Kuriasi didžiausia pasaulyje reklamos agentūra

Penktadienį Jungtinės Karalystės reklamos agentūra "WPP Group" patvirtino susitarusi už 4,7 mlrd. JAV dolerių akcijomis įsigyti savo konkurentę iš JAV "Young & Rubicam".
Įvykus sandoriui susikurs didžiausia reklamos agentūra pasaulyje, dėl susijungimo galėsianti veiklos kaštus sumažinti maždaug 30 mln. dolerių per metus.

Jau anksčiau įsigijusi porą kitų reklamos agentūrų ("J. Walter Thompson" ir "Ogilvy & Mather"), WPP pareiškė, kad pastarasis sandoris užtikrins jai vietą pirmame trejetuke visų pagrindinių geografinių regionų reklamos rinkose.

Bendros grupės įplaukos 1999-aisiais buvo 5,2 mlrd. dolerių, o pelnas prieš atskaičiuojant mokesčius - 704 mln. dolerių.

Derybos tarp WPP ir "Young & Rubicam" buvo nutrūkusios dėl nesutarimų, kiek kiekvienai bendrovei atiteks naujosios bendrovės akcijų, tačiau vėliau nesutarimai buvo išspręsti - "Young & Rubicam" bus prijungta prie WPP padalinio.

WPP vykdomasis direktorius seras Martinas Sorrelas (Martinas Sorelas) sakė, kad abi agentūros papildys viena kitą tiek klientų, tiek funkciniu, tiek geografiniu aspektais.

"Abi organizacijos yra labai panašios. Remdamiesi ta pačia filosofija ir kultūra teikiame klientams integruotus sprendimus, kad patenkintume jų rinkodaros reikmes", sakė M. Sorrelas.

WPP akcijos paskelbus sandorį Londone atpigo 2,01 procento.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (73)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.