Pirmosios „H&M“ parduotuvės įsikurs „Akropoliuose“

 (125)
Bendrovės „Ozo turtas ir „Taikos turtas”, priklausančios „Akropolio” grupei, pasirašė sutartį dėl „Hennes & Mauritz“ („H&M”) drabužių parduotuvių atidarymo Vilniaus ir Klaipėdos prekybos ir pramogų centruose “Akropolis”.
Drabužių prekybos tinklas H&M
© Reuters/Scanpix

Pirmosios „H&M” parduotuvės Lietuvoje duris atvers 2013 metų rudenį.

Pasak „Akropolis LT“ Nuomos skyriaus vadovės Renatos Jakubčionienės, „H&M” parduotuvė Vilniaus „Akropolyje” bus didžiausia Baltijos šalyse.

Primename, kad "H&M" plėtrą Baltijos šalyse pradėjo Latvijoje. Rugsėjo mėnesį Rygoje atidaryta pirmoji tinklo parduotuvė.

Pelnas augo 1 proc.

Nors vasaros pardavimų sezonas prasidėjo sėkmingai, Švedijos drabužių tinklo "Hennes & Mauritz" ("H&M") pelnas trečiąjį ketvirtį ūgtelėjo tik 1 proc. Dėl Europos skolų krizės ir prastų oro sąlygų rugpjūtį vartojimas sumažėjo labiau nei tikėtasi, informuoja AP.

"H&M" kitąmet ketina pristatyti naują mados ženklą.

Remiantis ketvirtadienį paskelbta ataskaita, grynasis pelnas trečiąjį ketvirtį siekė 3,6 mlrd. kronų (1,46 mlrd. Lt) ir buvo šiek tiek didesnis nei 3,59 mlrd. kronų pelnas, užfiksuotas tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Pajamos padidėjo nuo 31,51 mlrd. iki 33,57 mlrd. kronų (nuo 12,63 iki 13,44 mlrd. Lt), tačiau bendrasis pelnas sumažėjo nuo 58,6 iki 58,2 proc.

„H&M” skelbia, kad ji turi daugiau nei 2600 parduotuvių 46 valstybėse.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

TVF suteiks paramą nuskurdusiam Tadžikistanui (3)

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) ketvirtadienį pareiškė esąs pasirengęs padėti Tadžikistanui, kurio pajamos smarkiai sumažėjo didžiąja dalimi dėl recesijos Rusijoje, bet mainais į paramą reikalauja, kad šalis vykdytų reformas, praneša „Reuters“.

Lenkija gerokai didina „vaiko pinigus" (9)

Gerokai didindama „vaiko pinigus“ skurdžiai gyvenančioms šeimoms, Lenkijos vyriausybė nori paskatinti motinas gimdyti daugiau atžalų.

Mugę Kauno centre ir toliau rengs Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga

Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga, kasmet miesto centre rengdavusi Kazimiero mugę, laimėjo savivaldybės konkursą pavasario mugei Kauno centre rengti, ketvirtadienį pranešė savivaldybė.

„Boso valanda su S. Jovaišu“: ISM rektorius A. Chmieliauskas apie tai, kaip vadovui skaityti tarp eilučių

Laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ tęsia patarimus besidomintiems verslu. Šį kartą laidoje kalbamės apie tai, ar verta mokytis vadybos ir, kaip vadovui skaityti tarp eilučių. Į visus rūpimus klausimus atsakys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, docentas dr. Alfredas Chmieliauskas.

TVF vadovė Ch. Lagarde iškelta kandidate antrajai kadencijai

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) savo vadovę Christine Lagarde iškėlė kandidate antrajai kadencijai. Tai ketvirtadienį Vašingtone pranešė TVF.