„Raptors“ komanda savo aikštėje 97:91 (27:23, 22:26, 24:22, 24:20) palaužė „Pistons“ ir pasiekė jau ketvirtą pergalę iš eilės. Tai - ilgiausia Toronto atstovų pergalių serija per paskutinius du sezonus.

Tradiciškai starto penkete mačą pradėjęs J. Valančiūnas šį kartą žaidė 27 minutes ir pelnė 12 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 baudos) bei atkovojo 5 kamuolius. Mūsiškis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 varžovo metimą, prarado 2 kamuolius ir prasižengė 4 kartus.

L. Kleiza per 20 minučių surinko 5 taškus (1/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus pažeidė taisykles.

J. Valančiūnui nepavyko sustabdyti „Pistons“ „centro“ Grego Monroe, kuris pasiekė karjeros rekordą ir įmetė net 35 taškus (14/22 dvitaškiai, 7/8 baudos) bei po krepšiais sugriebė 10 atšokusių kamuolių.

„Raptors“ šiame susitikime metė net 29 tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė 10 bandymų, ir prarado vos 6 kamuolius.

Penktadienį Dwane'o Casey auklėtiniai galės pratęsti savo pergalių seriją iki penkių - jie namuose priims Orlando „Magic“ kolektyvą.

Toronto „Raptors“ (8/19) - Detroito „Pistons“ (7/21) 97:91 (27:23, 22:26, 24:22, 24:20).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 23, Alanas Andersonas 16, Jonas Valančiūnas 12, Edas Davisas 11, Terrence'as Rossas 9, Jose Manuelis Calderonas (17 rez. perd.) ir Mickaelis Pietrusas po 7, Linas Kleiza ir Amiras Johnsonas (9 atk. kam.) po 5 taškus.

„Pistons“: Gregas Monroe 35 (14/22 dvitaškiai, 7/8 baudos, 10 atk. kam.), Rodney Stuckey 13, Tayshaunas Prince'as ir Kyle'as Singleris po 9, Charlie Villanueva 8 taškai (0/5 tritaškiai).

Kyle'as Singleris ir Edas Davisas

Kol kas geriausios D. Motiejūno rungtynės

Pergalių keliu toliau žygiuoja ir „Rockets“ krepšininkai, kurie trečiadienį Hjustone 125:103 (33:24, 23:27, 33:28, 36:24) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ ekipą. Tai buvo ketvirta teksasiečių pergalė per paskutines penkias dvikovas.

Iš NBDL lygos sugrįžęs D. Motiejūnas aikštelėje praleido 8 minutes ir pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir 1 rezultatyviu perdavimu. Lietuvis, kuris nuo atsarginių suolo pakilo dar pirmajame kėlinyje, taip pat 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tai - kol kas rezultatyviausias D. Motiejūno pasirodymas šiame sezone. Iki šiol jis taškus pelnęs buvo tik vieneriose NBA rungtynėse - lapkričio 10 d. susitikime su Detroito „Pistons“ (96:82) surinko 3 taškus.

Šeimininkų gretose pirmu smuiku ir vėl griežė atakuojantis gynėjas Jamesas Hardenas. Jo sąskaitoje - 33 taškai (5/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 17/18 baudos) ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Hjustono „Rockets“ (13/12) - Filadelfijos „76ers“ (12/14) 125:103 (33:24, 23:27, 33:28, 36:24).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (5/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 17/18 baudos), Jeremy Linas 18, Omeras Ašikas (15 atk. kam.) ir Toney Douglasas (5/8 tritaškiai) po 17, Marcusas Morrisas 14, Gregas Smithas 13 (5/5 dvitaškiai), Chandleris Parsonsas 9 (1/7 tritaškiai), Donatas Motiejūnas 4 taškai.

„76ers“: Nickas Youngas 21, Dorellas Wrightas 20, Thaddeusas Youngas 17, Jasonas Richardsonas 11, Lavoy'us Allenas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (92)