Saugos intelektinę nuosavybę

Viena iš didžiausių pasaulyje strateginių komunikacijų bendrovių "The PBN Company" Rygoje atidarė atstovybę Baltijos šalyse.
Palaikydama ryšius su politinėmis, vyriausybinėmis ir priežiūros struktūromis, ši bendrovė siekia apsaugoti intelektinę tarptautinių korporacijų nuosavybę.

Bendrovės atstovai mano, jog tai yra viena iš svarbiausių problemų, su kuriomis tenka susidurti ir užsienio investuotojams, ir vietos verslininkams.

"The PBN Company" kasmetinės pajamos sudaro 4 mln. USD, o jos klientai yra "Coca-Cola", "Philip Morris", "BP Amoco", Pasaulio bankas, "Tacis", daug kitų tarptautinių kompanijų ir institucijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (8)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (10)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (58)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.