Lietuviai renkasi brangesnes keliones

Šį sezoną šalies turizmo organizatoriai startavo itin sėkmingai: jau parduoti beveik visi gegužės-birželio pradžios kelionių paketai užsakomaisiais skrydžiais į populiariausius užsienio kurortus.
Beje, nepaisant ne itin palankios ekonominės padėties, keliautojai renkasi brangesnes keliones bei poilsį keturių penkių žvaigždučių viešbučiuose.

Rytis Šūmakaris, turizmo agentūros "Aviaturas ir partneriai" (AIP) direktorius, VŽ tvirtino, jog jau 94% visų gegužės mėn. organizuojamų kelionių užsakomaisiais reisais parduota.

"Laisvos yra tik 33 vietos. Be to, beveik 40% keliautojų pasirinko poilsį keturių penkių žvaigždučių viešbučiuose. Tai nulėmė mūsų siūloma ekstra (verslo) klasė, pasirinkus tokio lygio viešbučius ir, žinoma, nuolaidos",– sakė p. Šūmakeris.

Pernai poilsį prabangiuose viešbučiuose rinkosi tik apie 15-20% turistų.

Kelionių organizatorius "Novaturas" jau pardavė 91,5% gegužės mėnesio kelionių, t.y. iš 1.365 nenupirkta yra 116 vietų. Beveik 40% agentūros turistų, kaip ir AIP, poilsį rinkosi keturių penkių žvaigždučių viešbučiuose.

Vidas Paliūnas, "Novaturo" generalinis direktorius, džiaugėsi, jog kovą turistų sulaukė 5 kartus daugiau nei planavo.

Kitas kelionių organizatorius "Ecco Holiday" (buvusi "Scan Holiday") pardavė beveik 92% gegužės mėn. kelialapių į Kretą (iš viso 315). Vėliausiai, tik balandžio pradžioje, pradėjusios pardavinėti vasaros sezono keliones į Graikiją bei Marmarį turizmo agentūros "Svebas" vadovai teigia, jog jau pardavė beveik 70% kelialapių pirmiesiems skrydžiams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (866)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Nutekinti laiškai: S. Jakeliūnas sulaukė dviprasmiškų užuominų (1)

Dirbdamas premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais, valstiečių žaliųjų kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas iš „Swedbank“ konsultuojančio tuometinės „Lawin“ kontoros advokato sulaukė grasinimą primenančių užuominų.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (234)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.