Tai reiškia, kad jonaviečiai praktiškai išstūmė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (8-19) iš bet kokios kovos dėl atkrintamųjų. 3 pergalių persvara reiškia, kad „CBet“ turėtų pralaimėti uteniškiams, o kėdainiečiai turėtų įveikti Kauno „Žalgirį“, Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir Mažeikių „M Basket-Delamode“, kad užimtų aštuntą poziciją.

Justo Furmanavičiaus dėka „CBet“ greitai įgijo dviženklę persvarą (17:7), nors Kadeemas Jackas stengėsi ją aptirpdyti. Diante Garrettas skirtumą augino (31:17), o po prastos antrojo kėlinio pradžios jonaviečiai atitrūko jau triuškinamai – 40:21.

Aurimo Jasilionio paprašyta pertraukėlė menkai pabudino „Pieno žvaigždes“ – du tritaškius paleido Edvinas Šeškus, dar vieną – Lukas Kreišmontas – 49:25. Galiausiai po pirmosios mačo dalies „CBet“ turėjo svarų pranašumą – 60:37.

Per du kėlinius pasvaliečiai prametė visus savo penkis tritaškius, o „Cbet“ pataikė 9 iš 19.

Skirtumas tarp ekipų tik didėjo (65:37), o visi pasvaliečių bandymai švelninti rezultatą buvo atremti – 86:51. Nors trečias kėlinys „Pieno žvaigždėms“ ir buvo rezultatyvesnis už du pirmus, prieš paskutinį ketvirtį „CBet“ jautėsi gana ramiai – 95:58.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Po jo paaiškėjo, kad „CBet“ pagerino komandos sezono rezultatyvumo rekordą. Taip pat pergalė 39 taškų skirtumu svečiuose yra pakartotas jonaviečių sezono rekordas.

E.Šeškus pagerino karjeros efektyvumo rekordą (19 taškų, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai). Rezultatyvumu jį lenkė tik Justas Furmanavičius, įmetęs 23 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Kadeemas Jackas 22, Martynas Arlauskas 14, Darylas Doualla 11, Jordanas Watsonas ir Tomas Lekūnas – po 10.

„CBet“: Justas Furmanavičius 23, Edvinas Šeškus 19 (6 rez. perd., 28 n.b.), Diante Garrettas 16, Ryanas Larsonas 15 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Ousmane‘as Drame 12, Lukas Kreišmontas 10 (12 atk. kam., 20 n.b.).