Susitikimo pradžioje iniciatyvą turėjo žalgiriečiai, kurie po truputį didindami persvarą įgijo 9 taškų pranašumą. Po pirmojo rungtynių ketvirčio kauniečiai pirmavo rezultatu 23:17.

Antrajame kėlinuke jau Čekijos krepšininkai dikatvo savo sąlygas ir netrukus sumažino skirtumą iki vieno taško. Banguotai vykusiame kėlinuke spurtavo tai viena, tai kita komanda, o ilsėtis ekipos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 5 taškų skirtumu – 44:39.

Trečio kėlinuko pabaigoje po Rimanto Kaukėno tritaškio metimo „Žalgiris“ vėl įgijo 9 taškų persvarą, kurią netrukus tolimu šūviu padidino Donnie McGrathas. Prieš paskutines 10 rungtynių minučių „Žalgiris“ pirmavo rezultatu 71:62.

Prasidėjus paskutiniajam kėlinukui vėl spurtavo šeimininkai ČEZ krepšininkai, sumažinę skirtumą iki 4 taškų (67:71). Likus žaisti tris minutes Čekijos komanda atsiliko tik trimis taškais, tačiau mačo pabaigoje aikštėje šeimininkavo žalgiriečiai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 90:84.

Paskutiniajame kėlinyje Kauno komandą į priekį vedė net 12 taškų pelnęs Oliveris Lafayette'as.

Rusijos „Nižnij Novgorod“ komanda namuose 70:68 parklupdė antrą vietą B grupėje užimančią Maskvos CSKA komandą.

Nymburko ČEZ - Kauno „Žalgiris“ - 90:84 (17:23, 22:21, 23:27, 22:19)

„Žalgiris“: O. Lafayette‘as 15 taškų, M. Kuzminskas, R. Kaukėnas, D. McGrathas, M. Popovičius, D. Lavrinovičius ir K. Lavrinovičius po 10.

Nymburko ČEZ: R. Rančikas 20 taškų, D. Carteris 15, V. Hrubanas ir P. Houska po 12, J. Welschas 11.

„Nižnij Novgorod“ - Maskvos CSKA - 70:68 (15:16, 21:15, 19:17, 15:20)

„Nižnij Novgorod“: S. Antonovas 17 taškų, D. Thompsonas 14, I. Saveljevas 13.

Maskvos CSKA: N. Krstičius ir A. Kaunas po 16 taškų, S. Weemsas 14.

9.Klaipėdos „Neptūnas1621413
10.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)161156

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (144)