"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Perspėja: po stojimo į euro zoną - akmuo po kaklu

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:57
Lietuva, nuo kitų metų įsivedanti eurą, taps euro zonos dalimi, visgi euro zonos augimas nėra pakankamai spartus, mano „Nordea“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas. JAV ir Jungtinei Karalystei sekasi kur kas geriau.

Direktoriaus vargai ieškant darbo Lietuvoje (4)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:19
Kai Lietuvoje veikiančią įmonę palieka visa vadovų komanda, įskaitant pardavimų, rinkodaros, finansų ir generalinį direktorių, pastarajam susirasti kitą darbą sunkiausia.

45 mlrd. Lt Ukrainai – to jau nebepakanka (14)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 09:02
Tarptautinis valiutos fondas (TVF) antradienį pažadėjo palaikyti Ukrainą, nors didėja tikimybė, kad stiprėjantis prorusiškų separatistų sukilimas taip smarkiai pakenks ekonomikai, jog dabartinė 17,1 mlrd. JAV dolerių (45 mlrd. Lt) finansinio gelbėjimo programa gali pasirodyti esanti nebepakankama.

Lietuviškai paukštienai atsivėrė nauja rinka (14)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 08:32
Lietuviškai paukštienai ir jos gaminiams atverta dar viena rinka.

Konkurencingumo reitinge - Lietuvos šuolis (5)

2014 rugsėjo mėn. 3 d. 08:09
Konkurencingumo reitinge - Lietuvos šuolis
A.Stackevič nuotr.
Per metus Pasaulio ekonomikos forumo konkurencingumo reitinge Lietuva pakilo iš 48 į 41 vietą.