Pirmajame ketvirtyje žingsneliu priekyje buvo viešnios iš Klaipėdos, kurios sužaidus beveik 6 minutes pirmavo 11:7. Priartėti „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko po taiklaus Nikolinos Nikolič tritaškio metimo (10:11), tačiau kėlinį visgi sėkmingiau baigė „Fortūna“ ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 18:14.

Po Monikos Grigalauskytės metimo antrajame kėlinyje klaipėdiečių pranašumas šoktelėjo jau iki 7 taškų – 24:17, tačiau 9 taškus be atsako pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ varžovs ne tik pasivijo, bet ir išsiveržė į priekį – 29:27. Nors „Fortūna“ ir vėl buvo rezultatą persvėrus į savo pusę (33:29), tačiau atkarpą 7:0 sužaidusios kaunietės antrąjį ketvirtį baigė būdamos priekyje – 36:33.

Trečiasis ketvirtis buvo sėkmingesnis „Hoptrans-Sirenoms“, kurios visą kėlinį buvo priekyje. Likus žaisti daugiau nei 3 minutes, po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės metimo priekyje kaunietės buvo 44:41. Nors „Fortūna“ ir buvo priartėjusi iki minimumo (43:44), tačiau kėlinį baudų metimais baigė Akvilė Baronėnaitė, o kaunietės prieš lemiamą pirmavo pirmavo 50:46.

Paskutinį kėlinį 10:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir akimirksniu susikrovė jau 14 taškų pranašumą – 60:46. Nors „Fortūna“ buvo kiek priartėjusi (51:60), tačiau Erika Liutkutė kauniečių pranašumą ir vėl atstatė – 62:51. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenos“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Nors „Fortūnai“ pavyko deficitą sumažinti iki vienženklio, bet „Hoptrans-Sirenos“ šventė pergalę rezultatu 71:63.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6 atk. kam.) 16, G.Jasiunskaitė (3/5 tritaškiai) 15, N.Nikolič 12, K.Balčiūnaitė (16 atk. kam., 22 naud. bal.) 10.

„Fortūna“: M.Grigalauskytė (6 atk. kam.) 19, M.Solopova (1/12 tritaškiai) 14, K.Druskytė 9, A.Černeckytė 8.