„Lietuvos rytas“

Dienraštis „Lietuvos rytas“ 1990-aisias pervadinta iki tol ėjusi „Komjaunimo tiesa“. Šiuo metu „Lietuvos rytas“ leidžiamas šešis kartus per savaitę lietuvių kalba. Vyriausiasis „Lietuvos ryto“ redaktorius ir vienas iš savininkų - Gedvydas Vainauskas. Dienraštį „Lietuvos rytas“ spausdina „Lietuvos ryto spaustuvė“. „Lietuvos rytas“ leidžia tokius priedus kaip „Vartai“, „Sveikatos gidas“, „Mūzų malūnas“, „Būstas“, „Greitkelis“, „Savaitgalis“, „Rytai-Vakarai“, „Sostinė“ ir „Laikinoji sostinė“. „Lietuvos rytas“ turi savo internetinį portalą Lrytas.lt, jame skelbiami skaitytojų komentarai pasižymi nurodomu skaitytojų IP adresu. Nuo 2008 metų įkurta ir „Lietuvos ryto televizija“.

Oficialu: „Lietuvos rytas“ pasirašė sutartį su argentiniečių gynėju N. Laprovittola  (12)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 08:58
Šeštadienio rytą DELFI informavo, kad Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ yra arti susitarimo su Argentinos rinktinės ir brazilų „Flamengo“ klubo atakuojančiu gynėju 25-erių metų 190 cm ūgio Nicolas Laprovittola . Apie tai skelbė Pietų Amerikos žiniasklaida.
Pirmasis „Lietkabelio“ naujokas – A. Valeika  (4)
2015 m. liepos 29 d. 08:36
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje – pirmasis naujokas. Juo tapo 29-eri7 metų 207 cm ūgio Artūras Valeika , kurį sezonui panevėžiečiams paskolino Vilniaus „Lietuvos rytas“ .
Krepšinis nori perlaužti elgetos lazdą: pinigus įdarbiname, o ne pravalgome  (29)
2015 m. liepos 27 d. 10:29
Jei tyrimo rezultatai nemeluoja, kiekvienas į krepšinį nukreiptas euras per metus atneša dvigubą grąžą. Bent jau tokius duomenis pateikia Lietuvos krepšinio lyga ( LKL ), suskaičiavusi, kokią pridėtinę vertę rėmėjų prekių ženklams per praėjusį sezoną sukūrė rungtynių transliacijos. Ar parama sportui išties peraugo verslininkų socialinės atsakomybės arba asmeninio pomėgio ribas?
Palanga town to scale down memorial for WWII Soviet soldiers  (1)
2015 m. liepos 23 d. 14:05
The authorities of Lithuania's coastal resort town Palanga plan to tone down the monument for killed Soviet soldiers in the town centre, the Lietuvos Rytas daily reports.
M. Zingeris. Kai Maskvos aktorius pratrūksta didžiarusiškomis tiradomis  (104)
2015 m. liepos 23 d. 06:00
Du plačiai žinomi aktoriai praėjusią savaitę viešai samprotavo apie kultūras, rases ir tautas. Ne personažų, o savo lūpomis. Tai Kirkas Douglasas , Brodvėjaus ir kino aktorius, Lietuvoje žinomas iš filmo „ Spartakas “, ir Olegas Tabakovas, sovietinio ekrano ir Maskvos teatrų žvaigždė.
Kibo į darbus: Lietuvos krepšininkai plušėjo pirmoje treniruotėje  (21)
2015 m. liepos 20 d. 19:14
Vos tik susirinkę į Palangą, Lietuvos krepšinio rinktinės nariai iškart kibo į darbus. Pirmadienio vakarą Jonas Kazlauskas su kolegomis surengė pirmąją šios vasaros treniruotę. Tiesa, joje daugiau darbo turėjo fizinio parengimo treneris Sigitas Kavaliauskas.
Krepšinio karštinė prasideda: Lietuvos rinktinė susirinko į Palangą  (133)
2015 m. liepos 20 d. 10:03
Geriausi Lietuvos krepšininkai pradeda pasirengimą Europos čempionatui. Pirmadienio rytą rinktinės nariai susirinko Palangoje, kur bus surengta pirmoji treniruočių stovykla. Vyriausiasis komandos treneris Jonas Kazlauskas į pajūrį pakvietė 17 žaidėjų.
Poll shows unstable ratings of Lithuania's liberals
2015 m. liepos 19 d. 16:06
The ruling Social Democratic Party of Lithuania has cemented its popularity with voters, and the opposition Liberal Movement's popularity rating is fluctuating, a new poll shows.
