Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/6 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Be D. Motiejūno „Rockets“ komandoje dviženklį taškų skaičių surinko dar šeši krepšininkai: Jamesas Hardenas - 20, Thomasas Robinsonas - 15, Chandleris Parsonsas ir turkas Omeras Asikas (11 atk. kam.) - po 13, Patrickas Beverley (5 rez. perd.) ir Jamesas Andersonas (12 min.) - po 11.

Pralaimėjusių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo 14 taškų pelnęs Shaunas Livingstonas, 13 taškų pridėjo Wayne'as Ellingtonas, 11 - Alonzo Gee.

Toronto „Raptors“ komanda su dviem lietuviais - Jonu Valančiūnu ir Linu Kleiza - namuose rezultatu 94:99 (22:25; 15:25; 34:27; 23:22) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ krepšininkų pranašumą.

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir iš viso rungtyniavo 31 minutę. Aukštaūgis pelnė 10 taškų (5/6 dvitaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

L. Kleiza trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

Toronto komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net ir puikus Alano Andersono žaidimas. Gynėjas pelnė net 35 taškus (6/11 tritaškiai). DeMaras DeRozanas surinko 18, Landry Fieldsas ir Kyle'as Lowry (10 rez. perd.) - po 9 taškus.

Niujorko komandą į pergalę tradiciškai vedė Carmelo Anthony. Jis pelnė 37 taškus (14/31 metimai iš žaidimo). Jam neblogai talkino atitinkamai 19 ir 14 taškų surinkę Kenyonas Martinas (11 atk. kam.) ir J. R. Smithas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (49)