Lemiamoje dvikovoje Umeo krepšininkės svečiuose 74:65 (16:24, 24:7, 15:14, 19:20) nugalėjo Dėro „Uni“ (Vengrija) ekipą ir užsitikrino antrą vietą II konferencijos trijų komandų F grupėje.

Lina Pikčiutė nugalėtojoms pelnė 8 taškus ir rezultatyvumu komandoje nusileido Klaudiai Lukacovicovai (21 tšk.), Agnes Nordstroem (14 tšk.) ir Mateai Tavič (12 tšk.).

Per 31 žaidimo minutę puolėja iš Lietuvos pataikė 4 dvitaškius iš 5, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovių metimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Mantė Kvederavičiūtė įmetė 5 taškus, sugriebė 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. Per 26 minutes ji pataikė tritaškį ir 1 mestą dvitaškį iš 2.

Šeimininkių gretose išsiskyrė Milica Ivanovič (14 tšk.) ir Tamara Radocaj (13 tšk.).

Grupėje pirmauja visus tris susitikimus laimėjęs Vilnev d'Asko „Lille Metropole“ (Prancūzija) klubas.

II konferencijos F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Vilnev d'Asko „Lille Metropole“ (Prancūzija)330239:190 6
2.Umeo „Udominate Basket“ (Švedija)422258:283 6
3.Dėro „Uni“ (Vengrija)303201:2253

Iš viso dviejose konferencijose ir aštuoniose grupėse žaidžia 31 ekipa, o į antrą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Moterų Eurolygos šeštas turas baigėsi „Fenerbahce“ klubo pergale

Paskutinėse 2014-2015 metų FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro reguliaraus sezono šešto turo rungtynėse B grupėje Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) komanda svečiuose 75:59 (18:20, 18:23, 17:10, 22:6) nugalėjo Skijaus „Beretta Famila“ (Italija) ekipą ir, iškovojusi penktą pergalę susigrąžino lyderės poziciją.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Tina Charles, 15 - Angel McCoughtry, 11 - Astou Ndour.

Po 12 taškų pralaimėjusioms pelnė Katalin Honti ir Giorgia Sottana, 9 - Kathrin Ress.