"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

L. Galdikienė. Baimė sukaustė įmonių investicijas

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:12
Laura Galdikienė
Bendrovės nuotr.
Vienas pagrindinių šalies konkurencingumo bei šalies gyventojų gerovės augimo veiksnių yra investicijos, ypač į įrengimus, technologinį atsinaujinimą bei mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Tačiau nepaisant investicijų svarbos, Lietuvoje jos išlieka apgailėtinai žemame lygyje, o pastarojo laikotarpio įvykiai dar labiau pakirto įmonių pasiryžimą aktyviau investuoti.

Dabartinei bankų kultūrai pakeisti „prireiks ištisos kartos"

2014 lapkričio mėn. 26 d. 09:09
Trečiadienį Didžiosios Britanijos verslo mokyklos "Cass Business School" bei įmonės "New City Agenda" analitikų paviešintas tyrimas parodė, kad agresyvią ir netinkamą kultūrą bankuose pakeisti prireiks ištisos kartos. Norint sunaikinti kelis dešimtmečius besivysčiusias ir skandalų audrą sukėlusias netinkamo elgesio normas prireiks kelerių metų, praneša BBC.

Rusijos pamoka Krymui: nereikia tikėti viskuo, ką sako V. Putinas (12)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 08:42
Rusijos centrinio banko atstovas pareiškė, kad, nepaisant to, kad Krymo gyventojai gyvena pagal Rusijos įstatymuose nustatytą tvarką, jiems teks grąžinti iš Ukrainos bankų pasiskolintus pinigus. Šis pareiškimas rodo pasikeitusią Maskvos poziciją – anksčiau Krymo gyventojams buvo siūloma ignoruoti nepadengtus įsiskolinimus.

R. Vainienė. Vilnius veža ir taškas (3)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 07:19
Pagaliau supratau, kuo man patinka Vilnius veža. Primenu, kad „Vilnius veža“ yra Vilniaus savivaldybės įsteigta taksi bendrovė. Valdiškas taksi verslas, žinoma, man niekuo nepatinka. Nes ne savivaldybė turi taksistu dirbti.

Jei Baltarusija pasakys „taip“ Rusijai, kas bus su Lietuva? (229)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 05:30
Rusija jau ėmė kovoti su lietuviškų ir kitų europietiškų prekių tranzitu per savo šalį – taip stengiamasi užkirsti kelią į Rusiją patenkančiai produkcijai, kuriai galioja Rusijos ekonominės sankcijos. Kur kas liūdnesnis scenarijus laukia, jei Baltarusija laikysis analogiškos pozicijos ir eksporto gysla į Rytus išdžius.