Po inspektorių vizito miške medžiotojas turės susimokėti baudą

 (14)
Marijampolės RAAD aplinkosaugininkai kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriais surengė reidą, kurio metu tikrino, kaip medžiotojai laikosi nustatytų reikalavimų. Patikrinimo metu buvo užfiksuotas vienas pažeidimas ir medžiotojui teks susimokėti baudą.
Aplinkosaugininkai miške užfiksavo betvarkę
© Marijampolės RAAD nuotr.

Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija kartu Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo bendrą reidą, kurio tikslas buvo patikrinti, kaip laikomasi veterinarinių reikalavimų viliojant ir medžiojant medžiojamuosius gyvūnus (šernus) medžioklės plotų vienetuose, teigiama Marijampolės RAAD pranešime spaudai.

Reido metu tikrinimui buvo pasirinktas Buktos miškas, Marijampolės sav., kuriame yra „Dovinės“ ir „Buktos“ medžioklės plotų vienetai.

Patikrinus viliojimo vietas medžioklės ploto vienete „Bukta“, buvo nustatytas pažeidimas, kai medžiotojai viliojimo vietoje buvo išpylę daugiau kaip 100 kg pašarų vienoje vietoje.

Šiuo metu pagal galiojančias Medžioklės LR teritorijoje taisykles yra draudžiama šerti šernus, pilti pašarus ant žemės ir vienoje vietoje viliojant žvėris naudoti daugiau kaip 100 kg pašarų. Medžiotojui, pažeidusiam nustatytą tvarką, buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas bei įpareigojimas pašalinti pažeidimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)