"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

L. Galdikienė. Rusijos sankcijos Lietuvos pramonės nesudrebino (1)

2014 spalio mėn. 22 d. 12:23
Laura Galdikienė
Bendrovės nuotr.
Po mėnesio pertraukos apdirbamoji gamyba rugsėjo mėnesį vėl grįžo į spartaus augimo kelią. Paspartėjusį lietuviškos kilmės prekių eksporto augimą rodo ne tik pramonės, bet ir rekordus mušantys transporto įmonių duomenys. Bent jau kol kas labiausiai augimą slopinantis veiksnys išlieka neigiami lūkesčiai – pramonės ir vartotojų pasitikėjimo rodikliai išlieka šių metų žemumose.

Žinia, po kurios į Lietuvą plūstelės turistai: ar pagrįstos viltys? (10)

2014 spalio mėn. 22 d. 11:19
Lietuvos ar konkrečių jos vietovių paminėjimas užsienio spaudoje turizmo verslo atstovams neša didelę naudą, tad šios srities specialistai tikina, kad pagrindo džiaugtis šalies įvertinimu svetur yra, ir net labai daug.

Dėl „Tarybinių“ dešrelių – audra Rusijoje (370)

2014 spalio mėn. 22 d. 10:58
Tarybinės dešrelės
Skaitytojo nuotr.
Bendrovės „Samsonas“ sprendimas nutraukti prekės ženklo „Tarybiniai“ naudojimą ant mėsos gaminių sukėlė audrą Rusijoje.

A. Guogis. Dar kartą apie Švedijos socialdemokratus ir gerovės valstybę (12)

2014 spalio mėn. 22 d. 10:04
Norisi sureaguoti į prieš kelias dienas Delfio portale pasirodžiusį Liberalų sąjūdžio narės Aušrinės Armonaitės straipsnį „Liberali, o ne socialdemokratinė politika sukūrė gerovę Švedijoje“.. Tuo labiau, kad antradienį į Lietuvą buvo atvykęs Švedijos vyriausybės premjeras ir socialdemokratų pirmininkas Stefanas Loefvenas – po to, kai socialdemokratų partija laimėjo riksdago rinkimus ir jai buvo patikėta su dar dvejomis kairiosiomis partijomis kelis metus valdyti šalį.. Buvo negražu garbingą svečią pasitikti neatitinkančiais tikrovės straipsniais Lietuvos žiniasklaidoje.

Pasirodė nuotraukos iš lėktuvo katastrofos Maskvos oro uoste (125)

2014 spalio mėn. 21 d. 20:29
Pasirodė nuotraukos, liudijančios pasaulį sukrėtusią Prancūzijos naftos bendrovės „Total“ vadovo Christophe'o de Margerie žūtį per lėktuvo katastrofą Maskvos Vnukovo oro uoste.