Nuo atsarginių suolo mačą tik antrą kartą šį sezoną pradėjęs L. Kleiza, žaidė 30 minučių ir pelnė 20 taškų. Tai - lietuvio šio sezono asmeninis rekordas.

Lietuvos rinktinės puolėjas pataikė 4 dvitaškius iš 9, 3 tritaškius iš 7, visas 3 mestas baudas, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir išnaudojo 6 pražangų limitą.

Tuo tarpu starto penkete dvikovą pradėjęs J. Valančiūnas per 16 minučių surinko 10 taškų. Vidurio puolėjas iš Lietuvos atakavo krepšį 100 procentų taiklumu: įmetė visus 3 dvitaškius ir visas 4 baudas. Jis dar atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jutos komanda iškovojo pirmą pergalę išvykoje. Nugalėtojams Paulas Millsapas iš viso pelnė 34 taškus, 7 jų - per pratęsimą. Alas Jeffersonas, kuris įmetė 24 taškus, pataikė tritaškį likus 2 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos ir išlygino rezultatą (104:104). Tai buvo tik antras taiklus A. Jefersono tritaškis per devynerių metų jo karjerą NBA. „Raptors“ ekipa likus 7 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos dar pirmavo 11 taškų skirtumu (97:86), bet savo persvaros neišsaugojo. A. Jefersonas išlygino santykį dvitaškiu ir pirmo pratęsimo pabaigoje (115:115), o „Raptors“ žaidėjas Johnas Lucas tritaškiu išplėšė trečią pratęsimą (125:125).

Toronto komandos įžaidėjas ispanas Jose Calderonas ne tik pelnė 20 taškų, bet dar ir atliko net 17 rezultatyvių perdavimų.

Kitose rungtynėse Hjustono „Rockets“ komanda be Donato Motiejūno savo aikštėje nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams - 110:113 (19:25, 33:31, 33:26, 25:31). D. Motiejūnas nežaidė trenerio sprendimu.

„Rockets“ klubo gynyba nesustabdė Majamio ekipos lyderių trejeto - LeBronas Jamesas pelnė 38, Chrisas Boshas - 24, o Dwyane'as Wade'as - 19 taškų. Ketvirto kėlinio paskutinių 90 sekundžių atkarpą svečiai iš Majamio laimėjo 7:0 ir atsilikimą (106:110) pavertė persvarą (113:110). Šiame spurte L. Jamesas surinko 5, o D. Wade'as - 2 taškus.

Toronto „Raptors“ (1/6) - Jutos „Jazz“ (4/4) - 133:140 (28:26, 29:26, 30:30, 17:22, 11:11, 10:10, 8:15), - po trijų pratęsimų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37 (60 min., 8 atk. kam., 6 rez. perdav., 15/27 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 4/7 baudos), Linas Kleiza ir ispanas Jose Calderonas (17 rez. perdav.) po 20, italas Andrea Bargnani 19 (8 atk. kam.), Amiras Johnsonas 11 (14 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 10, Johnas Lucas 7, Dominicas McGuire'as 5, Edas Davisas 4 taškai.

„Jazz“: Paulas Millsapas 34 (44 min., 9 atk. kam., 8/12 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 9/10 baudos), Alas Jeffersonas 24 (17 atk. kam.), Randy Foye 20, Marvinas Williamsas ir Mo Williams (14 atk. kam.) po 17, Derrickas Favorsas 15, Gordonas Haywardas 12, turkas Enesas Kanteras 1 taškas.

Hjustono „Rockets“ (3/4) - Majamio „Heat“ (6/2) - 110:113 (19:25, 33:31, 33:26, 25:31).

„Rockets“: Chandleris Parsonsas 25, Jamesas Hardenas 22, turkas Omeras Ašikas 19 (14 atk. kam., 4/8 dvitaškiai, 11/14 baudos), Patrickas Pattersonas 17, Jeremy Linas 9, Marcusas Morrisas ir argentinietis Carlos Delfino po 8, Toney Douglasas 2 taškai. Donatas Motiejūnas nežaidė trenerio sprendimu.

„Heat“: LeBronas Jamesas 38 (40 min., 10 atk. kam., 6 rez. perdav., 9/16 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 5/8 baudos), Chrisas Boshas 24 (34 min., 10 atk. kam., 10/14 dvitaškiai, 4/4 baudos), Dwyane'as Wade'as 19 (40 min., 6 atk. kam., 7 rez. perdav., 8/17 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/7 baudos), Udonis Haslemas 10, Ray Allenas 8, Shane'as Battieras 6, Mario Chalmersas 4, Rashardas Lewisas ir Norrisas Cole'as po 2 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (75)