Internetas ūžia: 52 metų Bradas Pittas atrodo lyg jaunuolis

 (8)
Bene didžiausiu netikėtumu sekmadienio naktį Beverli Hilse praūžusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose tapo kultinis aktorius Bradas Pittas.
Bradas Pittas
Bradas Pittas
© Vida Press

Po to, kai televizijos kameros parodė švariai nusiskutusį, tvarkingai susišukavusį 52 metų aktorių, socialiniai tinklai ėmė lūžti nuo apkalbų, komplimentų ir spėliojimų: kas nutiko, kad aktorius atrodo taip, tarsi jam būtų bent dvidešimt metų mažiau? Sėkmingas santuoka, sveikas gyvenimo būdas, o galbūt kruopštus plastikos chirurgų darbas?

Kaip ten bebūtų, Bradas Pittas „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje atrodė išties jaunatviškai, o jo šypsena sukelė virpulį praktiškai visų planetos moterų širdyse – ir tai nepaisant fakto, jog per savo kūrybinę biografiją aktoriui teko vaidinti ne tik herojus, bet ir užkietėjusius niekšelius.

Kartu su Bradu Pittu „Auksinių gaublių“ apdovanojimų scenoje pasirodė ir aktorius bei muzikantas Ryanas Goslingas. Ko gero, 35 metų R. Goslingas turėjo pasijusti net kiek nejaukiai, mat atrodė vyresnis nei 52 metų Bradas Pittas.

Ryanas Goslingas (kairėje) ir Bradas Pittas. Vida Press nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Išvaizda

Neįtikėtina, kaip dabar atrodo lietuviškasis Justinas Bieberis (10)

Neįtikėtina, kaip dabar atrodo lietuviškasis Justinas Bieberis
Prieš šešerius metus, kuomet tuomet dar gimnazistas Gabrielius Vagelis pasirodė televizijos šou „Chorų karai“, o vėliau – „Lietuvos balse“, šalyje kilo didelis sujudimas – daugybė mergaičių, merginų ir net moterų įsimylėjusiomis akimis žvelgė į Lietuvos Justinu Bieberiu pramintą nekalto veido ir atvirų akių jaunuolį.

Pagaliau: Melas Gibsonas ryžosi nusiskusti barzdą (5)

Pagaliau: Melas Gibsonas ryžosi nusiskusti barzdą
Žilos barzdos epocha baigėsi – lengviau atsiduso ne vienas interneto leidinys ir ne vienas tūkstantis dailiosios lyties atstovių, kuomet praėjusį savaitgalį ant „Auksinių gaublių“ apdovanojimų raudono kilimo išvydo Holivudo aktorių Melą Gibsoną.

„Scooter” dainininkas: vyrukas, kuris (beveik) nesensta (13)

„Scooter” dainininkas: vyrukas, kuris (beveik) nesensta
Pastarieji metai popmuzikos pasaulyje buvo pažymėti skaudžiomis netektimis: viena po kitos mirė tikros pramogų pasaulio ikonos, o praėjusios Kalėdos sudavė dar vieną smūgį – netikėtai mirė George'as Michaelas, kuriam buvo 53 metai.

Naujos Mickey Rourke nuotraukos liūdina (bet džiugina ketinimas grįžti į bokso ringą) (5)

Naujos Mickey Rourke nuotraukos liūdina (bet džiugina ketinimas grįžti į bokso ringą)
Buvęs vyriško grožio idealas, o dabar labiau pamirštą benamį primenantis Holivudo aktorius Mickey Rourke, panašu, per žiemos šventes nenuobodžiauja.

Naujasis Britney Spears berniukas-žaisliukas: kūnas kelia pavydą (10)

Naujasis Britney Spears berniukas-žaisliukas: kūnas kelia pavydą
Pramogų pasaulyje vis garsiau kalbama apie naują 35 metų amerikiečių dainininkės Britney Spears aistrų objektą – dvylika metų jaunesnį modelį ir kultūristą Samą Asgharį.