"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Ekspertai: euro įtaka kainoms Lietuvoje – mažesnė nei kaimyninėse šalyse (5)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:40
Ekspertai: euro įtaka kainoms Lietuvoje – mažesnė nei kaimyninėse šalyse
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Nors kainų šuolį po euro įvedimo pernai prognozavo kone 9 iš 10 gyventojų, tačiau šių metų pradžioje fiksuojamos atvirkštinės tendencijos – vartojimo prekės ir paslaugos pinga. Statistikos departamento duomenimis, sausį, palyginti su gruodžiu, vartojimo prekių ir paslaugų kainos sumažėjo 1,3 proc., o vasarį prognozuojama 0,3 proc. mėnesinė defliacija.

Graikijai – palaikymas iš Vokietijos (2)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:35
Vokietijos parlamentas balsavo už tai, kad Graikijai vis dėlto būtų pratęstas finansinės paramos laikotarpis dar keturiems mėnesiams. Šis sprendimas kreditorių buvo patvirtintas dar praėjusią savaitę mainais už Atėnuose įsikūrusios vyriausybės vykdomas reformas. Tiesa, pratęsimą dar turi patvirtinti visos euro zonos valstybės narės. Apie tai praneša BBC.

Kur dar galima nemokamai išsikeisti litus į eurus? (1)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:20
Kur dar galima nemokamai išsikeisti litus į eurus?
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuvos paštas ir kredito unijų skyriai nuo kovo 1 d. litų į eurus nemokamai nebekeis, tačiau šią paslaugą ir toliau teiks bankai.

Šaukiasi pagalbos prieš Rusiją (12)

2015 vasario mėn. 27 d. 12:34
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Europos Sąjunga (ES) ketvirtadienį kreipėsi į Pasaulio prekybos organizaciją prašydama padėti išspręsti ginčą su Rusija dėl "išpūstų importo muitų", taikomų šaldytuvams ir kitai produkcijai, informuoja "Eubusiness".

Italai stipriai apkarpė išlaidas drabužiams, bet mados pramonėje krizė – mažiausia

2015 vasario mėn. 27 d. 12:28
Per pastaruosius penkerius metus italų išlaidos avalynei ir drabužiams sumažėjo 30 proc. Tačiau, kaip bebūtų kurioziška, būtent mados industrija išgyvena mažiausią krizę šalyje, praneša LRT Radijas apžvelgdamas Italijos verslo naujienas. Vis dėlto šiais metais situacija turėtų truputėlį pagėrėti ir kitose srityse.