Ketvirtadienį startavusiose Europos krepšinio pirmenybėse Slovėnijos rinktinė po dviejų kėlinių pirmavo 53:46, o po trijų jų pranašumas padidėjo iki 16 taškų – 74:58.

Nors ketvirtajame lenkai sugebėjo atsitiesti ir pranašumą sumažino, pasivyti pabėgusios Slovėnijos ekipos jiems nepavyko.

Slovėnijos ekipą į pergalę vedė Goranas Dragičius. Majamio „Heat“ taikliarankio sąskaitoje – 30 taškų, kuriuos jis pelnė per 28 minutes (11/18 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 27 naud bal.).

Po 11 taškų prie pergalės pridėjo Gašparas Vidmaras ir Luka Dončičius (8 atk. kam., 6 rez. perd.). Tiesa, jaunojo slovėnų talento taiklumas šį kartą nebuvo geras – jis prametė visus 5 dvitaškius, pataikė 3 tritaškius iš 7 ir abi mestas baudas.

Lenkijos rinktinei 22 taškus pelnė tarpsezoniu su Kauno „Žalgiriu“ sietas, tačiau Lietuvoje taip ir neatsidūręs Mateušas Ponitka. Taip pat jis sugriebė net 13 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.

A. J. Slaughteris pelnė 12, Przemekas Karnowskis – 11 taškų.

Lenkijos rinktinė šiose rungtynėse prarado 16, o Slovėnijos – tik 10 kamuolių. Pagal rezultatyvius perdavimus lenkai varžovams nusileido 13-20, nors kovą po lenta laimėjo 43-41.

Antrame grupės mače Graikijos (1/0) rinktinė 90:61 (26:10, 11:23, 24:12, 29:16) nepasigailėjo Islandijos (0/1) krepšininkų.

Pastarieji net 22 kartus suklydo ir įmetė vos 2 tritaškius iš 23-jų (proc.).

Graikai taip pat prarado net 20 kamuolių, bet pataikė 7 iš 16 tolimų šūvių (44 proc.).

Graikija: Nikos Pappas 20, Georgios Printezis 17, Kostas Papanikolaou 10, Nickas Calathesas ir Thanasis Antetokounmpo 9 taškai.

Islandija: Haukuras Palssonas 21, Martinas Hermannssonas, Kristoferis Acoxas, Hlynuras Baeringssonas, Jonas Arnoras Stefanssonas ir Horduras Vilhjalmssonas po 7 taškus.

Šioje grupėje dar grumsis Prancūzijos ir Suomijos atstovai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)