L. Kleiza prie komandos pergalės per 25 aikštėje praleistas minutes prisidėjo 11 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Mūsiškis dar po kartą suklydo ir perėmė kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 4 kartus prasižengė.

„Bayern“: Heiko Schaffartzikas (4/6 tritaškiai) 15, Diško Savanovičius 13, Vladimiras Stimačas 12 (5/8 dvitaškiai), Johnas Bryantas 10, Robinas Benzingas 8 taškai.

„Emporio Armani“: Danielis Hackettas (6 rez. perd.) ir Joe Raglandas po 16, Linas Kleiza 11, Samardo Samuelsas 10, Alessandro Gentile 9, Davidas Mossas 8 taškai.

M. Kuzminskas - naudingiausias Malagos ekipos žaidėjas

Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidęs Malagos „Unicaja“ (3/0) klubas, kurio garbę gina Mindaugas Kuzminskas, Eurolygoje išlieka nesuklupęs. Joano Plazos auklėtiniai namuose 75:69 (20:19, 18:17, 25:14, 12:19) įrodė pranašumą prieš Limožo CSP (1/2) krepšininkus.

M. Kuzminskas buvo naudingiausias mačo žaidėjas. Puolėjas per 22 minutes įmetė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė bei surinko 17 naudingumo balų.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 23:2 ir šoktelėjo į priekį net 17 taškų skirtumu (63:46).

„Unicaja“: Franas Vazquezas 13 (5/9 dvitaškiai, 3/4 baudos), Mindaugas Kuzminskas ir Vladimiras Golubovičius po 11, Willas Thomasas (9 atk. kam.) ir Calebas Greenas po 8, Stefanas Markovičius 6 taškai.

CSP: Jamaras Smithas 14, Nobelis Boungou-Colo 11, Leo Westermannas 10 (9 rez. perdav.), Joao Paulo Batista 8 taškai.

Dramatišką trilerį Vitorijoje laimėjo šeimininkai

Dramatišką pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2/1) komanda. Baskai savo žiūrovų akivaizdoje 91:90 (23:24, 24:25, 23:21, 21:20) palaužė Stambulo „Galatasaray“ (1/2) krepšininkų pranašumą. Stambulo ekipos gretose šioms rungtynėms nebuvo registruotas traumuotas Martynas Pocius.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus beveik minutei minimalią persvarą vis dar turėjo svečiai, tačiau jų organizuota ataka baigėsi klaida ir paskutinės 13 sekundžių priklausė aikštės šeimininkams. Po puikaus Thomaso Huertelio perdavimo dvitaškį realizavo Coltonas Iversonas ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai - 91:90. Per likusias 3 sekundes „Galatasaray“ ekipa dar spėjo išmesti į krepšį, tačiau tritaškis skriejo pro šalį ir finalo sirena užfiksavo sudėtingą „Laboral Kutxa“ klubo pergalę.

„Laboral Kutxa“: Thomasas Huertelis (5/7 dvitaškiai, 8 rez. perdav.) ir Carltonas Iversonas (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.) po 17, Saša Vujačičius 14 (3/6 tritaškiai) 14, Davis Bertanis 12, Fernando San Emeterio 8 taškai.

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 24 (6/9 tritaškiai), Vladimiras Micovas 20, Furkanas Aldemiras 14 (9 atk. kam.), Carlosas Arroyo 11 (8 rez. perdav.), Sinanas Guleras 7 taškai.

CSKA ekipa tik po atkaklios kovos nugalėjo „Cedevita“ klubą

Sudėtingą pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Maskvos CSKA (3/0) komanda. Rusijos čempionai svečiuose tik po atkaklios kovos 76:72 (18:19, 18:20, 17:10, 23:23) įveikė Zagrebo „Cedevita“ (0/3) krepšininkus.

CSKA: Milošas Teodosičius (4/11 tritaškiai) ir Nando De Colo po 14, Sony Weemsas 13 (5/13 dvitaškiai), Andrejus Voroncevičius 10, Demetris Nicholsas 7 taškai.

„Cedevita“: Nemanja Gordičius 21 (4/6 tritaškiai) 21, Roko Leni Ukičius 13 (1/6 tritaškiai), Miro Bilanas 10 (6 atk. kam.), Ivanas Ramljakas 7 taškai.

Vargo trečiame ture neturėjo „Barcelona“ klubas

Vargo trečiame ture neturėjo Barselonos „Barcelona“ (3/0) krepšininkai. Katalonai savo aistruolių akivaizdoje 86:67 (23:21, 26:16, 23:18, 14:12) nesunkiai susitvarkė su Zgoželeco „Turow“ (0/3) klubu iš Lenkijos.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 20, Deshaunas Thomasas 16, Ante Tomičius ir Alejandro Abrinesas po 10, Maciejus Lampe 8 taškai.

„Turow“: Damianas Kuligas 19, Mardy Collinsas 15, Urošas Nikoličius 9 taškai.