Naujoji Donato Montvydo šukuosena: tiesiai į dešimtuką ar prašauta pro šalį?

 (37)
Nors vienas populiariausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas savo šukuoseną pakeitė prieš kelias savaites, nemažai jo gerbėjų iki šiol negali apsiprasti su mintimi, kad žavusis tamsiaplaukis garbanius užsiaugino ševeliūrą, ją nusišviesino ir šukuojasi plaukus aukštyn.
Donatas Montvydas
Donatas Montvydas
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Dar aktualesnė Donato Montydo šukuosenos tema tapo šiomis dienomis – jau šį savaitgalį per LRT televiziją startuoja „Eurovizijos“ karštligė, o Donatas, kuris kartu su Erica Jennings jau dabar įvardijami kaip pagrindiniai nacionalinio atrankos konkurso favoritai, pasirodys pirmajame ture.

Jis buvo filmuojamas antradienio vakarą didžiojoje LRT studijoj, kur būrys žurnalistų ir fotografų susipažino su pirmaisiais dalyviais.

Žinia, „Eurovizijos“ konkurse yra svarbi kiekviena detalė – ne tik daina ir jos atlikimas, bet ir įvaizdis. Portalas Vyriškai.lt siūlo prisiminti, kaip Donatas Montvydas atrodė 2012 metais, kuomet laimėjo nacionalinį atrankos konkursą ir gana sėkmingai pasirodė Baku (Azerbaidžanas) surengtame „Eurovizijos“ finale, ir kaip atrodo dabar. Pataikyta tiesiai į dešimtuką ar prašauta pro šalį?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Išvaizda

Neįtikėtina, kaip dabar atrodo lietuviškasis Justinas Bieberis (10)

Neįtikėtina, kaip dabar atrodo lietuviškasis Justinas Bieberis
Prieš šešerius metus, kuomet tuomet dar gimnazistas Gabrielius Vagelis pasirodė televizijos šou „Chorų karai“, o vėliau – „Lietuvos balse“, šalyje kilo didelis sujudimas – daugybė mergaičių, merginų ir net moterų įsimylėjusiomis akimis žvelgė į Lietuvos Justinu Bieberiu pramintą nekalto veido ir atvirų akių jaunuolį.

Pagaliau: Melas Gibsonas ryžosi nusiskusti barzdą (5)

Pagaliau: Melas Gibsonas ryžosi nusiskusti barzdą
Žilos barzdos epocha baigėsi – lengviau atsiduso ne vienas interneto leidinys ir ne vienas tūkstantis dailiosios lyties atstovių, kuomet praėjusį savaitgalį ant „Auksinių gaublių“ apdovanojimų raudono kilimo išvydo Holivudo aktorių Melą Gibsoną.

„Scooter” dainininkas: vyrukas, kuris (beveik) nesensta (13)

„Scooter” dainininkas: vyrukas, kuris (beveik) nesensta
Pastarieji metai popmuzikos pasaulyje buvo pažymėti skaudžiomis netektimis: viena po kitos mirė tikros pramogų pasaulio ikonos, o praėjusios Kalėdos sudavė dar vieną smūgį – netikėtai mirė George'as Michaelas, kuriam buvo 53 metai.

Naujos Mickey Rourke nuotraukos liūdina (bet džiugina ketinimas grįžti į bokso ringą) (5)

Naujos Mickey Rourke nuotraukos liūdina (bet džiugina ketinimas grįžti į bokso ringą)
Buvęs vyriško grožio idealas, o dabar labiau pamirštą benamį primenantis Holivudo aktorius Mickey Rourke, panašu, per žiemos šventes nenuobodžiauja.

Naujasis Britney Spears berniukas-žaisliukas: kūnas kelia pavydą (10)

Naujasis Britney Spears berniukas-žaisliukas: kūnas kelia pavydą
Pramogų pasaulyje vis garsiau kalbama apie naują 35 metų amerikiečių dainininkės Britney Spears aistrų objektą – dvylika metų jaunesnį modelį ir kultūristą Samą Asgharį.