Politikos užkulisiuose – artėjančių rinkimų ženklai  (12)
2015 m. liepos 16 d. 14:40
Tiek viešajame gyvenime, tiek politikos užkulisiuose matyti nemažai požymių, kad pagrindinės partijos ir politikai jau rengiasi kitąmet vyksiantiems Seimo rinkimams, portalui LRT.lt tvirtina politikos apžvalgininkai Vytautas Bruveris ir Virginijus Savukynas .
Dar vienas „ne“: rinktinėje nežais ir D. Lavrinovičius  (140)
2015 m. liepos 14 d. 17:54
Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas Darjušas Lavrinovičius šiais metais negalės padėti nacionalinei krepšinio rinktinei kovoti dėl Europos čempionato medalių ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
R. Brazauskais aukštais balais vertina intriga paženklintą LKL sezoną  (13)
2015 m. liepos 10 d. 15:16
Šiemet Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) čempionu vėl, jau 17-ą kartą, tapo Kauno „Žalgiris“ . Finalo serijoje „Žalgiris“ „sausai“ 4:0 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus. Nors reguliariame čempionate „Lietuvos rytas“ nuo kauniečių atsiliko tik viena pergale.
„Lietuvos rytas“ sezoną Europos taurės turnyre pradės namuose
2015 m. liepos 10 d. 06:51
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda žygį Europos taurės turnyre pradės rungtynėmis namuose prieš Stambulo „Bešiktaš“ klubą. Paskelbtame preliminariame tvarkaraštyje numatyta, kad šis mačas Vilniuje vyks spalio 13 arba 14 dieną.
J. Jurgelis. Naujos bombos belaukiant  (158)
2015 m. liepos 10 d. 06:00
Kaip žinia, Vilniaus apygardos teismo teisėjų Stasio Lemežio, Jurgitos Mačionytės ir Audriaus Cinino kolegija susprogdino bombą. Ji išteisino du omonininkus, kaltintus nusikaltimais žmoniškumui ir karo nusikaltimais. Bombos skeveldros kliudė nemažai žymių asmenybių, bet daugiausia palietė politikus. Reakcija buvo adekvati – teismą ant kryžiaus.
Trečioje pozicijoje žaisti norintis G. Orelikas: tobulėsiu ir lauksiu savo progos  (20)
2015 m. liepos 9 d. 13:45
Jonas Kazlauskas ketvirtadienį paskelbė ilgai lauktą verdiktą – į pirmąją Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklą, kuri prasidės liepos 20-ąją Palangoje, vyriausiasis treneris pakvietė 18 krepšininkų. Tačiau kol pastarieji džiūgavo, penkiems savo svajonę teko atidėti kitai vasarai.
Po palankių burtų aiškūs „Žalgirio“ priešininkai Eurolygoje  (31)
2015 m. liepos 9 d. 13:39
Ketvirtadienį paaiškėjo artėjančio sezono stipriausių Europos turnyrų kontūrai. Katalonijos sostinėje ištraukti Eurolygos turnyro burtai. Lietuvos laiku ceremonija prasidėjo 14 valandą. Eurolygoje varžysis 24 ekipos.
„Lietuvos rytas“ ir „Neptūnas“ sužinojo savo varžovus Europos taurės turnyre  (14)
2015 m. liepos 9 d. 12:45
Ketvirtadienį (liepos 9 d.) Ispanijoje ištraukti Europos taurės (Eurocup) turnyro 2015–2016 metų sezono burtai, kurie 36 komandas suskirstė į 6 grupes po 6 komandas. Klubai buvo padalyti į dvi konferencijas pagal regionus tam, kad būtų sumažinti kelionių kaštai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ yra antroje konferencijoje. Lietuvos sostinės komanda buvo antra pagal pajėgumą krepšelyje, o klaipėdiečiai – šeštame.
Rinktinės kandidatai: D. Lavrinovičius „kybo ore“, A. Gudaičiui – priekaištai  (79)
2015 m. liepos 9 d. 11:47
Jonas Kazlauskas tebeturi vilčių užkamšyti spragas Lietuvos rinktinės priekinėje linijoje veteranu Darjušu Lavrinovičiumi, bet teigiamo žaidėjo atsakymo dar nėra gavęs. Dėl to į pirmą nacionalinės komandos treniruočių stovyklą jis pakvietė ir Artūrą Gudaitį, nors pastarajam treneris pažėrė karčių žodžių.
J. Kazlausko sprendimas: paaiškėjo, kurie krepšininkai ruošis Europos čempionatui  (116)
2015 m. liepos 9 d. 10:13
Ketvirtadienį paaiškėjo, kurie žaidėjai kviečiami į pirmą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovyklą Palangoje. Ekipos vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas sutrumpintą kandidatų sąrašą paskelbė 11 val.
Europos taurės turnyre komandos suskirstytos į krepšelius
2015 m. liepos 8 d. 13:53
Ketvirtadienį (liepos 9 d.) Ispanijoje bus traukiami Europos taurės turnyro 2015–2016 metų sezono burtai, kurie 36 komandas padalins į 6 grupes. Klubai padalyti į dvi konferencijas pagal regioną tam, kad būtų sumažinti kelionių kaštai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ yra antroje konferencijoje. Sostinės komanda yra antrame pagal pajėgumą krepšelyje, o klaipėdiečiai – silpniausiame – šeštame, - rašo Krepsinis.net.
T. Brinecas: „Lietuvos ryte“ daugiausiai dirbo J. Valančiūnas ir R. Seibutis  (2)
2015 m. liepos 3 d. 14:58
Fizinio rengimo treneriui slovėnui Tomažui Brinecui, padedančiam tobulėti ir krepšinio žvaigždėms, ir paprastam sportuojančiajam, sportas – ir darbas, ir gyvenimo džiaugsmą teikianti veikla.
Tarp galimų socialdemokratų kandidatų Kaune – L. Linkevičius  (59)
2015 m. liepos 3 d. 11:05
Prarastas pozicijas didžiuosiuose miestuose valdantieji socialdemokratai sumanė atsikovoti pasitelkdami ne kokius nors pėstininkus, o partijos sunkiąją artileriją.
Lithuanian foreign minister might run for parliament  (1)
2015 m. liepos 3 d. 10:28
Lithuanian Minister of Foreign Affairs Linas Linkevičius might run for parliament during the Seimas elections in 2016 and might be nominated by the now-ruling Social Democratic Party of Lithuania in the country's second-largest city of Kaunas.
P. Motiejūnas apie A. Gudaičio iškrėstą pokštą: gali daryti, ką nori  (157)
2015 m. liepos 2 d. 14:23
Per aukščiausias barikadas Lietuvos krepšinyje – vienu šuoliu. Taip pasisuko Kauno „Žalgirį“ į Vilniaus „Lietuvos rytą“ išmainiusio Artūro Gudaičio karjera. 22-ejų metų klaipėdietis naujoje komandoje vidurio puolėjų duetą sudarys su Antanu Kavaliausku , o Lietuvos čempionams dabar teks dairytis dar vieno naujoko.
Neringos valdžia prašo Vyriausybės iš rezervo skirti 1,2 mln. eurų antstoliams sumokėti  (54)
2015 m. liepos 2 d. 14:01
Neringos savivaldybė Vyriausybės prašo iš rezervo skirti 1,2 mln. eurų, kurią už nugriautą pastatą sumokėti verslininkams reikalauja antstoliai.
Paaiškėjo Lietuvos 20-mečių krepšinio rinktinės galutinė sudėtis
2015 m. birželio 30 d. 19:58
Lietuvos 20-mečių (U20) krepšinio rinktinė baigia pasirengimą liepos 7-19 d. Italijoje vyksiančiam Europos čempionatui. Paaiškėjo komandos galutinis dvyliktukas.
Savaitraščio „Veidas“ redaktoriumi paskirtas R. Valatka  (36)
2015 m. birželio 30 d. 14:53
„Veido“ vyriausiuoju redaktoriumi ir savaitraštį leidžiančios bendrovės direktoriumi paskirtas Rimvydas Valatka , kuris kovo pabaigoje paliko portalo 15min.lt vyriausiojo redaktoriaus pareigas.
Lithuanian parliament wants top court stripped of right to rule on budget issues
2015 m. birželio 30 d. 10:58
The Lithuanian Seimas Committee on Budget and Finance is asking the country's government to draft amendments to the Law on the Constitutional Court , which, if adopted, would strip the top court of the right to decide on budget and financial issues, the Lietuvos Rytas daily reports.
Oficialu: D. Adomaitis kovoje dėl „Neptūno“ vairo nurungė K. Kemzūrą ir V. Chomičių  (17)
2015 m. birželio 30 d. 10:29
Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubo valdybos pirmininkas Rimantas Taraškevičius patvirtino, kad naujuoju uostamiesčio komandos vyriausiuoju treneriu tapo Dainius Adomaitis . Jis pasirinktas iš penkių solidžių kandidatų.
„Lietuvos rytas“ negavo vardinio šaukimo į Eurolygą  (89)
2015 m. birželio 29 d. 19:27
Pirmadienį Barselonoje ( Ispanija ) vyko ULEB Eurolygos Valdybos posėdis, kuriame buvo skirstomi vardiniai kvietimai į 2015-2016 metų pajėgiausio Senojo žemyno krepšinio klubų turnyrą - Eurolygą. Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ vardinio kvietimo į Eurolygą negavo ir žais Europos taurės turnyre.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600