"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.
Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Bandė išsigryninti šimtus tūkstančių - pagavo už rankos

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdybos pareigūnai užbaigė ikiteisminį tyrimą dėl pinigų plovimo, sukčiavimo stambiu mastu, apgaulingos apskaitos ir neteisėtos komercinės ūkinės veiklos.

C. Lagarde: svarbiausia - Graikijos veiksmai

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde pareiškė trečiadienį, kad ją dabar labiau jaudina, kaip Graikija elgiasi, nei tai, ką žmonės galvoja apie reformas, kurių reikalauja kreditoriai. Apie tai informuoja "Eubusiness".

Lietuvos pašto siuntų skaičius augo 15 proc. (1)

Lietuvos paštas skaičiuoja, kad pirmąjį šių metų pusmetį išsiųsta ir gauta buvo beveik 29 mln. siuntų. Tai – 15 proc. daugiau nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

Lietuvių grupę Kirgizijos kalnuose pasiekė gelbėtojai (4)

Kirgizijoje, Tian Šanio kalnuose, dėl blogo oro įstrigusią lietuvių keliautojų grupę pasiekė gelbėtojai, jie lydimi žemyn, taip pat bus nukeliamas per akmenų griūtį žuvusios merginos kūnas.

Federalinis atsargų bankas: palūkanų norma gali būti padidinta rugsėjį (3)

Situacija JAV ekonomikoje ir darbo rinkoje gerėja, trečiadienį pranešė JAV Federalinis atsargų bankas, taip patvirtindamas prognozes, esą bazinė palūkanų norma gali būti padidinta rugsėjį.