Šeši žodžiai, kurie moteris jaudina labiausiai

 (4)
Kartais netgi pati paprasčiausia frazė gali išvesti ją iš kantrybės (pavyzdžiui – „nusiramink“). Kodėl? Ogi todėl, kad žodžiai, kad ir kokie neįžeidžiantys tau jie atrodytų, visada turi tam tikrą prasmę. Kai kurie jų veikia geriau, nei kiti. Kurie?
Šeši žodžiai, kurie moteris jaudina labiausiai
© Shutterstock nuotr.

1. „Taip“


Dauguma moterų nemėgsta silpno charakterio vyrų, kurie visada sako „taip“, tačiau jos myli tuos, kurie žino, ko nori. „Vyro sutikimas turi byloti apie jo užtikrintumą“, – tikina šeimos konsultantė iš Los Andželo Deanna Lorraine.

2. Jos vardas


Ne, tu neturėtum visų moterų vadinti jos vardu. Bet visada minėk savo partnerės vardą aistros proveržio metu. Taip moterys narciziškai pasitenkina. Kai ji girdi savo vardą, tuomet ji pasijaučia ypatinga. Taip ji nesijaudins dėl to, kad tu fantazuoji apie kitą sekso su ja metu.

3. „Meilė“


Nebūtina sakyti „aš tave myliu“, galima sakyti, jog myli kurią nors jos kūno dalį, taip ji gali susijaudinti. „Man patinka kaip tu atrodai“ – tai gerai, bet dar geriau „aš mėgstu žiūrėti į tave“ – teigia Arlene Goldman, sekso terapeutė iš Filadelfijos ir knygos „Secrets of Sexual Ecstasy“ autorius.

4. „Tu“

Kalbėk apie ją, o ne apie save. „Tu mane jaudini“ – geriau nei „aš toks susijaudinęs“ – sako Goldman. Ji nori žinoti, kad būtent ji yra tavo susijaudinimo priežastis.

5. „Reikia“

Šiuolaikinės moterys nori būti geidžiamos. Feministės pasiekė tai, kad vyrai šiandien yra labai atsargūs ir mandagūs, vos ne atsiprašinėja už savo geismą. Tačiau dabar merginos nori, kad vyrai eitų dėl jų iš proto, pažymi Lorraine. Todėl pasakyk ką nors panašaus kaip „tu man reikalinga“. Užuomina: geriausiai tai veikia po pertraukos, pavyzdžiui, po tavo komandiruotės, nes tai neskamba kaip reikalavimas.

6. „Atlyginimas“

Mokslininkai įrodė, kad moterys sugeba susijaudinti matant turtą ar jaučiant prabangą. Tai susiję su pirmykščiais instinktais: ji renkasi tą, kuris sugebės jai suteikti šilumos ir maisto. Todėl stenkis kuo dažniau priminti jai apie tai, kad turi keletą atliekamų eurų nueiti į restoraną pavakarieniauti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Santykiai

Niūri statistika: kiek ir kokių ūkio šakų moterys linkusios į neištikimybę? (7)

Niūri statistika: kiek ir kokių ūkio šakų moterys linkusios į neištikimybę?
Manyk, kad tau pasisekė, jei tavo mergina sėdi namuose ir tik retkarčiais išeina nušluoti parduotuvių lentynų ar ištisas valandas su mama bendrauja telefonu. Tačiau jei ji sėkmingai kopia karjeros laiptais – tai jau reiškia rizikos zoną. Įdomiausia, jog būtent nuo jos veiklos pobūdžio priklauso, ar moteris linkusi tau įstatyti ragus.

Moterų orgazmas: kas turi daugiau šansų patirti vaidybą – meilužis ar pastovus partneris? (56)

Moterų orgazmas: kas turi daugiau šansų patirti vaidybą – meilužis ar pastovus partneris?
Pasirodo, kai kuriems nepakanka vien žinoti, kad moterys imituoja orgazmą, jiems norisi patirti dar didesnį pažeminimą ir išsiaiškinti, kodėl dailiosios lyties atstovės tai daro. Priežastys, kodėl moterys imituoja orgazmą, ir tapo tyrimo, kurį užsakė interneto pažinčių svetainė „Illicit Encounters“, objektu.

Paaiškėjo, kodėl moterys nerodo iniciatyvos seksui (49)

Paaiškėjo, kodėl moterys nerodo iniciatyvos seksui
Ne paslaptis, kad ilgalaikiai stabilūs santykiai retai kada būna reguliaraus, laukinio, nežaboto sekso dekoracija. Vyras dažniausiai tam neprieštarauja, o štai moteris nuolat randa svarbesnių reikalų. Bet tai netiesa!

Tai nutiko Rusijoje: oralinio sekso pageidavusiam meilužiui vakaras baigėsi tragiškai (35)

Tai nutiko Rusijoje: oralinio sekso pageidavusiam meilužiui vakaras baigėsi tragiškai
Su neįprastu nusikaltimu susidūrė Kemerovo srities (Rusija) pareigūnai, kuriems teko ištirti nužudymo bylą dėl neatsargaus elgesio.

Seksas trise: ką išiaiškino mokslininkai? (71)

Seksas trise: ką išiaiškino mokslininkai?
Mokslininkai nustatė, kad vyrų ir moterų pomėgiai leidžiantis į sekso nuotykius trise nevienodi. Mokslinis leidinys „Archives of Sexual Behavoir“ išpublikavo Kanados seksologų darbą „Skirtingų lyčių heteroseksualaus jaunimo seksas su keliais partneriais: poreikiai, požiūris ir ankstesnė patirtis“. Už šio nuobodaus pavadinimo slypėjo sekso trise tema atliktos apklausos rezultatai. Šiame tyrime dalyvavo 274 studentai iš Kanados, kurių seksualinis gyvenimas, tenka pripažinti, ganėtinai turiningas.