Spurtas antrame kėlinyje svečiams leido turėti iniciatyvą savo rankose iki lemiamo ketvirčio, kai vėl užvirė kova taškas į tašką.

Likus pusei minutės iki dvikovos pabaigos rezultatas dar buvo lygus, o pergalę panevėžiečiams atnešė taiklūs Vytenio Lipkevičiaus baudų metimai. Paulius Danisevičius pergalę išplėšti galėjusio šūvio nepataikė.

„Lietkabelis“ LKL pirmenybes pradėjo pralaimėjimu išvykoje praėjusio sezonui autsaideriui Prienų „Skycop“ (78:93). „Dzūkija“ žiūrovams pirmą kartą pasirodė trečiadienio vakarą Panevėžyje.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 13, Franas Pilepičius, Donatas Tarolis ir Michaelas Morrisonas (8 atk. kam.) – po 10, Vytenis Lipkevičius 8 (7 išpr. praž., 17 n.b.).

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 17, Gediminas Navickas 12, Waverly Austinas (9 atk. kam.) ir Gediminas Žalalis – po 9, Dominykas Domarkas 8.

Rungtynių likimas paskutinę minutę sprendėsi ir Utenoje, kur vietos „Juventus“ 83:78 įveikė „Šiaulius“.

Šeimininkus į priekį vedė dvigubą dublį jau trečiame kėlinyje surinkęs Vaidas Čepukaitis bei 18 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis.

V. Čepukaitis iš viso surinko 12 taškų ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.

Tuo metu asmeninį rezultatyvumo bei naudingumo rekordą pagerino šiaulietis Ignas Vaitkus, pelnęs 22 taškus bei užsitarnavęs 27 naudingumo balus.

Nors „Juventus“ dar antrajame kėlinyje, po spurto 20:2, turėjo 13 taškų pranašumą (40:27), o po trijų ketvirčių pirmavo 62:56, lemiamame kėlinyje viskas prasidėjo iš naujo.

Įpusėjus jam po Žygimanto Žemaičio tritaškio „Šiauliai“ persvėrė rezultatą savo naudai – 70:68.

Likus kiek mažiau negu trims minutėms iki susitikimo pabaigos uteniškiai pelnė penkis taškus be atsako ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas (75:73).

Likus minutei iki kėlinio pabaigos I. Vaitkus išvedė į priekį „Šiaulius“ (78:77). Nepaisant to, „Juventus“ po minutės pertraukėlės realizavo vieną baudos metimą, o po atkovoto kamuolio puolime žudantį tritaškį smeigė D. Bičkauskis.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 18, Aleksandras Zacharovas 14, Vaidas Čepukaitis 12 (12 atk. kam., 24 n.b.), Martinas Gebenas 11, George‘as Hamiltonas 10 (3/14 dvit.), Karolis Guščikas 8.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 22 (27 n.b.), Šarūnas Beniušis 14 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 12, Christianas Terellas 11, Antanas Udras 10 (6 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)