"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Iš rinkos išimta per 2 tūkst. tonų nesaugių ir nekokybiškų produktų

2015 sausio mėn. 30 d. 08:05
Maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai pernai neleido parduoti per 2 tūkstančius tonų nesaugių ar nekokybiškų produktų. Didžioji dalis buvo konfiskuoti pasienyje arba platintojų sandėliuose, todėl prekybos vietų nepasiekė.

Sudomino mįslingi lėšų iš užsienio srautai: tai beveik 8 mlrd. (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 07:54
Kredito kortelės
AOP nuotr.
Turkijos buhalterinėse knygose vyksta keisti dalykai, ir niekas nežino, kodėl.

Apie bendrą Eurazijos sąjungos valiutą kalba atsargiai (5)

2015 sausio mėn. 29 d. 22:26
Eurazijos ekonominėje sąjungoje (EAES) bendra valiuta atsiras dar negreitai. Tokios nuomonės laikosi Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka.

ES apsisprendė dėl sankcijų Rusijai papildyta 21.44 (535)

2015 sausio mėn. 29 d. 21:00
Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai sutarė iki rugsėjo mėnesio pratęsti sankcijas, kurios turėjo nustoti galioti šių metų kovą. Tai apima konkrečių asmenų kelionių draudimą ir lėšų įšaldymą. Sutarta, kad šis sąrašas bus išplėstas, bet kas į jį konkrečiais bus įtraukta bus nuspręsta per savaitę.

V. Putinas skelbia, kaip gelbėti Rusiją (77)

2015 sausio mėn. 29 d. 19:55
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad viena iš svarbių strateginių užduočių, tenkančių vyriausybei – aukšto šalies ekonomikos tempo užtikrinimas, praneša laikraštis „Kommersant“.