Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Lawrence'o Robertso tritaškio ir penkių iš eilės Renaldo Seibučio taškų pirmavo 14:6.

Visgi daugiausiai Martyno Mažeikos ir Lauryno Mikalausko pastangomis „Neptūnui“ pavyko atsitiesti ir pavyti savo varžovus, o kėlinio pabaigoje net ir persverti rezultatą savo naudai - 22:21. Tiesa, paskutinėmis sekundėmis vilniečiai vėl sugebėjo išsiveržti į priekį - 24:22.

Pagal panašų scenarijų vyko ir antrasis ketvirtis: iš pradžių „Lietuvos rytas“ kiek atitrūko (39:30), o tada klaipėdiečiai ėmė mažinti skirtumą - 39:41. Visgi prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė nebe du, o penki taškai - 41:46.

Trečiame kėlinyje „Lietuvos rytui“ buvo pavykę susikrauti ir dviženklę persvarą (59:49), o kėlinį jis laimėjo 68:59. Tiesa, lemiamoje mačo dalyje šeimininkai nė nemanė sudėti savo ginklų - po dar vieno M. Mažeikos reido skirtumas ištirpo iki dviejų taškų (81:83, likus žaisti 1 min. 39 sek.). Vis dėlto paskutinėmis akimirkomis šaltakraujiškesni buvo „Lietuvos ryto“ žaidėjai, kurie ir iškovojo pergalę 91:85.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 19, Arturas Bruninis 17 (3/5 tritaškiai), Laurynas Mikalauskas 11, Evaldas Dainys 10 taškai (6 rez. perd.).

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas 16, Tyrese'as Rice'as (6 rez. perd.) ir Steponas Babrauskas (4/7 tritaškiai) po 15, Aleksandras Rašičius ir Lawrence'as Robertsas po 10, Renaldas Seibutis ir Artūras Jomantas po 7 taškus.