"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Krizė Rusijoje smogia didžiausiai pasaulyje investicinei bendrovei (42)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 21:51
Po užregistruotos vienos blogiausių dienų jau devynis mėnesius trunkančioje Rusijos finansų krizėje šalies nuosmukis ima veikti pasaulines rinkas.

Pakvipo papildoma mokesčių našta (235)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 20:36
Mokslininkų grupė, rengianti pasiūlymus, kaip reformuoti socialinę sistemą, kalba apie naujus mokesčius ir esamų kėlimą.

Mirtis darbe: situacija Lietuvoje negerėja (24)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 20:10
Mirtis darbe: situacija Lietuvoje negerėja
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Per šiuos metus nelaimės darbe nusinešė 57 žmonių gyvybes, trečiadienį pranešė Valstybinė darbo inspekcija. Tiek pat mirtinų nelaimių darbe užfiksuota ir per tą patį laikotarpį pernai.

Rusijos centrinis bankas prabilo apie savo gelbėjimosi planą D. Medvedevas įvardijo rublio smukimo priežastis (270)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 18:35
Trečiadienį Rusijos centrinis bankas pranešė ketinantis imtis papildomų finansinių priemonių ir paspartinti rublio stabilizacijos procesą, praneša „Reuters“.

Sužadėtuvių fotografas slapta įamžina gražiausias akimirkas porų gyvenime

2014 gruodžio mėn. 17 d. 18:14
Vladas Leto – sužadėtuvių fotografas. . Jis mokosi fotografijos mokykloje Niujorke, o pragyvenimui užsidirba fotografuodamas sužadėtuves. Už seansą Leo prašo 250 dolerių. Per pastaruosius trejus metus jis nufotografavo kelis šimtus porų.