Mickaelis Pietrusas

Emocijoms nuslūgus: penkios mintys po Europos krepšinio čempionato apie Lietuvos rinktinę (95)

Nuoširdžiai dėkoju žaidėjams už kovą ir pastangas, įdėtas čempionato metu.

Depresijos ir mitybos auka: 168 kg sveriantis krepšininkas vis dar žaidžia (6)

2003-iaisiais NBA naujokų biržoje itin perspektyvų 203 cm ūgio puolėją Michaelą Sweetney 9-uoju numeriu pašaukė Niujorko „Knicks“ . Pašaukė...

T.Parkeris: mūsų laukia rimtas išbandymas, nes lietuviai puikiai kovoja dėl kamuolių

Rezultatyviausia Europos pirmenybių ekipa – prieš vieną geriausiai besiginančių rinktinių. Jono Kazlausko vadovaujamam trenerių štabui...

Lietuvių gynybą egzaminuos geriausiai puolanti čempionato komanda su T. Parkeriu priešakyje varžovų analizė, specialiai DELFI iš Liublianos, foto ir video (100)

Rezultatyviausia Europos pirmenybių ekipa – prieš vieną geriausiai besiginančių rinktinių. Prancūzijos ir Lietuvos rinktinės turi savų...

J. Valančiūno kasdienybė NBA: gyvenimas 48-ame aukšte, griežtas grafikas ir akmuo „Raptors“ rūbinėje išskirtiniai kadrai iš Toronto (27)

Nors Toronto „Raptors“ klubo sezonas ir baigėsi, DELFI siūlo sužinoti daugiau apie dviejų Lietuvos krepšininkų – Jono Valančiūno ir Lino...

J.Valančiūnas pasiekė naują asmeninį rezultatyvumo NBA lygoje rekordą lietuvio ir trenerio komentarai, video, foto, D.Motiejūnas pelnė 7 tšk. (77)

NBA lygos rungtynėse J.Valančiūnas ir D.Motiejūnas žaidė rezultatyviai „Raptors“ klubas jau nepateks į atkrintamas varžybas, video, foto (35)

J.Valančiūno itin rezultatyvus žaidimas nepadėjo „Raptors“ klubui nugalėti D.Motiejūno indėlis į „Rockets“ pergalę - 5 tšk., foto, video (40)

NBA čempionate - „Raptors“ klubo pralaimėjimas ir „Rockets“ ekipos pergalė J.Valančiūnas pelnė 6 tšk., D.Motiejūnas - 2 tšk., L.Kleiza neregistruotas, video, foto (12)

NBA čempionate „Raptors“ klubas penktą pergalę iš eilės šventė Vašingtone J.Valančiūnas pelnė 7 tšk., L.Kleiza neregistruotas, video, foto (16)

NBA čempionato rungtynėse nei vienas lietuvis aikštėje nepasirodė visi rezultatai, statistika, "Lakers" pralaimėjo 5-ą kartą iš eilės, foto, video (15)