„Danske Bank“ jau daugiau nei 10 metų vykdo „Danske Graduate“ magistrų ugdymo programą, į kurią patekti pavyksta toli gražu ne kiekvienam norinčiam. Šiemet tokią galimybę turės tik 40 magistrantų visose Šiaurės Europos šalyse – tarp jų ir 3 lietuviai. 2019 m. Lietuvai skirtos pozicijos – programos Verslo inovacijų kategorijoje.

Ieško gabiausių studentų

„Danske Bank“ Pokyčių ir įgyvendinimo departamento vadovė Signe Storgaard Sorensen, taip pat buvusi „Danske Graduate“ programos dalyvė, prieš penkerius metus dalį jos atliko Lietuvoje. Jos pavyzdys – viena iš programos dalyvių sėkmės istorijų.

Pasak S. Storgaard Sorensen, šiemet gabiausių studentų ieškoma būtent verslo inovacijų krypčiai. Tai reiškia, kad programai bus atrenkami studentai, kurių rankose bus bankininkystės ateitis ir šio sektoriaus evoliucija bei galimi proveržiai.

„Programos tikslas – suburti talentingiausius, motyvuotus jaunus žmones, visapusiškai supažindinti juos su banko veiklos specifika, procesais, skirtingų padalinių darbu ir suteikti galimybę realizuoti save šioje srityje. Pasibaigus programai studentai kviečiami tęsti karjerą banke, tad beveik visi pasinaudoję šia galimybe vėliau sparčiai kyla karjeros laiptais. Taigi tai ne tik unikali proga įgyti praktinių žinių, bet ir solidus pagrindas pradėti savo karjerą“, – sako S. Storgaard Sorensen.

Pusę metų darbuojasi Skandinavijoje

Apie tokią galimybę turbūt svajoja ne vienas jaunasis profesionalas. Vis tik konkurencija tarp norinčiųjų tokiu būdu apšilti rankas ir įsitvirtinti bankininkystės srityje – didžiulė. Tiesa, ir suteikiamos galimybės – neeilinės: praktika yra visiškai apmokama, o darbo užsienio šalyje metu padengiamos ir gyvenimo išlaidos. Visos programos metu su jaunaisiais talentais bendrauja, juos ugdo aukščiausio lygio vadovai, komandų lyderiai.

Neatsitiktinai magistrų ugdymo programa sukurta taip, kad jos dalyviai galėtų perprasti ne tik įvairių banko padalinių, bet ir jų veikimo skirtingų šalių rinkose, specifiką. Pusantrų metų trukmės programos dalyviai tris kartus keičia banko padalinį, kuriame dirba, o pusę metų praleidžia ugdydami savo žinias ir įgūdžius vienoje iš užsienio valstybių – Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje arba Danijoje.

Pokyčių ir įgyvendinimo departamento vadovės teigimu, programos dalyviai turės galimybių ir laisvės inicijuoti pokyčius: „Verslo inovacijų krypties programos dalyviai galės prisidėti prie naujos atvejų valdymo sistemos kūrimo, procesų skirtingose šalyse harmonizavimo, vartotojų patirties gerinimo ir kitų svarbių projektų. Studentų patirtis priklauso tik nuo jų pačių iniciatyvos, įsitraukimo ir noro tobulinti bankininkystės sritį.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją