"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.
Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Papilnės piniginės Kauno savivaldybės kontroliuojamų įmonių valdybų nariams (7)

Keturių didžiausių Kauno miesto savivaldybės įmonių valdybų nariams planuojama mokėti atlyginimus, sieksiančius penktadalį konkrečios įmonės vadovo atlygio. Iki šiol tokios praktikos Kauno savivaldybėje nebuvo, ir tai – viena iš esminių naujovių, įgyvendinant permainas jos įsteigtų įmonių valdybose.

„Maxima“ paaiškino, iš kur tokios daržovių kainos (197)

Šviežios lietuviškos daržovės „Maxima“ parduotuvėse šiemet pasirodė net keliomis savaitėmis anksčiau nei praėjusiais metais.

Kainos įžiebė neregėtas aistras – ekonomistas gina kalafiorą (584)

Socialiniuose tinkluose gyventojai vienas per kitą dalinasi nuotrauka, kurioje užfiksuota nemaža žiedinio kopūsto arba kalafioro kaina. Tačiau ekonomistai ramina aistras ir nurodo, kad visame pasaulyje šios daržovės pastaruoju metu itin pabrango.

Giria sutartį, dėl kurios prekės Lietuvoje turėtų atpigti (82)

Lietuva gali būti viena iš didžiausių prekybos sutarties tarp JAV ir Europos laimėtojų, LRT radijui tvirtina Europos Komisijos (EK) narė Cecilia Malmstrom. Anot jos, dėl šios partnerystės naudos gali gauti ir Lietuvos žmonės – parduotuvėse turėtų būti didesnis prekių pasirinkimas ir jos turėtų atpigti.

„Lidl“ reklamose – garsiausias lietuvis? (57)

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai, kad tarp reklaminių Vokietijos mažmeninės prekybos tinklo „Lidl“ veidų yra ir krepšinio legenda Arvydas Sabonis, bendrovės atstovai šios informacijos nei patvirtino, nei paneigė.