"Vakarų skirstomieji tinklai" panaikino Kauno elektros tinklų filialą

Privatizavimui ruošiama "Vakarų skirstomųjų tinklų" bendrovė nutraukė Kauno elektros tinklų filialo veiklą ir šešis Kauno regiono skyrius nuo šiol valdys tiesiogiai.

Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro įmonė antradienį pranešė, kad Kauno elektros tinklai išregistruoti iš Įmonių rejestro.

Tokia organizacinė pertvarka vykdoma siekiant optimizuoti bendrovės veiklą, kadangi ir pati bendrovė, ir jos filialas dirbo tame pačiame pastate. Dabar "Vakarų skirstomieji tinklai" turės su filialus - Klaipėdos elektros tinklus ir Šiaulių elektros tinklus.

"Vakarų skirstomieji tinklai", preliminariais duomenimis, pernai uždirbo 30,514 mln. litų grynojo neaudituoto pelno.

Kaip ir analogiška įmonė "Rytų skirstomieji tinklai", ši bendrovė pradėjo veikti nuo praėjusių metų pradžios, ji sukurta iš buvusio "Lietuvos energijos" padalinio. "Vakarų skirstomieji tinklai" aptarnauja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių regionus.

Įstatinis "vakarų skirstomųjų tinklų" kapitalas yra 405,262 mln. litų. Kontrolinį 85,72 proc. akcijų paketą valdo Ūkio ministerija.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Po smūgio Rusijai: kas atsitiks su Lietuva? (29)

2014 liepos mėn. 31 d. 09:11
Europos Sąjungos ekonominės sankcijos Rusijai Lietuvos ūkio beveik nepaveiks teigia finansų ministras Rimantas Šadžius. Pasak jo, sankcijų įtaką Lietuva pajus, tačiau sugebės su tuo susitvarkyti.

Vokietijos užsienio reikalų ministras: sankcijos – tai dar ne politika (2)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:35
Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris ragina toliau tęsti dialogą dėl konflikto Ukrainoje, nepaisant to, kad Europos Sąjunga (ES) Rusijai įvedė ekonomines sankcijas.

Paskelbė: Lietuvoje žmonėms gera, kaip niekad (102)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:21
Tai, kad Lietuva pagal žmogaus socialinę raidą pasiekė geriausią istorijoje rezultatą – tarp 187 valstybių šiemet pakilo per 6 pozicijas į 35 vietą – lėmė šalies ekonomikos augimas. Taip teigia VšĮ „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovas Emilis Ruželė.

Argentina priėjo liepto galą atnaujinta (76)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:02
Argentina priėjo liepto galą
AP/Scanpix
Argentina antrą kartą per tryliką metų priversta skelbti, kad nesugeba sumokėti savo skolų, skelbia BBC.

ES „juodajame sąraše“ - nuo separatistų vadeivų iki V. Putino treniruočių partnerio pateko ir trys bendrovės (224)

2014 liepos mėn. 30 d. 22:18
Rusijos nacionalinis komercinis bankas
DELFI montažas
Trečiadienį susitarimo dėl sankcijų Rusijai procedūra buvo užbaigta. Paaiškėjo pavardės ir įmonės, kurias Europos Sąjunga nutarė bausti už įvykius Ukrainoje.