Rasheedo Sulaimono tritaškis svečiuose 86:85 (15:15, 14:31, 24:21, 33:18) pražudė „Neptūną“ ir atnešė pergalę Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (21-8).

Klaipėdiečiai reguliariajame sezone dar susikaus su „Šiauliais“, o „Wolves Twinsbet“ – su Kauno „Žalgiriu“. Vilniečiai jau užsitikrino trečią poziciją, o klaipėdiečiai balansuoja tarp 5–6-osios. Arčiausiai jų žengia Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-13).

Jei „Neptūnas“ liktų šeštas, ketvirtfinalyje jo lauktų būtent „Wolves Twinsbet“.

Nors Vaidas Kariniauskas ir Garrisonas Brooksas išvedė į priekį „Wolves Twinsbet“, persvara vilniečiai džiaugėsi neilgai – rezultatą lygino Deividas Gailius – 9:9. Mindaugas Girdžiūnas baudos metimu rezultatą persvėrė, tačiau galiausiai po pirmo ketvirčio tvyrojo lygybė – 15:15.

Klaipėdiečiai po Martyno Pacevičiaus ir Igno Sargiūno metimų po truputį ėmė iniciatyvą į savo rankas – 26:21. Joshas Newkirkas spurtą tęsė, o po Ą.Tubelio dėjimo skirtumas buvo jau dviženklis – 31:21. „Sausa“ atkarpa brangiai kainavo „Wolves“, nes tik Artūro Žagaro bauda papildė taškų kraitį, o po galingo antrojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 46:29.

„Neptūno“ persvara artėjo prie triuškinamos (50:32), nors Rasheedas Sulaimonas, Jeffas Tayloras bei Kristupas Žemaitis švelnino rezultatą – 40:52. Pranašumą savo rankose „Neptūnas“ saugojo ir po trijų kėlinių pirmavo 67:53.

Martynas Pacevičius ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė pirmą savo šio sezono ir antrąjį karjeros tritaškį.

R.Sulaimonas ir J.Tayloras įnešė pozityvo vilniečiams, kurie likus pusei ketvirčio atsiliko tik 71:77. Metimais apsikeitė Ž.Janavičius bei Regimantas Miniotas (73:79), o R.Sulaimonas, likus 2 minutėms, smeigė labai svarbų tritaškį – 80:83. Po pertraukėlės „Neptūnas“ nepasinaudojo dviem progomis, bet ir G.Brooksui fiksuota pražanga puolime, o netrukus J.Taylorui – ir techninė nuobauda.

Taip skirtumas paaugo (85:80), o žaisti liko 70 sekundžių. R.Sulaimonas pataikė iš toli (83:85), o „Neptūno“ ataka buvo pavėluota. Liko 4 sek., o jų užteko R.Sulaimonui, kurio tritaškis išplėšė pergalę „Wolves Twinsbet“.

R.Sulaimono sąskaitoje viso – 24 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 30 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Martynas Pacevičius 16 (23 n.b.), Ąžuolas Tubelis 14, Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Thomasas Rutherfordas – po 10, Ignas Sargiūnas 9.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 24 (4/7 trit., 30 .b.), Jeffas Tayloras 16 (5 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas 12, Kristupas Žemaitis 7, Eigirdas Žukauskas 6.