Dvikovą starto penkete pradėjęs J. Valančiūnas jau antrą minutę pasižymėjo dėjimu, tačiau netrukus surinko dvi pražangas ir neįpusėjus pirmam kėliniui sėdo ant atsarginių žaidėjų suolo. Antrame ketvirtyje lietuvis taisyklių nebepažeidė ir pats realizavo vieną baudą iš dviejų, bet „Raptors“ atsiliko 47:55.

Po pertraukos nuo dviejų iš eilės D. Cousinso atakų neapsigynęs mūsiškis neprabėgus nė 3 min. nuo trečio kėlinio pradžios vėl buvo pakeistas ir daugiau į aikštę taip ir nebeišbėgo. Toronto ekipa iki finalinės sirenos likus 4 min. buvo išsiveržusi į priekį (91:89), tačiau, kaip jau tapo įprasta, susitikimo pabaigą pralaimėjo 9:18 ir pergalės neiškovojo.

J. Valančiūnas per 16 min. surinko 3 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kitas „Raptors“ atstovaujantis lietuvis L. Kleiza nerungtyniavo.

Tiesioginis J. Valančiūno oponentas D. Cousinsas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 25 taškus ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

Rungtynės:

Sakramento „Kings“ (5/12) - Toronto „Raptors“ (4/15) 107:100 (29:29, 26:18, 23:29, 29:24).

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 25 (11/17 dvitaškiai, 13 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 23, Jasonas Thompsonas 13 (10 atk. kam.), Johnas Salmonsas 12, Aaronas Brooksas 11 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 34, Mickaelis Pietrusas 21, DeMaras DeRozanas 14, Edas Davisas 13 (11 atk. kam.), Andrea Bargnani 8 (3/8 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai)... Jonas Valančiūnas 3 taškai.

Raptors“ vyrams Vakaruose liko sužaisti dar trejas rungtynes iš eilės: su Jutos „Jazz“ (gruodžio 7 d.), su Los Andželo „Clippers“ (gruodžio 9 d.) ir su Portlando „Trail Blazers“ (gruodžio 10 d.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)