"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.
Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Būstui lietuviai skolinasi vis drąsiau

Apsipratę su atsakingojo skolinimo nuostatais, pristatytais 2011 m. rudenį, gyventojai kasmet būstui skolinasi aktyviau ir daugiau. Vien per pirmąjį šių metų ketvirtį „Swedbank“ suteiktų būsto paskolų vertė siekė beveik 72 mln. eurų, ir tai sudaro 32 proc. daugiau, nei buvo paskolinta tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, rašoma banko pranešime spaudai.

Portugalijos kelionių organizatorius atšaukia skrydžius į Madeirą ir Azorų salas

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) gavo patvirtinimą iš Portugalijos kelionių organizatoriaus „Qualispresenca LDA", kad š. m. gegužės 30 ir birželio 9 d. planuoti skrydžiai į Madeirą ir Azorų salas atšaukiami.

Sveikatos ministras kovos su alkoholio pardavimu nepilnamečiams (16)

Kartu su naujais alkoholio vartojimo apribojimais būtina užtikrinti ir dabar galiojančių teisės laikymąsi, ypač draudimų prekiauti alkoholiniais gėrimais nepilnamečiams srityje, teigia sveikatos apsaugos ministras Juras Požela.

PPO perspėjo Jungtinę Karalystę dėl ES referendumo (7)

Didžiajai Britanijai grės sunkios derybos dėl jos narystės Pasaulio prekybos organizacijoje (PPO) sąlygų, jeigu šalis nuspręs išstoti iš Europos Sąjungos, ketvirtadienį dienraštyje „The Financial Times“ išspausdintame straipsnyje perspėjo PPO vadovas.

Lietuvos bankas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl „Lietuvos ryto“ šmeižto (20)

Lietuvos bankas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimai nusikalstamų „Lietuvos ryto“ grupės žiniasklaidos priemonių veikų.